Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Kumulują w jednego wielkiego bana. A wtedy przyjeżdża do Ciebie ekipa podejrzanych ludzi w szelestach i rozpierdala Ci laptopa na Twoich oczach. Ewentualnie komputer. Do tego zabierają Ci modem (jeśli masz). Nie ma neta, nie ma postów, nie ma niczego. Twoje życie w sieci przestaje istnieć. Zostajesz wygnany na banicję, zostajesz outsiderem, samotnym wilkiem forever. Tu nie ma żartów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumulują w jednego wielkiego bana. A wtedy przyjeżdża do Ciebie ekipa podejrzanych ludzi w szelestach i rozpierdala Ci laptopa na Twoich oczach. Ewentualnie komputer. Do tego zabierają Ci modem (jeśli masz). Nie ma neta, nie ma postów, nie ma niczego. Twoje życie w sieci przestaje istnieć. Zostajesz wygnany na banicję, zostajesz outsiderem, samotnym wilkiem forever. Tu nie ma żartów. 

 

Star-Trek-Crew-Looking-at-Each-Other.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam petycje w sprawie bana dla daflouu, ile głosów trzeba zebrać ??

 Nie mam słów by opisać Twoje zachowanie mistrzu. Jesteś jak miód na moje serce. Rób petycję , zbieraj głosy. Masz już życiową misję i w sumie to cieszy mnie to, że dzięki mojej skromnej osobie. Może coś w końcu Ci się w życiu uda. Elo.

Nie, ale w przypadku DF i tak się nie pokrywa. 

 

To może być unikatowy pieniacz. 

Jesteś moderatorem, a sam nakręcasz taką "nienawiść" (pienić to się może piwo kolego) jakby średnia wieku tego forum wynosiła 15 lat. Wasze wzajemne kółeczko adoracji lata mi koło ch... i póki będę miał ochotę i zachowam kulturę póty będę to kółeczko wk*rwiał. Tak to bywa, że opinie są różne, a znawców jest wielu. Nie moje nerwy, nie moje kółeczko. Nie pasuje moja opinia to spoko, ale personalne ataki to już nie tak spoko. Poza tym jako moderator powinieneś być obiektywny, słabo. :smile:

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moderatorem, a sam nakręcasz taką "nienawiść" (pienić to się może piwo kolego) jakby średnia wieku tego forum wynosiła 15 lat.

Akurat pieniacz to idealnie pasujace słowo które nie jest nacechowane nienawiścią. Przecież sam zacząłeś tutaj wylewać żale i dochodzić swoich racji po banie więc czemu dziwisz się że ktoś Cię nazywa pieniaczem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniacz bo wypowiadam swoje zdanie, a nie myję dupę innym? Cool. Ban został już dawno wytłumaczony przeze mnie, bo ten ban to była komedia. Tak jak i komedią jest to, że jeden Cię personalnie obrazi i jest okej, a drugi dostanie bana. Stary, nie chce mi się w ogóle tłumaczyć takich prostych rzeczy dorosłemu człowiekowi (w domyśle). Szukasz lukru to kup sobie ciastko. Myślę, że forum ma inne zastosowanie. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniacz bo wypowiadam swoje zdanie, a nie myję dupę innym? 

Bo jesteś osobą mającą skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd ( definicja pieniacza za Słownikiem Języka Polskiego). 

 

W Twoim przypadku dotyczy to krzywd związanych z Twoją skromną osobą ( dlaczego dostałem bana?) oraz z Twoją skromną drużyną ( dlaczego wszyscy cisną po moim klubie?). Także nie ma się o co obrażać i szukać nienawiści tam gdzie jej nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż bym uczynił gdyby nie taki psycholog jak Ty. Damn, myslałem że to forum o koszykówce. A tu jednak mogę się czegoś dowiedzieć o swojej psychice i nie tylko. Good, good. Dodajesz sobie coś czego nie ma i wychodzą Ci takie kwiatki. Dla mnie żaden problem, pisz/ myśl co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż bym uczynił gdyby nie taki psycholog jak Ty. Damn, myslałem że to forum o koszykówce. A tu jednak mogę się czegoś dowiedzieć o swojej psychice i nie tylko. Good, good. Dodajesz sobie coś czego nie ma i wychodzą Ci takie kwiatki. Dla mnie żaden problem, pisz/ myśl co chcesz.

