Skocz do zawartości

Fb#1 2014/15


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

1. (1) LeBron James (Cle - SF,PF) 2. (20) Serge Ibaka (OKC - PF,C) 3. (21) DeAndre Jordan (LAC - C) 4. (40) Josh Smith (Det - SF,PF) 5. (41) Brook Lopez (Bkn - C) 6. (60) Victor Oladipo (Orl - PG,SG) 7. (61) Reggie Jackson (OKC - PG,SG) 8. (80) Jeff Teague (Atl - PG) 9. (81) Isaiah Thomas (Pho - PG) 10. (100) Andrew Bogut (GS - C) 11. (101) Markieff Morris (Pho - PF,C) 12. (120)

Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)

 

 

 

Srednio mi sie podoba moj team, nie sadzilem ze kiedys bede niezadowolony z 1 picku, ale LeBron to nie jest nawet consensus #1, a czasy kiedy dawal +2 do sredniej na caly team w porownaniu do #2 dawno minely. Przez to z pickami 20 i 21 nie zalapalem sie juz na graczy z okolic 60, ktorych jest nadprogramowo duzo. Jak od Ibaki i Jordana dostane 2x53, to bede happy.

 

Po 3 pickach na zachowanie bezpeiczenstwa musialem poszukac jakiegos value, Brook ryzykowny, ale moze sie oplacic, Josh Smith gorzej niz rok temu nie powinien teraz wypasc u SVG.

 

Oladipo i Jackson lekki reach w obu przypadkach, ale bylem zdesperowany na PG i SG. Potem juz staralem sie zbierac co akurat najlepszego zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a_n_d_e_r_y 1. (7) Kevin Love (Cle - PF,C) 2. (14) John Wall (Was - PG) 3. (27) Paul Millsap (Atl - PF,C) 4. (34) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) 5. (47) Mike Conley (Mem - PG) 6. (54) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) 7. (67) Jimmy Butler (Chi - SG,SF) 8. (74) Andrew Wiggins (Min - SF) 9. (87) Jeremy Lin (LAL - PG,SG) 10. (94) Omer Asik (NO - PF,C) 11. (107) O.J. Mayo (Mil - PG,SG) 12. (114) Wesley Matthews (Por - SG,SF)

 

Miejmy nadzieje że LOVE U BOKU LBJ BĘDZIE SZALAŁ, WALL/ DRUMMOND  tu miałem zagadkę , ALE PODKOSZOWEGO JUŻ MIAŁEM. Następne to dwa solidne wybory (nieatrakcyjne medialnie) Milsap i Vucevic. Potem był plan żeby szukać sg/sf , ale został Conely - musiałem go wziąć. Hayward się ostał więc go chwyciłem (chociaż boję się zawodników z UTH), Buttler jak nie w tym roku to kiedy??!!.Wiggins młodziak w młodej drużynie. Lin po dzisiejszej deklaracji Nasha - dobry steal może być jak Kobe go nie stłamsi. Asik jak swoje pozbiera może trafi na util. O.j Mojo, rok temu g... grał ale, 2 lata temu... może i tym razem. Najbardziej Matthews solidny SG jaki został.

Draft ogólnie bez jakiś wyskoków - Durant może i wysoko , ale przy moim 7 pikcu też by mnie kusił. Każdy z 1 rundy zdrowy zawodnik też może złapać kontuzje i na to samo wyjdzie jak Durant zagra 65 meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie komplet wyników i wszystkie składy :smile:

 

 

Proszę

 

Giggity

1. (1) LeBron James (Cle - SF,PF)

2. (20) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

3. (21) DeAndre Jordan (LAC - C)

4. (40) Josh Smith (Det - SF,PF)

5. (41) Brook Lopez (Bkn - C)

6. (60) Victor Oladipo (Orl - PG,SG)

7. (61) Reggie Jackson (OKC - PG,SG)

8. (80) Jeff Teague (Atl - PG)

