Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

fajne wprowadzenie bez spoilerów, polecam

 

ktoś już pyka? jak wrażenia?

 

mnie sklep zrobił w ciula i nie wysłał na czas, będzie dobrze jak we wtorek przyjdzie :/

czekam na bf5 , w sumie ta gierka wydaje sie mocna i jak sie nagran w bf to moze odpale :) ogólnie jak poczytałem posty wyżej to teraz coraz bardziej siebie rozumiem dlaczego występują u mnie problemy z komunikacją co z niektórymi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uguem gram teraz sobie w Kursk, gierkę od naszego rodzimego jujubee. Ogólnie to chodzi o to, że jesteśmy agentem na okręcie podwodnym, który jak wiadomo z historii zatonął. I w sumie z fabuły to nic też za dużo nie powiem, bo zagrałem może z 5,6 godzin, ale mimo iż nie ma w grze jakiejś dynamiki czy akcji, to jest zajebisty klimat typowy dla Rosji, oprócz historii to mnie wciąga najbardziej. Niecierpliwi niech się nie chwytają, bo gra jest powolna i polega na misjach typu przynieś gwoździe, albo porozmawiaj z kapitanem który jest na drugim końcu okrętu, a dojście tam zajmuje 20 minut. No ale to mi nie przeszkadza, bo każde ukończenie misji jest dziwnie satysfakcjonujące, także tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony czytałem zapewnienia producenta o staranności i rozmachu produkcji z drugiej czytałem już nieprzychylne recenzje fanów ze grę można skończyć w 4 godziny gdzie irytującymi jest system ciągłego otwierania grodzi a liczba bugow spora.

Wydano już podobno w te pare dni 3 patche w tym jeden który omyłkowo kasuje save.

Dodając do tego Press release ze to produkcja być albo nie być dla spółki plus zapowiedź ze na polowe roku 2019 wydane zostanie na ps4 robi zamieszanie.

Grafika i muza podobno dobra

Atmosfera całkiem ciekawa.

 

Czy to ktoś uprzedzony robił recenzje czy jednak zmarnowano potencjał?

Doczytałem ze max to 110 w grze równocześnie i połowa opinii niska.

Akcje lecą w dół.

 

Myśle o biznesie.

Bo.

 

Gra kosztowała 2 mln a w sklepie kupujesz za 99 pln

 

20.000 pobrań sprawia ze wychodzi na zero.

Prace trwały 3 lata i na dzień dobry wyszły niedoróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztowała 2 mln a w sklepie kupujesz za 99 pln

 

20.000 pobrań sprawia ze wychodzi na zero.

Prace trwały 3 lata i na dzień dobry wyszły niedoróbki.

 

 

To tak nie działa. Jest jeszcze coś takiego jak marża.  Takie wyliczenie byłoby poprawne tylko gdyby sprzedawali na jednej własnej platformie. Aby wyjść na zero potrzebują sprzedać 50k+ albo i więcej.

 

Niedoróbki w grach to przecież chleb powszedni.  W przypadku tej spółki chyba rzucili się na zbyt ambitny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony czytałem zapewnienia producenta o staranności i rozmachu produkcji z drugiej czytałem już nieprzychylne recenzje fanów ze grę można skończyć w 4 godziny gdzie irytującymi jest system ciągłego otwierania grodzi a liczba bugow spora.

Wydano już podobno w te pare dni 3 patche w tym jeden który omyłkowo kasuje save.

Dodając do tego Press release ze to produkcja być albo nie być dla spółki plus zapowiedź ze na polowe roku 2019 wydane zostanie na ps4 robi zamieszanie.

Grafika i muza podobno dobra

Atmosfera całkiem ciekawa.

 

Czy to ktoś uprzedzony robił recenzje czy jednak zmarnowano potencjał?

Doczytałem ze max to 110 w grze równocześnie i połowa opinii niska.

Akcje lecą w dół.

 

Myśle o biznesie.

Bo.

 

Gra kosztowała 2 mln a w sklepie kupujesz za 99 pln

 

20.000 pobrań sprawia ze wychodzi na zero.

Prace trwały 3 lata i na dzień dobry wyszły niedoróbki.

 

Jak ludzie mają zamiar przechodzić okręt podwodny w minutę to raczej nie wina jujubee, która zrobiła ten system realistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ogarnia któryś ścigałki na PS4?

 

czy prócz Dirt 4 jest coś wartego polecenia czy nie bardzo?

Dirt Rally - kurewsko trudny i ciężki do nauki, stworzony do grania na kierownicy, ale z padem też po chwili (dłuższej chwili, przeplatanej wieloma k****mi i odglosami pada rzucanego o ścianę) jest się w stanie w to spokojnie pograć. Przejechanie całego rajdu na czołowym miejscu daje całą masę satysfakcji, taki dark souls ścigałek ;)

 

P.S. Jak masz plusa, to chyba driveclub był za free dla plusowców - nie wiem, czy dalej jest - a też przez chwilę się przy tym całkiem nieźle bawiłem.

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym codzie też chyba jest to battle royale.. W BF V, ktory jest wg mnie naprawde bardzo spoko(kupilem przedpremierowo) też to mają wprowadzić.

Ja chyba jestem za stary bo w ogole mnie to nie kręci :(

 

@LBS Granciak Sport mi się naprawdę podoba - w ostatniego grałem na PSX (GT2) i przyznam, że czuć tamten klimat.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

najlepsza gra z jaką miałem do czynienia ostatnio to Into The Breach od twórców FTLa

 

zarąbista roguelikowa strategia w klimatach Pacific Rim/Starship Troopers/Edge of Tomorrow z praktycznie wyeliminowanym czynnikiem RNG - mimo to dość trudna i raczej niewybaczająca błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii  a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.