Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szanuję inicjatywę, ale serio, nie każdy gównozespół musi mieć temat na forum, bo wiele spada na dół i kończy się na kilku postach. W wielu poprzednich sezonach też nie wszystkie miały swoje tematy, a chytruzowy random shit w ostatnich latach sprawdzał się doskonale dla tej kategorii drużyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję inicjatywę, ale serio, nie każdy gównozespół musi mieć temat na forum, bo wiele spada na dół i kończy się na kilku postach. W wielu poprzednich sezonach też nie wszystkie miały swoje tematy, a chytruzowy random shit w ostatnich latach sprawdzał się doskonale dla tej kategorii drużyn. 

 

dokładnie, dlatego zawsze mnie dziwi dlaczego taki gównozespół jak obecni lakersi mają swój temat i do tego leci tam taki spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dlatego zawsze mnie dziwi dlaczego taki gównozespół jak obecni lakersi mają swój temat i do tego leci tam taki spam...

http://www.e-nba.pl/topic/5703-która-drużyna-ma-najwięcej-fanów/?mode=show

już nie chytruzowy, a dwa, że nazwanie faworyta do ECF gównozespołem, to już T3jlor wyjaśnił, po trzecie Polak rodak Janusz z Ojca i Dziada tam gra

 

ale wtopa

w ostatnich latach chytruzowy i o nich pisałem (poza tym on jest jego pomysłodawcą), a dwa, to gównozespół odnosiło się do całokształtu, a nie ich wyników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy kruq za temat, podwojne za wstawienie daty sezonu. Ja nie wstawiłem i jakis cwany gapanie wycyckal laczac tematy o Suns z dwoch ostatnich sezonów. Widać taka gownoekipa ze nie zasluguhe na odrebny wątek.

 

No tak mi się wydawało, że w 2 godziny ktoś nie nastukał 17 stron o Suns :]

 

Łączą tematy, żeby ludzie się nie śmiali, że u Lakersów już 150 stron tematu o marnowaniu czasu podczas oglądania tego zespołu :] 

 

Wizards oddadzą Beala za DMC. Czekajata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MAtek

 

Akurat uważam, że każdy temat ma prawo bytu i lepiej tu niż w random shit bo tak takie kluby się rozmywają i shit i robi się szitowaty

 

@ Kucio

 

Generalnie to wątek o Wizards - jak masz potrzebę marudzenia na pracę Matka to polecam dział moderatorzy a nie rozwalaj kolejnego wątku offtopową dyskusją

 

@ ptak

 

Nie wiem gdzie Ty widzisz Boston w finale bo jak na razie to mogą mieć problem z przejściem pierwszej rundy PO

Zwłaszcza ,że Irivng jak na razie jest tym Irvingiem z okresu przed przyjściem Le Brona. Wizards są faworytem do finału Wschodu i jeśli tam nie zameldują sie to będzie to wielkie rozczarowanie dla tej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym c'mon, pisać gównozespół o Wizz jako kibic Lakers obecnie?

Oj zaraz ktoś napisze o świetnej organizacji, kulturze i bogatej historii zwycięstw LAL.

 

Może najwyższa pora otworzyć temat zbiorczy dla wszystkich zespołów. Mam nawet nazwę.

 

Los Angeles Lakers 2017/18

 

 

P.S.

Kolega powiedział mi kiedyś wierszyk "Nosisz purpurę i złoto i już wiem, że jesteś ciot.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam tutaj do uwag i wylewania żali. Jeśli Borys uzna, że trzeba zmian, to przeprowadzicie wybory na nową krew, a ja grzecznie podziękuję Ely'emu za współpracę, bo to najlepszy moderator z jakim kiedykolwiek miałem okazję współpracować (nie tylko tutaj), i zabiorę swoje zabawki. 