9. (81) Isaiah Thomas (Pho - PG)

10. (100) Andrew Bogut (GS - C)

11. (101) Markieff Morris (Pho - PF,C)

12. (120) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)

 
ParówkowiSkrytożercy
1. (2) Anthony Davis (NO - PF,C)
2. (19) Damian Lillard (Por - PG)
3. (22) Ty Lawson (Den - PG)
4. (39) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
5. (42) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)
6. (59) Tim Duncan (SA - PF,C)
7. (62) Michael Carter-Williams (Phi - PG)
8. (79) Terrence Jones (Hou - SF,PF)
9. (82) Roy Hibbert (Ind - C)
10. (99) Carlos Boozer (LAL - PF,C)
11. (102) Arron Afflalo (Den - SG,SF)
12. (119) Jeremy Lamb (OKC - SG,SF)
 
Supery
1. (3) Stephen Curry (GS - PG,SG)
2. (18) Kyle Lowry (Tor - PG)
3. (23) Al Horford (Atl - PF,C)
4. (38) Jrue Holiday (NO - PG)
5. (43) David Lee (GS - PF,C)
6. (58) Thaddeus Young (Min - SF,PF)
7. (63) Jared Sullinger (Bos - PF,C)
8. (78) Trevor Ariza (Hou - SG,SF)
9. (83) Darren Collison (Sac - PG)
10. (98) Mario Chalmers (Mia - PG)
11. (103) K.J. McDaniels (Phi - SF)
12. (118) Taj Gibson (Chi - PF,C)
 
Phi Slama Jama
1. (4) Chris Paul (LAC - PG)
2. (17) Joakim Noah (Chi - PF,C)
3. (24) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)
4. (37) Derrick Favors (Uta - PF,C)
5. (44) Deron Williams (Bkn - PG)
6. (57) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)
7. (64) Greg Monroe (Det - PF,C)
8. (77) Jeff Green (Bos - SG,SF)
9. (84) Nikola Pekovic (Min - C)
10. (97) Jose Calderon (NY - PG)
11. (104) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
12. (117) Alec Burks (Uta - PG,SG)
 
VolodiaGreenPeople
1. (5) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
2. (16) Dwight Howard (Hou - PF,C)
3. (25) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)
4. (36) Goran Dragic (Pho - PG,SG)
5. (45) Kemba Walker (Cha - PG)
6. (56) Monta Ellis (Dal - PG,SG)
7. (65) Brandon Jennings (Det - PG)
8. (76) Luol Deng (Mia - SF,PF)
9. (85) Brandon Knight (Mil - PG,SG)
10. (96) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)
11. (105) Andre Iguodala (GS - SG,SF)
12. (116) John Henson (Mil - PF,C)
 
The Kings of Crunk
1. (6) Kevin Durant (OKC - SF,PF)
2. (15) Andre Drummond (Det - PF,C)
3. (26) Kobe Bryant (LAL - PG,SG)
4. (35) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)
5. (46) Marcin Gortat (Was - C)
6. (55) Pau Gasol (Chi - PF,C)
7. (66) Bradley Beal (Was - SG)
8. (75) David West (Ind - PF)
9. (86) Tony Parker (SA - PG)
10. (95) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)
11. (106) Tyson Chandler (Dal - C)
12. (115) Otto Porter Jr. (Was - SF)
 
a_n_d_e_r_y
1. (7) Kevin Love (Cle - PF,C)
2. (14) John Wall (Was - PG)
3. (27) Paul Millsap (Atl - PF,C)
4. (34) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)
5. (47) Mike Conley (Mem - PG)
6. (54) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)
7. (67) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
8. (74) Andrew Wiggins (Min - SF)
9. (87) Jeremy Lin (LAL - PG,SG)
10. (94) Omer Asik (NO - PF,C)
11. (107) O.J. Mayo (Mil - PG,SG)
12. (114) Wesley Matthews (Por - SG,SF)
 
