Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze, bo czegos nie rozumiem i chcialbym zeby ktos to wreszcie porzadnie wyjaśnił.

W lapu-capu ktorys z Was moderatorzy usunal trzy posty, gdzie w mojej ocenie nie doszlo do zlamania zasad, nikt nikogo nie obraził, ot troche zlosliwosci i co najwazniejsze ten maly offtop toczyl sie w luźnym topicku w dodatku w dziele inne!!! Gdzie dotychczas można było pozwolic sobie na ciut wiecej swobody niz np w NBA

 

Dla porownania modzi jakos niespecjalnie reagowali na w sumie 5cio stronicowy offtop w temacie o Bulls, a ktory z Bulls nie mial absolutnie nic, zero, null wspolnego.

 

Niech mi ktos glupiemu wytlumaczy jakimi wy sie teraz kierujecie kryteriami i gdzie szukac nalezy zasad sluzacych za podstwe waszej aktywności?

Czyzby ten zapis w tamacie lapu capu ze nie komentujemy byl przez Was az tak restrykcyjnie przestrzegany? Bardziej niz utrzymanie porzadku w glownym dziale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w łapu-capu nie komentujemy. 

 

A wątek Bulls? Cóż, jest nas dwóch, a w ostatnim tygodniu miałem mało czasu i nie do końca śledziłem. Nie ukrywam też, że czasem sprawdzam, czy Kubbas czymś się zajmuje i celowo czegoś nie ruszam. Tak było np. ostatnio ze spamem o jakiś kursach, gdzie celowo nie ruszałem przez prawie cały dzień, ale później i tak musiałem sam to zrobić... 

 

A o kimś dodatkowym pisałem do Borysa już kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyznasz, że wejść dwa razy na tydzień do łapu-capu i zobaczyć tam max 5 postów, to nie problem nawet przy okrojonym czasie? Sam czytałem offtop w temacie Bulls, ale tylko po łebkach, nie miałem wtedy czasu na analizę i wydzielenie go. 

 

Sam widzisz, że nawet Borys się tam udzielił (nie wiedziałem), a mimo to nie zadziałał... więc nie wiem, dlaczego masz do mnie pretensje o to, że ja tego nie wydzieliłem. Regularnie staram się pilnować porządku, ale co jakiś czas może być taki dzień/kilka, że nie siedzę na forum 1/4 dnia, tylko zaglądam na chwilę.

 

O wsparcie proszę już od czasu, jak Kubbas wyparował z forum na dłuższą przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady nie są uściślone dlatego w jednym temacie offtop ciągnie się przez tydzień, a w drugim posty nie na temat są usuwane bardzo szybko, również uważam, że powinniśmy powołać nowego moda bo z pełnym szacunkiem, ale obecna dwójka nie moderuje z równym zaangażowaniem

 

niech wypowie się Borys, myślę, że ze znalezieniem nowego moda nie będzie problemu, sam mam parę mocnych kandydatur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek nie mam Ci za zle ze usunales te posty tylko dały mi one do myslenia.

Od dluzszego czasu zauwazalny jest jakis dziwny trend dot. moderacji co napisal juz smok i akurat tymi trzema postami dales mi powód zeby cos napisac.

I nie mam Ci za zle ze czytasz teraz po lebkach bo kazdy mod przestaje miec czas na wszystko tym wiekszy szacunek ze prosiles o wsparcie.

Z doswiadczenia wiem ze jak sie tutaj czegos na forum publicznie nie poruszy to mozna pisac maile do usranej śmierci. Borys tez ma od cholery obowiązków dzieci itd więc po czesci mu sie nie dziwie, zreszta to forum juz od lat zyje własnym życiem i to przewaznie forumowicze sa bodźcem do jakiś zmian

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapu-capu to powinien być najważniejszy temat na forum i jeśli modzi usuwają komentarze to świetnie bo w łapu-capu nie komentujemy. Wystarczy zresztą przejrzeć pierwsze 20 stron i ostatnie 10 i będzie widać, że użytkownicy nie mogą znieść umieszczenia w tym temacie i rozpoczynają kretyńskie dyskusje. Łapu-capu bez komentowania! Dobre hasło, nie ? 

 

Co do modów- dajcie spokój panie. Jest okej, tylko nie usuwajcie żartów, nawet jak są w złym guście. 25 lat wolności psu w dupę przez forum e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postow nie wyodrebnilem troche z braku czasu, liczac, ze ktorys z modow to zrobi, a wypowiadalem sie, bo temat mnie zaciekawil. 

Dyskusja byla ciekawa, wiec masz racje nalezalo ja wyodrebnic. Zwyczajnie nalozylo sie kilka powodow jak brak czasu modow/admina.

 

Modzi i tak robia swietna prace, nigdy nie bedzie tak, ze kazdy bedzie zadowolony. Co do dodatkowego moda, to nie ma roblemu, moge zrobic P_M modem, ale byloby wskazane, zebys nie tylko byl od wyodrebniania postow, ale kasowal chocby te nic nie wnoszace do dyskusji.

 

Jest multum postow, gdzie ktos pisze tylko "zgadzam sie" "supeeer" albo wklei kretynskie zdjecie, pokazujace, ze ma cos gdzies, albo inna durna mine. Takie posty sa kasowane, bo to nie chodzi o owlnosc slowa, tylko o przejrzystosc dyskucji i zeby nie bylo tak, ze na 1 strone 3 posty beda merytoryczne, a reszta to glupie miny achy i ochy.

 

Tak samo, jak ktos przegina z tonem, czy przeklenstwami. Wolnosc wolnoscia, ale to forum ma pewna wizje funkcjonowania, a raczej granice, ktore akceptujemy. I nigdy pelnej samowolki na forum nie bedzie, bo doprowadzi to tylko do destrukcji forum. 

 

 

Wracajac do tematu, P_M napisz, czy nadal chcesz byc modem, a forumowicze, ktorzy chca miec jakis wplyw na funkcjonowanie forum niech napisza ewentualnie kogo widzieliby na miejscu moda, a takze uwagi/komentarze na temat P_M rowniez mile widziane :smile: to tak, zeby nie przeprowadzac wyborow itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.