Forum o koszykówce, ale dział "inne". Tutaj możesz spodziewać się wszystkiego, nawet profesjonalnej diagnozy medycznej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko podziękować. Kwestie żali zostawie innym ,ale skoro już mi je zarzucasz to podaj mi jeden post - w którym się żale na to, że ktoś ciśnie po Pistons. Stary, ja nie mam 12 lat. Odbiłem tylko piłeczkę, bo niektórzy tutaj mają tendencję do bycia chamskim. Luz. Lubię podyskutować, ale też mam szacunek do drugiego użytkownika. Póki ten ma szacunek do mnie. Nie rozumiem tej nagonki na mnie, ale też nie bardzo mnie to rusza. Odpisuję, bo mam taką ochotę. I dzięki za diagnozę, Twoje zdrowie (gin z tonikiem, polecam).

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko podziękować. Kwestie żali zostawie innym ,ale skoro już mi je zarzucasz to podaj mi jeden post - w którym się żale na to, że ktoś ciśnie po Pistons

Brzmisz jak hipokryta zaślepiony opinią innych. Mi się nie chce nawet przytaczać o co mi chodziło, bo nie o to teraz chodzi. Wychodzi tu brak szacunku "znawców", ba Gm'ów koszykówki do innych użytkowników. Skoro ktoś ciśnie po moim klubie, który lubię to ja dłużny nie będę.

I dzięki za diagnozę, Twoje zdrowie (gin z tonikiem, polecam).

https://o-you.pl/uwazaj-na-tych-co-lubia-gin-z-tonikiem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest ze się wszystkim nie dogodzi ale dwie rzeczy biją mnie po oczach po ostatniej wymianie uprzejmości.

 

Moderator rzeczywiście powinien pozostać bardziej neutralnym i staranniej dobierać słownictwo bo niezależnie od użytkownika i jego ewentualnej negatywnej oceny przez moderatora wystąpienie takie wprost ze ktoś jest PIENIACZEM mnie zdziwiło.

 

DaFlooou natomiast zobacz ze starasz się walczyć przeciw wszystkim i to tez skłania do refleksji

 

Co ktoś napisze bardziej lub mniej w twoim kierunku to reagujesz dosyć agresywnie i tu jest bardzo mało miejsca na refleksje czy przyznanie się do błędu.

Może to kwestia samopoczucia? Może stylu? Może charakteru? Nie wiem.

 

Zarzucasz nam ze nie wiemy o Tobie nic ( np podkreślenie ile masz lat a dokładniej ile nie masz) ale robisz to w takim nerwowym stylu.

 

Jesteś częścią tego forum i uzupełniasz go charakterologicznie ale ważne jest nie tylko kim jesteś ale tez jak jesteś odbierany.

 

Trzeba mieć bardzo mocne elementy egocentryzmu z grafomania w sobie aby z jednej strony chcieć poprawiać swój wizerunek na zewnątrz a z drugiej w sumie mieć totalnie wyjechane na to jak będziesz odbierany przez wszystkich.

 

Przewinęło się przez forum paru zadymiarzy którzy po jakimś czasie się zwinęli bo im się znudziło ale tez pare osób przez nietuzinkowości swojej osobowości są na prawdę wartościowymi członkami tej społeczności mimo „ odmiennosci”.

 

Dobrej rady nie będzie ale zauważ ze zanim zrobi się wokół kogoś szum to warto aby ta osoba przekonała innych do siebie merytorycznymi wpisami, ciekawymi tezami popartymi w realu jakimiś dowodami i kulturalna dyskusja.

 

Wtedy o wskazanie jakiś nieprawidłowości na forum łatwiej.

 

Złym pomysłem jest przejść ten schemat od tylu czyli najpierw robię dym.

 

Jak wspomniałem to miejsce otwarte dla wszystkich i nie rób z nas jakiś zacofanych zakompleksionych kolesiów z kolka wzajemnej adoracji bo często gęsto się wykłócamy nawet o detale a i wycieczek osobistych jest sporo.

 

Prawda jest taka ze świat parszywieje i traci na wartości czy jakości. Osobiście podoba mi się tu na forum balans jakości świeżego spojrzenia na tematykę NBA i szczypty humoru. Wszyscy tworzymy to miejsce. Dodaj coś wartościowego od Siebie a będzie ok.

 

Pole do popisu masz bo pistons z jednej strony to u starszych gości ma szacunek za bad boys era a dziś bardzo mało się o nich pisze.

Co tam z 76 ers się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.