Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kto tu robi dym? Jeśli uważasz, że na tym mi zależy aby "robić dym" to się mylisz. Z drugiej strony zdarzy mi się "wymienić uprzejmościami", fakt. Ale nie szukam tu spin i nie jestem tym, który je prowokuje. Niektórzy pewne rzeczy biorą zbyt dosłownie albo doszukują się czegoś czego nie ma i sami chcąc nie chcąc machając łapami ten dym tworzą. Da się wyczuć, że parę osób ma jakiś problem, bo to nie jest trudne. Tylko czy to mój problem? A jeśli nie problem to może za wysokie mniemanie o sobie. Nie wiem. Ogólnie staram się dyskutować, a nie walczyć. W  końcu to forum. Żeby nie było to doceniam to co napisałeś, widać że masz poukładane w głowie i ode mnie szacunek. Co do meczu z Sixers, ogólnie co do Pistons to pisałem to już w temacie o Pistons przed sezonem, że to drużyna na 1 rundę PO. Niestety, ale mamy za dużo braków by powalczyć o coś więcej. Mimo wszystko zawsze to lepsze od chamskiego tankowania jak Ci sami Sixers przez kilka lat. PS. Embiid to bestia, chyba najlepszy center w lidze. On po prostu niszczy Drummonda i nie ma niego odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki moderator jak Matek mógłby zaprzestać działania jako Super-moderator? Ten człowiek nie potrafi być ani obiektywny, ani poważny, ani tym bardziej konsekwentny. I przez takich moderatorów forum traci i to dużo. Toż to beka jest, że moderator atakuje personalnie jakiegoś użytkownika czy rzuca ostrzeżeniami wybiórczo wedle swojego widzimisię. Tak jak i usuwa posty, bo tak. Jakakolwiek krytyka w jego kierunku jest kwitowana łapką w górę tudzież totalnym ignorem. Porażka. Nie jest to "robota" dla niego. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki moderator jak Matek mógłby zaprzestać działania jako Super-moderator? Ten człowiek nie potrafi być ani obiektywny, ani poważny, ani tym bardziej konsekwentny. I przez takich moderatorów forum traci i to dużo. Toż to beka jest, że moderator atakuje personalnie jakiegoś użytkownika czy rzuca ostrzeżeniami wybiórczo wedle swojego widzimisię. Tak jak i usuwa posty, bo tak. Jakakolwiek krytyka w jego kierunku jest kwitowana łapką w górę tudzież totalnym ignorem. Porażka. Nie jest to "robota" dla niego.

 

 

XD

 

Przyjmujesz forum zbyt personalnie. Zresztą coś jest na rzeczy z twoim zachowaniem, bo mówiąc wprost wkurwiasz dużo ludzi, a tu trudno kogoś wnerwić, bo to zwykłe forum koszykarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

 

Przyjmujesz forum zbyt personalnie. Zresztą coś jest na rzeczy z twoim zachowaniem, bo mówiąc wprost wkurwiasz dużo ludzi, a tu trudno kogoś wnerwić, bo to zwykłe forum koszykarskie.

I co ja zrobię bez akceptacji niektórych użytkowników? Jak wstanę rano z myślą, że wkurwiam tu takowych? Jak żyć? xD

A teraz poważnie, nie jestem tu od głaskania się po jajach i skoro widzę tę hipokryzję, którą łatwo dostrzec (wystarczy spojrzeć trochę szerzej) to o tym piszę. Usuwanie postów, faworyzowanie innych, palenie głupa, że tak ma być. Umówmy się, takie coś jest niepotrzebne, bo niby czemu to ma służyć? Że są ważni i ważniejsi? Daj spokój. I nie ja jeden to widzę więc dlaczego o tym nie napisać? A że kogoś coś tam boli to trudno. No stress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja zrobię bez akceptacji niektórych użytkowników? Jak wstanę rano z myślą, że wkurwiam tu takowych? Jak żyć? xD

A teraz poważnie, nie jestem tu od głaskania się po jajach i skoro widzę tę hipokryzję, którą łatwo dostrzec (wystarczy spojrzeć trochę szerzej) to o tym piszę. Usuwanie postów, faworyzowanie innych, palenie głupa, że tak ma być. Umówmy się, takie coś jest niepotrzebne, bo niby czemu to ma służyć? Że są ważni i ważniejsi? Daj spokój. I nie ja jeden to widzę więc dlaczego o tym nie napisać? A że kogoś coś tam boli to trudno. No stress.

Kumplu, przejmujesz się faworyzowaniem na forum internetowym, damn. Trochę to dziwne, nieprawdaż? Nikt nie mówi, że siadasz do kompa i z premedytacją wnerwiasz ludzi, ale jak coś napiszesz to denerwujesz. Więc chyba wina leży po twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu błądzisz, ale ja nie będę Cię z tego błędu wyprowadzał. Mój przekaz jest jasny, a Twoje farmazony w stylu "wieczne obrażanie" nie mają racji bytu, bo nic takiego nie ma miejsca. I tu na prawdę nie chodzi o tego bana, ale jeśli ktoś nie potrafi spojrzeć na pewne sprawy szerzej to wchodzi w ścianę i mówi, że ma ładny widok. Tak metaforycznie zakończę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu błądzisz, ale ja nie będę Cię z tego błędu wyprowadzał. Mój przekaz jest jasny, a Twoje farmazony w stylu "wieczne obrażanie" nie mają racji bytu, bo nic takiego nie ma miejsca. I tu na prawdę nie chodzi o tego bana, ale jeśli ktoś nie potrafi spojrzeć na pewne sprawy szerzej to wchodzi w ścianę i mówi, że ma ładny widok. Tak metaforycznie zakończę. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu akurat była dyskusja w temacie LAKERS gdzie Matek występował nie jako moderator tylko rozmówca w temacie o wyborach Lakers w drafcie na przełomie dekad i odebrałem to nie jako wystąpienie Moda a dyskusję pomiędzy osobą co krytykuje a  osobą co broni swojego klubu.