Pogromcy Donków
1. (8) Russell Westbrook (OKC - PG)
2. (13) Al Jefferson (Cha - PF,C)
3. (28) Chris Bosh (Mia - PF,C)
4. (33) Rajon Rondo (Bos - PG)
5. (48) Rudy Gay (Sac - SF,PF)
6. (53) Lance Stephenson (Cha - SG,SF)
7. (68) Nerlens Noel (Phi - PF,C)
8. (73) Jabari Parker (Mil - SF)
9. (88) Robin Lopez (Por - C)
10. (93) Gorgui Dieng (Min - C)
11. (108) Patrick Beverley (Hou - PG,SG)
12. (113) Danilo Gallinari (Den - SF)
 
Dziary Rodmana
1. (9) James Harden (Hou - SG,SF)
2. (12) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)
3. (29) Marc Gasol (Mem - C)
4. (32) Derrick Rose (Chi - PG)
5. (49) Kenneth Faried (Den - PF)
6. (52) Klay Thompson (GS - SG,SF)
7. (69) Tyreke Evans (NO - SG,SF)
8. (72) George Hill (Ind - PG,SG)
9. (89) Jordan Hill (LAL - PF,C)
10. (92) Enes Kanter (Uta - C)
11. (109) Evan Turner (Bos - SG,SF)
12. (112) Paul George (Ind - SG,SF)
 
ZielonoBiałoCzerwoni
1. (10) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
2. (11) Blake Griffin (LAC - PF,C)
3. (30) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)
4. (31) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)
5. (50) Ricky Rubio (Min - PG)
6. (51) Zach Randolph (Mem - PF,C)
7. (70) Tobias Harris (Orl - SF,PF)
8. (71) Larry Sanders (Mil - PF,C)
9. (90) Jonas Valanciunas (Tor - C)
10. (91) Trey Burke (Uta - PG)
11. (110) Kelly Olynyk (Bos - C)
12. (111) Timofey Mozgov (Den - C)
 
Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (10) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
2. (11) Blake Griffin (LAC - PF,C)
3. (30) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)
4. (31) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)
5. (50) Ricky Rubio (Min - PG)
6. (51) Zach Randolph (Mem - PF,C)
7. (70) Tobias Harris (Orl - SF,PF)
8. (71) Larry Sanders (Mil - PF,C)
9. (90) Jonas Valanciunas (Tor - C)
10. (91) Trey Burke (Uta - PG)
11. (110) Kelly Olynyk (Bos - C)
12. (111) Timofey Mozgov (Den - C)

Mój team, chyba pozostaje walka o utrzymanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziembus, nie zgodze się. Widzę zdecydowanie gorsze teamy.

 

LaMarcus jest w CY, Blake po akcji z Sterlingiem będą chcieli się pokazać. Bledsoe i DerMar raczej busty, ale za to nadrabiasz Zachiem, Sandersem i Valunciunasem. Jest opcja również że kiedyś w sezonie ci Burke zaskoczy.

 

Co do mojego skladu jestem bardzo zadowolony, praktycznie każdy pick był graczem, który według moich notowań był wyżej niż go wybierałem.

 

1. Harden - ostatnie 6 tygodni sezonu James był najlepszym graczem fb ze średnią 72fp. Powinno być dobrze

2. Melo - tu nie byłem pewny, ale w NY nikogo nie ma. Tam są same ogórki, tam nie ma kto punktować. Melo będzie napierdalał, jestem pewny.

3. Marc Gasol - przy 24tym picku marzyłem o Kobem i Noah, niestety sprzątnieci. Solidny zeszły sezon, końcówka sezonu na poziomie 52, co najważniejsze Contract Year i starzejący się Zach.

