Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

modzi-kryteria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
235 odpowiedzi w tym temacie

#1 josephnba

josephnba

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6420 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:17

Pisze, bo czegos nie rozumiem i chcialbym zeby ktos to wreszcie porzadnie wyjaśnił.
W lapu-capu ktorys z Was moderatorzy usunal trzy posty, gdzie w mojej ocenie nie doszlo do zlamania zasad, nikt nikogo nie obraził, ot troche zlosliwosci i co najwazniejsze ten maly offtop toczyl sie w luźnym topicku w dodatku w dziele inne!!! Gdzie dotychczas można było pozwolic sobie na ciut wiecej swobody niz np w NBA

Dla porownania modzi jakos niespecjalnie reagowali na w sumie 5cio stronicowy offtop w temacie o Bulls, a ktory z Bulls nie mial absolutnie nic, zero, null wspolnego.

Niech mi ktos glupiemu wytlumaczy jakimi wy sie teraz kierujecie kryteriami i gdzie szukac nalezy zasad sluzacych za podstwe waszej aktywności?
Czyzby ten zapis w tamacie lapu capu ze nie komentujemy byl przez Was az tak restrykcyjnie przestrzegany? Bardziej niz utrzymanie porzadku w glownym dziale?

Najlepszy sklep koszykarski

#2 barcalover

barcalover

God of Thunder

• Użytkownik
  • 5800 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:27

W temacie o Bullsach mam napisać RappaRowi, że "moja mea culpa" nie ma nic wspólnego z ortografią? :)

#3 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8509 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:29

Tak, w łapu-capu nie komentujemy. 

A wątek Bulls? Cóż, jest nas dwóch, a w ostatnim tygodniu miałem mało czasu i nie do końca śledziłem. Nie ukrywam też, że czasem sprawdzam, czy Kubbas czymś się zajmuje i celowo czegoś nie ruszam. Tak było np. ostatnio ze spamem o jakiś kursach, gdzie celowo nie ruszałem przez prawie cały dzień, ale później i tak musiałem sam to zrobić... 

A o kimś dodatkowym pisałem do Borysa już kilka razy. 

#4 just like mike

just like mike

All-Star

• Użytkownik
  • 1229 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:03

Usuwacie prawie kazdy moj post, wkurwiacie mnie juz

#5 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8509 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:13

Jak prawie każdy jest w takim tonie lub zaśmieca temat, to co się dziwisz. 

#6 josephnba

josephnba

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6420 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:28

Matek i to jedyny powod?
Nie rozumiem, masz czas zeby przegladac lapu capu ale na nba już nie? Moze czas faktycznie przycisnac borysa o wsparcie tym bardziej ze w watku o Bulls, a konkretnie w offtopicku sie udzielal i widzial co sie tam robi...

#7 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8509 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:44

Chyba przyznasz, że wejść dwa razy na tydzień do łapu-capu i zobaczyć tam max 5 postów, to nie problem nawet przy okrojonym czasie? Sam czytałem offtop w temacie Bulls, ale tylko po łebkach, nie miałem wtedy czasu na analizę i wydzielenie go. 

Sam widzisz, że nawet Borys się tam udzielił (nie wiedziałem), a mimo to nie zadziałał... więc nie wiem, dlaczego masz do mnie pretensje o to, że ja tego nie wydzieliłem. Regularnie staram się pilnować porządku, ale co jakiś czas może być taki dzień/kilka, że nie siedzę na forum 1/4 dnia, tylko zaglądam na chwilę.

O wsparcie proszę już od czasu, jak Kubbas wyparował z forum na dłuższą przerwę.

#8 Bogut

Bogut

All-Star

• Użytkownik
  • 1123 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 14:12

Usuwacie prawie kazdy moj post, wkurwiacie mnie juz

Tutaj akurat należy im się pochwała :rugby:

#9 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 5565 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 22 wrzesień 2014 - 15:37

zasady nie są uściślone dlatego w jednym temacie offtop ciągnie się przez tydzień, a w drugim posty nie na temat są usuwane bardzo szybko, również uważam, że powinniśmy powołać nowego moda bo z pełnym szacunkiem, ale obecna dwójka nie moderuje z równym zaangażowaniem

niech wypowie się Borys, myślę, że ze znalezieniem nowego moda nie będzie problemu, sam mam parę mocnych kandydatur

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#10 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2519 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 15:56

Ja mógłbym być modem, tylko problem w tym, że byłbym modem, który nie kasuje postów, tylko raczej wydziela odrębne tematy, bo tak naprawdę w tym forum zawsze ceniłem sobie wolność słowa.

Pozytywne transakcje z : ignazz, Me Myself And I

Zapraszam na http://www.lakers.pl

#11 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Moderator
  • 4780 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 22 wrzesień 2014 - 16:03

Ja czytam wszystko i tylko w ostatecznosci usuwam, w dziale NBA czytam codziennie kazdy post czy to na fonie czy na kompie, nie usuwam bo nie widze obecnie potrzeby nawet jak jest lekki offtop to atmosfera na forum jest ok

Dream Team '92 PL by Kubbas

firmalakers.jpg

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#12 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9106 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 16:07

To forum to zgrana paczka, nawet Alonso z banicji wrócił. Moderacja jest w tym przypadku mało potrzebna.

Starczy już, że Borys już gwiazdki wprowadził.

#13 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8509 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 16:16

Ja mógłbym być modem, tylko problem w tym, że byłbym modem, który nie kasuje postów, tylko raczej wydziela odrębne tematy, 

Byłoby idealnie. 

#14 josephnba

josephnba

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6420 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 wrzesień 2014 - 20:59

Matek nie mam Ci za zle ze usunales te posty tylko dały mi one do myslenia.
Od dluzszego czasu zauwazalny jest jakis dziwny trend dot. moderacji co napisal juz smok i akurat tymi trzema postami dales mi powód zeby cos napisac.
I nie mam Ci za zle ze czytasz teraz po lebkach bo kazdy mod przestaje miec czas na wszystko tym wiekszy szacunek ze prosiles o wsparcie.
Z doswiadczenia wiem ze jak sie tutaj czegos na forum publicznie nie poruszy to mozna pisac maile do usranej śmierci. Borys tez ma od cholery obowiązków dzieci itd więc po czesci mu sie nie dziwie, zreszta to forum juz od lat zyje własnym życiem i to przewaznie forumowicze sa bodźcem do jakiś zmian

Użytkownik josephnba edytował ten post 22 wrzesień 2014 - 21:16

#15 wowo

wowo

All-Star

• Użytkownik
  • 1721 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 22:01

łapu-capu to powinien być najważniejszy temat na forum i jeśli modzi usuwają komentarze to świetnie bo w łapu-capu nie komentujemy. Wystarczy zresztą przejrzeć pierwsze 20 stron i ostatnie 10 i będzie widać, że użytkownicy nie mogą znieść umieszczenia w tym temacie i rozpoczynają kretyńskie dyskusje. Łapu-capu bez komentowania! Dobre hasło, nie ? 

Co do modów- dajcie spokój panie. Jest okej, tylko nie usuwajcie żartów, nawet jak są w złym guście. 25 lat wolności psu w dupę przez forum e-nba.

Bastillion:" Lakers rozpierdola ta lige. oczywiscie sukces w PO jest zbyt zalezny od zdrowia, ale w RS moga przebic rekord Bulls 96."" Mike Brown jest obecnie bardzo niedoceniany. Brown jest jednym z najlepszych coachow ligi i tak naprawde w jego karierze nie ma sie do czego przyczepic"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych