Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

Titanfall 2. Najlepsza kampania SP w FPS w historii, deklasuje wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii  a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

 

Borderlands 2?

 

tyle, że to taki shooter z elementami rpg i nastawieniem na loot grinding

 

u mnie jest w top10 gier all time przede wszystkim z uwagi na rozpierdalający humor, easter eggi i barwne postacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety klimaty WW2 to nie moje klimaty, przynajmniej jeśli chodzi o shootery bo np. uwielbiałem serię Commandos (eh dlaczego gatunek izometrycznych skradanek prawie całkowicie wymarł..) 

 

O spoko na yt wygląda. Aż mi sie army men przypomniał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii  a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

 

Ostatnio w ramach abonamentu PlayStatnion Plus rzucili coś, co się zwie "Bulletstorm: Full Clip Edition". Jeżeli chcesz rozgrywki na 8 godzin z fajnym modelem strzelania, wyzwaniami i powiewem minionej epoki FPSów to bierz to w ciemno. Starsza gra więc bez problemu gdzieś to dostaniesz na PC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.