4. Rose - miałem tu zagwostke Deron, Wade i Derrick. Każdy po kontuzjach, ale Derrick zdecydowanie najmłodszy z nich i chyba ma najwięcej do udowodnienia. Zreszta pewna wina do odkupienia po tym, jak go w zeszlym roku wybralem w Aukcji i byl miedzy innymi powodem, nie wygrania obu lig.

5. K. Farried - ostatnie półtora miesiąca sezonu na średniej 49, dobre mistrzostwa, dla mnie kandydat na 50fp.

6. Klay - hmmm,co tu powiedziec. Na poczatek wielki wqrw, bo mi strona się zawiesiła i wybrano mi go z automatu, bo nie ustawiłem listy (lekkie frajerstwo po 11 latach gry). Przyznaję bez bólu, nie miałem w planach go nawet w 8 rundzie brać. Jak już go wziałem to się bliżej przyjrzałem. Jest również w Contract Year, raczej z GSW się nie dogadają, bo chce maxa. Mark Jackson w niego wierzył, więc może tak źle nie będzie ale nie łudzę się - sezon na 45fp byłby marzeniem.

7. Tyreke - dla mnie steal. Momentami w lutym/marcu grał na poziomie 55fp, kilka kontuzji pod koniec sezonu zbiło średnią. Jak będzie w miarę zdrowy to sezon 50+ możliwy.

8. G. Hill - w Pacers brak George i Lance powinien otworzyć mu możliwość do leadorowania i wydaję mi się, że ją wykorzysta. Punktować umie, a co najważniejsz dobrze zbiera i asystuje. Do powrotu Paula 45fp gwarantowane.

9. J. Hill - ostatnie 20parę meczy na poziomie 48, Boozer chyba raczej mu nie zagrozi gdyż te ostatnie 20pare meczy grał z Gasolem. Jest szansa na 12-12 i 45fp.

Reszta - Kanter/Turner/George - Enes miał niezłe przebłyski, momentami wyglądał według mnie lepiej niż Favours. Bardzo dobrze preseason Jazz, może być fajna młoda ekipa. Turner w Sixers grał bardzo fajnie, w Pacers nie dali mu grac. W Bostonie nie ma Rondo, więc może przejąc troche gry. A Paula wziąłem licząc, że wariat wróci do gry w styczniu/lutym. 30 meczy po 50fp może się tak schować. Podobno już rzuca sobie, więc nie sądze że odpuści sobie cały sezon.

 

Odnośnie początku posta, kandydaci do spadku to:

 

Giggity

Bulek

Supery - klątwa spadku mistrza w fb1 :)

 

Nie wiem co sądzić o King of Crunkach :) Jak zdrowie pozwoli może być misiek, jak nie, lepiej nie gadać. Dla mnie ryzykowny Durant, bo patrząc na ilość meczy to on średnio nie zrobi więcej jak 50fp. Jak już wróci, będą z Drummondem i Kobe niszczyć, pytanie kiedy i jak reszta szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt się przejmuję opinią popeye, bowiem bzdura powtarzana nawet milion razy nie stanie się tym razem prawdą.

 

Dla mnie tym spadkowiczem będzie właśnie popeye. 45 George Hilla, no tutaj niezły optymizm. Turner, George - tu wielkiego pożytku nie będzie, Rose to duże ryzyko, Jordan Hill wciąż to jednak niewiadoma.

 

Zebym spadł, to Davis, Lawson, MCW, Lillard, Leonard, Batum, Duncan by musieli nieźle kaszanić. Nie za dużo tych warunków?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek nie badz miętki, poprostu te trzy składy mi się najmniej podobają i tyle. Nie widzę w nich dużo upside'u a dużo znaków zapytania.

