Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

podobnie jest z GTA 5, takze to raczej wina konsoli a nie gry

ja przechodze obecnie na PC, gra sie zajebiscie, zadnych bugow jeszcze nie doswiadczylem

Bugi i błędy GTA V na PS4?? GTA V na PS4 jest świetnie zoptymalizowana. @jack wydaje mi się, że zostało nam już tylko kupić sobie PS5, jeśli chodzi o Cyberpunka i PS4 to lepiej już nie będzie, coś podobnego jak z GTA 5 i PS3, więcej z PS4 wycisnąć się nie da 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kołczu33 napisał:

@jack wydaje mi się, że zostało nam już tylko kupić sobie PS5, jeśli chodzi o Cyberpunka i PS4 to lepiej już nie będzie

Trochę lepiej na PS4 będzie ale skoro i tak trzeba czekać to lepiej kupić PS5 i mieć dużo lepiej 😉 

Cyberpunk napędzi sprzedaż PS5 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Kołczu33 napisał:

Bugi i błędy GTA V na PS4?? GTA V na PS4 jest świetnie zoptymalizowana. @jack wydaje mi się, że zostało nam już tylko kupić sobie PS5, jeśli chodzi o Cyberpunka i PS4 to lepiej już nie będzie, coś podobnego jak z GTA 5 i PS3, więcej z PS4 wycisnąć się nie da 😔

mowilem o grafice

jest o wiele gorsza w gta na konsolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kubbas napisał:

podobnie jest z GTA 5, takze to raczej wina konsoli a nie gry

prezes spółki CD Projekt RED, przyznał, że wersja dla bazowych wariantów PS4 oraz X1 działa zaskakująco dobrze.

"Oczywiście, wydajność jest niższa niż na PRO, ale zaskakująco dobra, bym powiedział, jak na tak duży świat. Więc odrobinę niższa, ale bardzo dobra. Taka jest odpowiedź".

Kiciński dodał również, że opóźnienie pozwoliło im dopieścić Cyberpunk 2077 i uzyskać lepszą wydajność na konsolach bieżącej generacji.

https://www.miastogier.pl/wiadomosc,46414.html

No i konsola "przeznaczona" do tej gry:

https://www.x-kom.pl/p/571407-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb-cyberpunk-2077-limited-edition.html

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, darkonza napisał:

prezes spółki CD Projekt RED, przyznał, że wersja dla bazowych wariantów PS4 oraz X1 działa zaskakująco dobrze.

Już lepiej niech się nie pogrąża. Po prostu olali optymalizację na stare konsole. Wybrałem Nomada więc zaczynałem grę na pustyni. Dzięki temu miałem doskonałe porównanie do RDR2 czy Days Gone. Przecież ja myślałem, że mam jakąś awarię telewizora! To nie jest tak, że PS4 nie radzi sobie z grą bo wielkie miasto tętni życiem skoro od rozmycia pustych widoków na pustymi można oślepnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darkonza napisał:

prezes spółki CD Projekt RED, przyznał, że wersja dla bazowych wariantów PS4 oraz X1 działa zaskakująco dobrze.

"Oczywiście, wydajność jest niższa niż na PRO, ale zaskakująco dobra, bym powiedział, jak na tak duży świat. Więc odrobinę niższa, ale bardzo dobra. Taka jest odpowiedź".

Kiciński dodał również, że opóźnienie pozwoliło im dopieścić Cyberpunk 2077 i uzyskać lepszą wydajność na konsolach bieżącej generacji.

https://www.miastogier.pl/wiadomosc,46414.html

No i konsola "przeznaczona" do tej gry:

https://www.x-kom.pl/p/571407-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb-cyberpunk-2077-limited-edition.html

nie mowie o wydajnosci

gra jest po prostu brzydsza

ale to nie ich wina tylko konsoli dlatego podalem przyklad GTA ktore tez na kompie wyglada o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

ale to nie ich wina tylko konsoli dlatego podalem przyklad GTA ktore tez na kompie wyglada o wiele lepiej

Nie no to jest ich wina. To znaczy zawsze gra na dobrym PC będzie lepiej wyglądać na jakimś ultra.

Tylko ze na konsoli można zrobić ładna grę (RDR2, Valhalla), która działa stabilnie. Cyberpunk wygląda bardziej jak gra z PS3 wizualnie na konsoli i dodatkowo strasznie mało płynnie działa. Wyłączyłem szybko bo szkoda się wkurwiac. Może kiedyś zoptymalizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Nie no to jest ich wina. To znaczy zawsze gra na dobrym PC będzie lepiej wyglądać na jakimś ultra.

Tylko ze na konsoli można zrobić ładna grę (RDR2, Valhalla), która działa stabilnie. Cyberpunk wygląda bardziej jak gra z PS3 wizualnie na konsoli i dodatkowo strasznie mało płynnie działa. Wyłączyłem szybko bo szkoda się wkurwiac. Może kiedyś zoptymalizują.

dlatego o optymalizacji nie wspominalem

w ogole nie wiem bo pomiedzy kompem a konsolami musi byc duza w c*** roznica, bo ja jak na razie grajac na pc nie mam zadnego powodu do narzekan i nie spotkalem sie z zadnym bugiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 15:37, airmax napisał:

Korzystał ktoś z GeForce Now?

Ja na PC.  Bardzo ciekawa usługa.

Jeśli masz dobre łącze internetowe to spróbuj. Founder kosztuje 25 zł za miesiąc, nie founder jest za free tylko jest limit 1 godzinę (do obejścia bo można się logować wielokrotnie, tyle, że to upierdliwe trochę) + kolejki do zalogowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

Cyberpunk to wtopa ? Ilość filmików na yt , newsy na www o bugach jest obszerna. Pytam bardziej pod kątem akcji które „jebło się” :P

Szefostwo chciało sobie wypłacić nagrody za rok 2020 i wyszło jak wyszło.

Trzeba poczekać poł roku aż naprawią, kupić PS5 i jesienią będzie można spokojnie pograć w genialną grę, która będzie się sprzedawać latami jak Wiedźmin 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jack napisał:

Szefostwo chciało sobie wypłacić nagrody za rok 2020 i wyszło jak wyszło.

Trzeba poczekać poł roku aż naprawią, kupić PS5 i jesienią będzie można spokojnie pograć w genialną grę, która będzie się sprzedawać latami jak Wiedźmin 3.

Ok akcje poszły mega w dół więc można zaryzykować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Koelner napisał:

Cyberpunk to wtopa ? Ilość filmików na yt , newsy na www o bugach jest obszerna. Pytam bardziej pod kątem akcji które „jebło się” :P

ja gier nie śledzę, ostatnio grałem w Quake 3 i PontiFexa, ale taki tytuł, wszedłem na wikipedię i sobie czytam.... i tam jest napisane że na jakichś targach XXX CyberPunk wygrał nagrodę dla najlepszej gry 2018 ???? a na targach YYY czy w gazecie ZZZ, nie pamiętam, wygrał nagrodę dla najlepszej gry 2019?????? z tego co się orientuję to teraz jest 2020 i gra dopiero co wyszła, to na tych targach czy  w tych gazetach ogólnie rywalizowały ze sobą gry jeszcze w produkcji czy jak to jest?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.