Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem :] I wolę się upewnić: rozmawiamy o minigierkach w "Wiedźminie 3" a nie o oddzielnej karciance "Gwincie"?  

 

Jak o Wieśku 3 to najczęściej używałem "Królestwa północy". Po skompletowaniu decku ze "Skellige" pewnie grałbym nią, gdybym jeszcze miał coś jeszcze do wygrania, bo "Krew i Wino" przechodziłem już po podstawce i "Sercu z Kamienia". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem :] I wolę się upewnić: rozmawiamy o minigierkach w "Wiedźminie 3" a nie o oddzielnej karciance "Gwincie"?  

 

Jak o Wieśku 3 to najczęściej używałem "Królestwa północy". Po skompletowaniu decku ze "Skellige" pewnie grałbym nią, gdybym jeszcze miał coś jeszcze do wygrania, bo "Krew i Wino" przechodziłem już po podstawce i "Sercu z Kamienia".

 

Ta ta o wiedźminie.

 

Odpaliłem znowu po przejściu i w sumie gwinta miałem serdecznie w dupie, ale teraz zobaczyłem co straciłem, mega mnie wciągnęło zdobywanie kart itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam, ale tylko dlatego, że to redzi. Cholernie szkoda, że jest to jakaś tam wizja przyszłości. Nienawidzę tego typu klimatu. Ciekawe jak się przyjmie, na pewno ludzie będą zestawiać to z Wiedzminem i na pewno nie są w stanie tego przebić. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na jesień by się przydało na PC. Strategia. Kochałem stare gry Heores 2, Starcraft, Black&White i Rome Total War I. 

 

Polecicie coś, czego się idzie szybko nauczyć, bez jakiś kilkugodzinnych samouczków, z dobrym wątkiem ekonomicznym? Rome Total War I był dla mnie boski, szczególnie rozszerzony o extra mapę Mudnus Magnus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na jesień by się przydało na PC. Strategia. Kochałem stare gry Heores 2, Starcraft, Black&White i Rome Total War I.

 

Polecicie coś, czego się idzie szybko nauczyć, bez jakiś kilkugodzinnych samouczków, z dobrym wątkiem ekonomicznym? Rome Total War I był dla mnie boski, szczególnie rozszerzony o extra mapę Mudnus Magnus.

starcraft 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na jesień by się przydało na PC. Strategia. Kochałem stare gry Heores 2, Starcraft, Black&White i Rome Total War I.

 

Polecicie coś, czego się idzie szybko nauczyć, bez jakiś kilkugodzinnych samouczków, z dobrym wątkiem ekonomicznym? Rome Total War I był dla mnie boski, szczególnie rozszerzony o extra mapę Mudnus Magnus.

Bedzie problem, ja jako osoba uwielbiajaca praktycznie te same tytuly mam problem przysiasc do jakichś nowych produkcji na dluzszy czas. Spróbuj Civilization, mi przypadło do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie problem, ja jako osoba uwielbiajaca praktycznie te same tytuly mam problem przysiasc do jakichś nowych produkcji na dluzszy czas. Spróbuj Civilization, mi przypadło do gustu.

A Rome II grałeś? W I kochałem tryb kampanii i ekonomię. W pewnym momencie to już bitwy tylko automatyczne puszczałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą Rome i pierwszego Medievala. Uwielbiałam je. Remaki były juz dla mnie hu.owe.

Jak już w cos gram na pc to sa to raczej stare tytuły, przechodzimy po raz n-ty. Sprawia mi to większa frajdę niz te nowsze uproszczone buble. Jedymi wyjątkami które mnie wciągnęły w ostatnim czasie są właśnie seria cywilizacji (V, VI) oraz oczywiście Wiedźmin. Polecam spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból z tym, że większość starych gier nie chce odpalić na moim kompie z Win10. Nawet w tym niby zajebistym trybie zgodności. 

 

O CK2 nie słyszałem. Przyjrzę się.

To ściągaj/kupuj wersje z GOGu, wszystko powinno działać i mają raczej wszystkie istotne stare gry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.