 

Co do mojego, to raczej od Hilla mój sezon nie będzie zależał, tym bardziej od Turnera czy George'a :)

 

Co do twoejego składu, to Davis jest pewniakiem, ale reszta już mniej. Lawson trzyma poziom od 2 lat, ale wyżej nie podskoczy, jak na tak wysoki pick niecale 50fp dla mnie slabo. Lillard jest wedlug mnie overrated jak na pick w okolicach 20. Mialem go w zeszlym sezonie i dla mnie early 30. MCW po kontuzji, czekamy co pokaze. Batum fajny, ale wyzej nie podskoczy, Timmie juz takiego drugiego sezonu nie jebnie, moze 43-44fp. Kawhi moze, moze nie, spursi sa nieobliczalni, Pop znow wymysli rotacje 12 graczy aby nikt sie nie meczyl, wygraja 60 meczy a fp ledwo 40 osiagnie.

U ciebie w porownaniu do zeszlego roku widze spadki a nie awanse, oprocz Davisa. A nim calego skladu nie pociagniesz. Dlatego na dzien dzisiejszy widze twoj sklad raczej w dolnej czesci tabeli.

 

No hard feelings

 

z pozdrowieniami dla 3miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozwól, że ja to ocenię.

 

Davis -  wiadomo.

Lillard - ja tu widzę szansę na upside jak najbardziej. Jeśli rok temu było 48, teraz może być 50 parę i wszyscy zadowoleni.

Lawson - tutaj widzę status quo. Ale jeśli to status quo jest na poziomie 50, jestem za.

Batum - kolejny gracz z podrygami na 50 fpg. Więcej gry ofensywnej i 50 pęknie. A jeśli nawet nie pęknie, przysporzy mi wiele pożytku.

Leonard - Spurs są drużyną zbilansowaną, to prawda, ale jeśli zakładamy gorszą grę starawego Duncana, ktoś musi choć w części przejąć jego rolę! A kto jak nie Leonard, no chyba nie Diaw czy Splitter. Jego gra w finałach mi zaimponowała, dla mnie materiał na all-stara. Awans na 50 fpg? A czemu nie! Nie zapominajmy, że Kawhi to 5 runda, mogłem brać Lee, Farieda czy Haywarda - ale Kawhi daje największą szansę na upside. Lee to solidne ok. 48 fpg, ale nic więcej. Kawhi jak się uprze, może niekiedy niszczyć system. Twój typ z 40 fpg to dla mnie po prostu żart. Teraz miał 43, miałby spaść, będąc MVP finałów NBA? No ja tu nie widzę na to projekcji.

Duncan - halo, to dopiero schyłek 6 rundy. Kto poszedł po nim? Oladipo, Reggie Jackson? No bez żartów. Jennings? Nie ta półka. Sulinger? To jeszcze nie ten poziom. Jedyny ciekawy to Twój Evans, Beal za dużo meczów ominie. A w dodatku miałem go 2 lata temu miałem go rok temu, poza tym Timmy to Timmy, ruchy już nie te, ale gracze, którzy przez całą karierę bazowali technice, a nie na atletyczności, starzeją się wolniej. Tim to legenda koszykówki, mam wielki szacun dla takich zawodników, dlatego mieć go w teamie musiałem. 45 fpg i będę zadowolony.

MCW. Rok temu grał jak szajbus, w dodatku pod koniec sezonu notował odwalankę, bo Sixersom zależało przegrać jak najwięcej meczów. Teraz również będzie tankowanie, ale MCW powinien nabrać nieco ogłady, w dodatku na obwodzie poza nim nie ma nikogo. 50 bardzo prawdopodobna.

 

Reasumując mam aż 7 zawodników z widokiem na okolice 50 fpg. A skoro tak, to spadek jest po prostu niemożliwy.

 

A reszta?

 

Jones. Terrence to niewiadoma, przy Howardzie będzie miał mniej pkt i zbiórek, z drugiej strony Ariza to jednak nie Parsons, zupełnie inna charakterystyka gry. Jones to intrygujący zawodnik, może być ciekawym uzupełnieniem Howarda przy dobrych wiatrach. Zresztą lepszych na horyzoncie nie widziałem.

