Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zresztą to nie wiem,ale że RappaR się nie zapisał - total szok!

 

Iggy chciał być 12y, spełnijmy wiec jego wolę.

 

maiło byc 16 nie 12 ale nie będę szczegółowy i upierdliwy

 

ciekawe czy pokłócimy się o datę post Jordan?

1. LBS

2. kucio

3. january

4. Reikai

5. blackmagic

6. julekstep

7. P_M

8. SlaKB

9. Gregorius 

10. Rappar

11. Iggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tak

1. LBS

2. kucio

3. january

4. Reikai

5. blackmagic

6. julekstep

7. P_M

8. SlaKB

9. Gregorius

10. RappaR

11. barcalover

16. Ignazz

 

:)

 

Kiedy draft Pany?

 

Wysyłać prośbę do Lo o polosowanie?

 

Dobra wysłana już :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał jeden dzień, może 16-tka się zbierze. Tak czy siak można się już chyba zacząć zastanawiać nad dokładnymi ustaleniami. Sezony 98/99-13/14? (nie uwzględniałbym obecnego sezonu, bo to wprowadza zamieszanie). ilu zawodników draftujemy? (moja propozycja 8 dla 12tu drużyn, 9 dla 16tu). System losowania taki jak ostatnio?. Dla gracza wybieramy 2 letni okres? (czyli odpadają rookies z sezonu 13/14 i gracze kończący kariere w sezonie 98/99). Co po drafcie? matchupy standardowe? tabelka (za która jestem jak najbardziej, ogólnie trzeba uprościć to co dzieje się po samym drafcie, żeby znów się zabawa nie posypała). Kto będzie głosował? (lista osób spoza uczestników zabawy) chyba tyle mi na szybko przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98/99 do 13/14 dla mnie ok

 

Gramy w 12 chyba, że do draftu zgłoszą się dodatkowe osoby

 

Co do rotacji moja propozycja to 8 + 1 poza rotacją wymienialny w razie potrzeby czyli łącznie 9 co wy na to? Był problem z dobrym wypełnieniem pozycji myślę, że taki manewr byłby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo pomysł z ankietą (np na głownym forum nba) jest w dechę (szczególnie jak ma być tabelka)

czyli plan byłby taki: draft --> krótki opis swojego zespołu -->głosowanie tutaj (osoby biorące udział + 'grono jurorów'?) ---> ankieta na glównym forum NBA ?

przy 12-tu teamach byłbym jednak za 9 osobową rotacją (myślę, że znajdzie się 108 sensownych graczy z tego okresu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z #5 to mi się nie ostanie..... chetnie zrobie pick up czyli oddam pick z roku nastepnego 

jest 4 gigantów i reszta ciut słabsza więc oj ta #5 boli

Jakich 4? Kobe Lebron Duncan Wade Dirk Garnett Shaq. Jak dla mnie jak już to trójka Duncan Shaq Lebron odstaje i dalej już wyrównanie w takiej zabawie szczególnie, gdzie patrzymy nie na longevity, ale peak. 

no z #5 to mi się nie ostanie..... chetnie zrobie pick up czyli oddam pick z roku nastepnego 

Wybacz, za długo już w tej zabawie czekam na możliwość piknięcie pewnego wyspiarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR nie blefuj, wszyscy wiemy kto idzie z #1 i z których lat nawet.

 

Ciekawe jak osuną się Wess, Wade, Tmac czy Howard.

 

Puki draft nie rozpoczęty chyba można tak pisać?

Nie blefuję, idzie z pierwszym pickiem TD21 z 02/03. A już na pewno idzie z pierwszym w latach, gdzie topowy wysoki się na bank nie ostatnie do 24, a fajnych SF jest akurat sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.