 

nie czuję się urażony bo jeżeli się z niepopularną tezą ( że Lakers słabo wybierają drafty ale jeszcze gorzej zachowują się dziennikarze i fani zespołu PRZECENIAJĄC prospekty które zamiast poziomu AS znikają - występuje przeciw sporej ilości fanów to trzeba się liczyć z kontratakiem ( zacząłem krytykę) 

 

muszę sobie z tym jakoś radzić ale nie odbieram tego jako tematu do rozmowy akurat tutaj...

 

zwykła przepychanka jakich wiele i poza tym jednym niegrzecznym wpisem nic takiego się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu akurat była dyskusja w temacie LAKERS gdzie Matek występował nie jako moderator tylko rozmówca w temacie o wyborach Lakers w drafcie na przełomie dekad i odebrałem to nie jako wystąpienie Moda a dyskusję pomiędzy osobą co krytykuje a  osobą co broni swojego klubu.

 

nie czuję się urażony bo jeżeli się z niepopularną tezą ( że Lakers słabo wybierają drafty ale jeszcze gorzej zachowują się dziennikarze i fani zespołu PRZECENIAJĄC prospekty które zamiast poziomu AS znikają - występuje przeciw sporej ilości fanów to trzeba się liczyć z kontratakiem ( zacząłem krytykę) 

 

muszę sobie z tym jakoś radzić ale nie odbieram tego jako tematu do rozmowy akurat tutaj...

 

zwykła przepychanka jakich wiele i poza tym jednym niegrzecznym wpisem nic takiego się nie dzieje

 

ale to jest absolutnie bez znaczenia,ignacy,jak ty to odbierasz. to jest sprawa miedzy wami [czy cie jakies twierdzenia 'urazaja',czy nie],ja nie wnikam. w niczym nie zmienia to jednak faktu,ze kolega moderator zachowal sie w sposob,ktorego nie toleruje u innych,innymi slowy,ze sa tu stosowane podwojne standardy. i to jest nie w porzadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wyrazić swoje ogólne poparcie dla działań moderatora Matka. Mogę się z nim nie zgadzać w 100%, gdzieś tam może coś bym zrobił inaczej, ale to nie zmienia faktu że gość od paru lat robi tu dobrą robotę i ma moje (i, wydaje mi się, większości innych userów też) poparcie.

 

A już jak posądza go o niesprawiedliwość user DaFlou (z tego co kojarzę: wcześniejsze konto BothTeamsPlayedHurd), który jest homerem, haterem i czym tam jeszcze, to naprawde wygląda jak Rasheed Wallace kłócący się z sędzią że "ale tym razem naprawde nie było faulu". No, może nawet nie było, i co z tego. Reputacja cię wyprzedza, na reputarcję pracuje się długo, a nie robi się jej /  traci jednym postem, i to się tyczy tak usera daFlou jak i moderatora matka.

 

dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już jak posądza go o niesprawiedliwość user DaFlou (z tego co kojarzę: wcześniejsze konto BothTeamsPlayedHurd), który jest homerem, haterem i czym tam jeszcze, to naprawde wygląda jak Rasheed Wallace kłócący się z sędzią że "ale tym razem naprawde nie było faulu". No, może nawet nie było, i co z tego. Reputacja cię wyprzedza, na reputarcję pracuje się długo, a nie robi się jej /  traci jednym postem, i to się tyczy tak usera daFlou jak i moderatora matka.

 

dziękuję za uwagę

Pozwól że się odniosę do Twojego posta. Po pierwsze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i to Twój problem. Po drugie piszesz bzdury mistrzu, bo nie zauważyłem żeby moje wpisy na tym forum były 'hejterskie'. Po trzecie to z tym kontem both coś to Twoje domysły, które są błędne. Już o tym pisałem, już mi się nie chce. Po czwarte nie wiem kim jest Homer w Twoim slangu (chyba, że ten od Iliady, ale ja to jednak widzę) i nie wiem czy to obraźliwe czy zaczepne czy sympatyczne, whateva. Po piąte wchodzenie w dupkę to nie zaleta i to, że ktoś komuś zwróci uwagę nie oznacza HEJTOWANIA kolego.  I w końcu po szóste - Ja tu absolutnie nie toczę żadnej wojny, po prostu podałem przykłady słabych zachowań moderatora. Jak to słusznie zauważył kcp78 - podwójne standardy. I bez spiny, chciałem coś wyjaśnić, bo nie lubię jak ktoś piszę głupoty. Zdrówko.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.