Hibbert. Totalnie zawalił zeszły sezon, teraz myślę, bez George'a więcej będzie zależało od postawy graczy podkoszowych. Notuje solidne preseason, w dodatku jeśli nie chce mieć łatki zmarnowanego talentu, musi się szybko ogarnąć, bo dla niego to już ostatni dzwonek.

Boozer. Potrzebowałem solidnej opcji pod koszem, choć mogłem brać Markieffa. Booz to jednak rozsądne wyjście, w Bulls grał mniej, bo miał rywala o minuty w postaci Gibsona, Randle będzie umiejętnie wprowadzany do składu, ale dopóki Lakersi będą grali o wynik, nie zabraknie minut dla Boozera, który powinien zaliczyć upside. Tankowanie? Przy Kobasie? Wątpię.

Afflalo. Wziełem go tylko i wyłącznie, bo potrzebowałem sg. Jesli nie będzie się spisywał, tak jak tego oczekuje, wyleci. A kto poszedł po nim? McDaniels, Turner, Mayo? Ja bym to skwitował krótko - brakiem pomysłu.

Lamb. To będzie najmniej pożyteczny zawodnik w teamie. Jego angaż to czysta ciekawość, co pokaże bez Duranta. Jak się będzie spisywał, może kiedyś wstawię go do wyjściowego składu, jak nie - po prostu wyleci. Tyle.

 

Ja to widzę tak. 7 grajków może walnąć 50 fpg, jeśli ktoś walnie mniej, to przecież Antek nadrobi. Biorąc pod wzgląd w miarę regularne miejsce w "8" dla Jonesa, Booza, Hibberta, średnią widzę na poziomie +46. A to jest walka o mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie Dziembusa, tu znów się nie zgadzam.

Demar to bust? Jak już bez Gaya robił z 50 fpg? W Toronto jest opcją nr 1 w ofensywie, nie ma innej opcji. A Burke zaskoczy od samego początku, bez wątpienia steal. Wątpliwości mam co do Sandersa - nie jestem jego fanem, w dodatku nie jest okazem zdrowia. Team jednak na miarę czołowej trójki, jeden z rywali dla mnie w walce o mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie zatem na 50fp średnio, bo w najgorszym wypadku to wszyscy kontuzjowani

 

Lowry 55 -było 2013/2014 to czemu teraz nie

Curry 64 - było 2013/2014 to czemu teraz nie

Young 46 - może być ciężko ale dwa sezony po 46 były to nadzieja jest

Lee 48 - było nawet 53 dwa sezony temu, a bardzo się nie zestarzał

Horford - 54 jak zdrowy to może dać rade bo już za tyle grał

Ariza - 42 - tylko, ale jest SG/SF

Holiday - 49 - tyle już było

Sullinger - 48 (jak pogra średnio 33 min) - w przedsezonowych w 8 meczach 52fp/26min. W tamtym sezonie 38fp ale w 27 min. Mam nadzieje że to będzie taki steal jak Jordan z 32 na 54fp i Drummond z 35 na 55fp- w aukcji rok temu

 

Gibson - jak Noah i Gasol pojada do szpitala to za 45fp pogra

Collison - 40fp w zasięgu - przyda się do łatania dziur

KJ Mc Daniels - a może zdarzy się jakiś cud

Chalmers - jak "mały afrok" się połamie bo za szybko lata to zaczne go wystawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami panowie.

 

Przed draftem zrobiłem sobie listę zawodników, którzy będą chcieli coś udowodnić, albo będą musieli coś udowodnić w nadchodzących rozgrywkach i tak bardziej więcej niż mniej udało mi się plan spełnić

 

ale to niestety są INJURY-PRONE MOTHA FUCKIN NIGGAS! i jak się 2-3 złamie to z FA podbiorę Napiera i będę sobie wmawiać, że to dynastia tylko, że za rok zaczynam od zera w niższej lidze :tongue:

 

Jako, że trzeba byc optymistą to zdrowi: Wade, Kobe, Drummond + Durant dadzą spokojny byt w tym sezonie.