 

Z góry przepraszam, że przeniosłem tylko część postów, bo na telefonie niektóre rzeczy wychodzą różnie tutaj. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, proszę zgłaszać. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny jest na pewno mod dla kogoś na dział ATF bo jest tam syf jak cholera i toniemy w gównie

 

decyzją ludu kandydatem na ubermoderatora działu jest Tomek9248

 

fajnie jakby sie coś wreszcie ruszyło przy okazji porządków w reszcie działów

 

aha: ja do pracy modów generalnie nie mam zarzutów, dyskusje są luźne i jest wolność słowa, jedyne czego mogę się przyczepić to do taryfy ulgowej kółka wzajemnej adoracji prowokatorów-recydywistów w dziale polityka, od czasu do czasu jakiś warn by się dla nich też przydał dla ostudzenia, a nie tylko  dla osób, które to towarzystwo triggeruje i ogólnie podkurwia ;) ale oczywiście no hard feelings  

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam tutaj do uwag i wylewania żali. Jeśli Borys uzna, że trzeba zmian, to przeprowadzicie wybory na nową krew, a ja grzecznie podziękuję Ely'emu za współpracę, bo to najlepszy moderator z jakim kiedykolwiek miałem okazję współpracować (nie tylko tutaj). 

 

 

no ja też uważam, że Ely jest w porządku, a nie może być jakiś dodatkowy mod na dział ogólny oprócz niego po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też uważam, że Ely jest w porządku, a nie może być jakiś dodatkowy mod na dział ogólny oprócz niego po prostu?

Żeby było jasne - z tym moim podziękowaniem za współpracę to chodziło, że ja się zwinę. Powoływanie nowych modów to nie moja sprawa, było to zgłaszane Borysowi już wcześniej, bodajże Janek był wskazywany. 

 

A w przypadku tematu Suns to był wypadek przy pracy, którego nie zauważyłem jak łączyłem. Na przyszłość wystarczy PW i byłaby korekta, a nie podjazdy po kilku dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - z tym moim podziękowaniem za współpracę to chodziło, że ja się zwinę. Powoływanie nowych modów to nie moja sprawa, było to zgłaszane Borysowi już wcześniej, bodajże Janek był wskazywany.

 

A w przypadku tematu Suns to był wypadek przy pracy, którego nie zauważyłem jak łączyłem. Na przyszłość wystarczy PW i byłaby korekta, a nie podjazdy po kilku dniach.

Nie przesadzaj matek, każdy kto jest tu dłużej wie że lepszego moda niż Ty nie było.

Błędy zdarzają się jak każdemu i tyle

 

Do tych co psiocza: pamiętacie jaki był syf wcześniej przed matkiem? Jak nie to uwierzcie na słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - z tym moim podziękowaniem za współpracę to chodziło, że ja się zwinę. 

 

aaa ok bo zabrzmiało zupełnie inaczej - nie no niech się nikt nie zwija tylko niech będzie nowa ogarnięta osoba i większy team ;)

 

no i te osobne uprawnienia na dział all-time fantasy dla Tomka obowiązkowo, bo mod musi być z wewnątrz gry, zeby to ogarniać, a sprawa jest pilna, bo jest dużo głosowań wymieszanych z komentowaniem, sporo tematów, mały nuke i wyczyszczenie/zarchiwizowanie połowy zalegającego stuffu by sie przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ok bo zabrzmiało zupełnie inaczej - nie no niech się nikt nie zwija tylko niech będzie nowa ogarnięta osoba i większy team ;)

 

no i te osobne uprawnienia na dział all-time fantasy dla Tomka obowiązkowo, bo mod musi być z wewnątrz gry, zeby to ogarniać, a sprawa jest pilna, bo jest dużo głosowań wymieszanych z komentowaniem, sporo tematów, mały nuke i wyczyszczenie/zarchiwizowanie połowy zalegającego stuffu by sie przydał

Podbijam, ważna sprawa to jest.

W ogóle nie wiem jak daliśmy radę do tej pory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tak btw okropny jakiś narybek pod względem poziomu tych nowych userów (z '17) co najwięcej piszą. Wrzuciłem ich na ignor już jakiś czas temu, ale nie są to przypadkiem jakieś nowe konta puzonów, czy innych jadowitychzmij?

BTPH jest drugim kontem Puzona. Dapunk20 może być jadowitążmiją, ale wątpię. Inne na pewno nie są czyimiś trollkontami, reprezentują indywidualny styl. A że ten styl jest jaki jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.