Skocz do zawartości

Fb#2 2014/15


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Już ostatnia tabelka, tym razem po totalu:

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Ice 658 31258,5 47,51 ( -0,02 ) ( 42,17 )

GeDDo 658 31190,5 47,40 ( 0,04 ) ( 54,75 )

Julius 656 30750 46,88 ( 0,02 ) ( 58,00 )

AIR_MJ 657 30560 46,51 ( -0,02 ) ( 43,92 )

Mythos 651 30266 46,49 ( 0,04 ) ( 50,33 )

ms9 657 30051,5 45,74 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Drtoudi 656 29584,5 45,10 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Marcos 658 29543,5 44,90 ( -0,11 ) ( 30,70 )

Sto 646 28847,5 44,66 ( 0,04 ) ( 50,50 )

Blaugrana 579 26708 46,13 ( -0,02 ) ( 43,92 )

 

Dzięki wszystkim za piękną walkę, aż chciało się robić tabelki przy tak wyrównanej lidze :smile:

Gratulacje dla awansowiczów Icea i GeDDo, oraz dla Juliusa za 3 miejsce.

Miałem nadzieję na awans ale moja ekipa w ostatnim miesiącu dostała zadyszki i skończyło się poza podium.

Już 3 sezon utknąłem w 2 lidze, ale się nie poddaję i za rok znowu będę walczył o awans.

Trzeba przyznać, że mamy doborowe towarzystwo do grania :smile:

Po takim sezonie who cares, która to liga tak naprawdę.

 

To nie są już czasy, kiedy w niższych ligach byli nowicjusze. 

 

Jak spadałem z FB1 mieliśmy tam 2 ligi - aukcje i snake'a. W jednej byłem chyba w top3, w drugiej gdzieś w środku, a punkty tak sie ułozyly ze spadłem - też było zacięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za grę.

Fajnie było ale się skończyło, niewiele brakowało do utrzymania ale zawaliłem tyle slotów dziwnymi wyborami pod koniec sezonu gdy już o nic nie walczyłem, że wyszło jak jest. Nawet ostatniego dnia nie spodziewałem się że Tyson czy Lowry wogóle zagrają coś więcej jak 20fp a tu takie mecze na benchu.

Ale może to lepiej że utrzymał się drtoudi bo nie planowałem już grać w kolejnym sezonie.

 

Najbardziej zacięty sezon mi się trafił na sam koniec kariery w tym formacie.

Gratuluję Ice zwycięstwa (graliśmy chyba już 4 sezon z rzędu razem od 6 ligi o ile się nie mylę), Geddo awansu, Juliusowi pewnie tez bo o ile widziałem to będzie jakaś rezygnacja w I lidze. No i MJ - życzę za rok awansu chociażby za same tabelki ;)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratuluję Ice zwycięstwa (graliśmy chyba już 4 sezon z rzędu razem od 6 ligi o ile się nie mylę),

 Gralismy :smile:

Dlatego autentyznie mi zkoda ze spadles nawet jak odpuszczasz (nie odpuszczaj!!)

Tak samo pare razy gralem z GeDDo, kiedy raz jako admin pod koniec podwazyl moj trade i sie lekko wk...em ;) ale bez zalu czy cos, ogolnie Wy dwaj to osoby z ktorymi gram najczesciej chyba i juz sie doi Was przyzwyczailem ;)

 

I fajnie ze kazdy doecnia lige, bo naprawde bylo grubo i jestem happy ze bralem w tym udzial bo tak jak napisalem dzis rano - fajnie jak sie gra z ludzmi ktorzy ogarniają, wiedza jak reagowac na sytuacje w lidze i ma sie swiadomosc ze to nie jest juz gra z amatorami tylko 9 na 10 ma ta sama faze ;) tymbardziej ze bez kitu tak sie ulozylo ze bylo na styku do konca, a miesiac temu mogl poza blaugrana wygrac chyba kazdy przy jakims tam zbiegu okolicznosci :smile:

 

az mi szkoda Was opuszczac :grin:

 

do zobaczenia GeDDo next year... again ;)

Marcos jak poszedl do gory :o

 

Zajebista ta liga

 

ps. dorwę Was :smile:

 

 

 ;)

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.