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej prespektywy draft wylądał następująco:>

Nie miałem żadnych preferencji odnośnie numeru dlatego ucieszyłem się z #4.....
I tak:

1. (4) Chris Paul (LAC - PG)
Miałem kilka minut na zastanowienie się kogo warto brać z czwórką i zdażyłem przekonać się do DMC.
Niespodziewanie jak dla mnie z 3 poszedł Stephen dlatego wybrałem Paula którego na swojej rozpisce miałem jako 3. Ma szanse być w top3 oby tylko kontuzje go omijały.
 
2. (17) Joakim Noah (Chi - PF,C)
Modliłem się o Dwighta który poszedł z 16 i miałem sporą zagwozdkę Wall czy Noah. Pg już miałem dlatego wybrałem Achima który pewnie będzie punktował ciut mniej niż 59 z zeszłego roku oby tylko obsuwa była nie za duża.
 
3. (24) Kyrie Irving (Cle - PG,SG)
W 3 rundzie chciałem SG lub SF a na szczycie mojej listy byli Kobe, Rajon, Kyrie.
Rondo odrzuciłem jako pierwszego (jest tylko PG) a ostatecznie zdecydowalem się na Irvinga chyba głownie dlatego, że dopiero w czasie draftu zauważyłem SG przy jego nazwisku i to wprowadziło małe zamieszanie. Ostatecznie działając pod presją czasu uznałem że bedzie pewniejszy od KB.
 
4. (37) Derrick Favors (Uta - PF,C)
Uznałem, że teraz mogę bez wzgledu na pozycję wybrać najlepszego możliwego grajka dlatego zdecydowałem się na mam nadzieję prawie 50fp/pg Favorsa.
 
5. (44) Deron Williams (Bkn - PG)
Tu odpuściłem łatania dziury na SF i wybrałem Derona który ma sporo do udowodnienia. Gdyby Kemba był SG pewnie jego bym w tym momencie wybrał.
 
6. (57) Chandler Parsons (Dal - SF,PF)
Musiałem zdecydować się na SF'a  pomiędzy Thaddeusem i Chandlerem.
Parsons wydaje mi się pewniejszy dlatego padlo na niego.
 
7. (64) Greg Monroe (Det - PF,C)
Załatałem dziurę na SF'ie i licząc że Evans, Parker, Harris lub Wigggins poczkają do mojego nastepnego wyboru wyciągnełem Grega bo liczę, że mimo wszystko będzie kręcił fajne cyferki. Jest w CY i jak bedzie musiał wychodzić z ławy to pewnie zażąda transferu:>
 
8. (77) Jeff Green (Bos - SG,SF)
Tu troszeczkę spanikowałem. Teague i Pekovic wydawali mi się w tym momencie jako najlepsi dostępni ale uparłem się na SG/SF i wybór pomiędzy Greenem i Arizą. Liczę ze Jeff się przełamie chociaż patrząc z perpektywy czasu powinienem tu brać Jones'a z Houston.
 
9. (84) Nikola Pekovic (Min - C)
Już rundę wczesniej był najwyżej na mojej liście dlatego nie zastanawiałem się długo.

 
10. (97) Jose Calderon (NY - PG)
Gościu pasuje do drużyny z NY, dostanie sporo minut .
 
11. (104) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
Pomimo zmian w Cavs jeżeli będzie zdrowy powinien grywać sporo i bić rekordy zbiórek.
 
12. (117) Alec Burks (Uta - PG,SG)
Chcialem SG i Alec ma już wszystko żeby zabysnąć:)
 
Ogólnie draft taki sobie - najbardziej, żałuję że zabrakło dla mnie w drugiej rundzie kandydata do osiagnięć na poziomie 57-60.
Źle nie jest, będę walczył do końca!
 
Powodzenia Panowie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.