Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV California w sezonie 2014/15

Po losowaniu wszystkich na poziomie IV w 4 grupach wg doswiadczenia w fantasy w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

GeDDo;12 [c] - Gnojownicy

Kraso;8 - Kraso

Julius;8 - Chorwackie Skowronki?

matvez;2 - Biegamy

Eliasz;0 - WeDemBoyzz [transfer za bulls2006;3]

KingStress;1 - Lublin Pacers [draftowal automat]

Raven;1 - Raging Ravens

barcalover;1 - God of Thunder

diament;0 - diament's Team

Marionn29;0 - Mariusz's Team? [draftowal automat]

Bartek31;0 - Chicago Warriors

turbokasztan;0 - Nic nas nie łączy

ketezwro71;0 - KetezWro71 [draftowal automat]

Sławek;0 - Slawek's Team [draftowal automat, przejeta przez rakers]

BoGo;2 - Hall Of Shamers [zastapil konrad17;0]

 

konrad17;0 i Sławek;0 znikneli w trakcie organizacji, wiec stracil miejsce w lidze.

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Spadkow nie bedzie. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/52296

 

Komisarzem ligi jest GeDDo ze wzgledu na swoje duze doswiadczeniw w fantasy i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

 

Draft odbyl sie 21.X o godzinie 22.

 

Dane do ustalenia terminu draftowego byly tutaj - http://doodle.com/ute83g3df5846zem

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga na yahoo została już utworzona, a informacje z dostępem do ligi wysłane do wszystkich uczestników.

 

Prosiłbym tylko wszystkich co się już dołączą do ligi, aby ustawiły odpowiedni nick na yahoo. Tak abyśmy wiedzieli kto już jest i kogo jeszcze brakuje. Ewentualnie możecie w nazwie ligi podać Wasz nick z forum.

 

Draft wstępnie ustawiony na piątek 23 października 2014 na godzinę 20:30.

 

Wszystkie pytania odnoszące się do tej ligi, piszemy w tym topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft wstępnie ustawiony na piątek 23 października 2014 na godzinę 20:30.

 

Piątek to 24 października, a Ty ustawiłeś draft na czwartek (co akurat mnie by odpowiadało). Ja już teraz wiem, że akurat w tamten piątek nie dam rady. Jestem na wyjeździe od 24.10 do 26.10. 27 i 28 jak najbardziej. Czwartek, wtorek i poniedziałek także. Najlepiej byłoby chyba stworzyć doodla, nie?

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z niektórymi może być kłopot, bo ani nie przeczytali maila od Ciebie, ani nie weszli na forum w październiku :smile:

U spoznialskich to tak zawsze zle wyglada... az do momentu gdy wreszcie zajrza na forum ;-) Pewnie w poniedzialek pare osob sie pojawi, ale gdyby czesc zniknela na dobre to ich strata i sprobujemy wyrownac ilosciowo ligi IV jakimis transferami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, iż Mariusz's Team to ekipa Marionn29.

 

Jesli chodzi o przyłączenie się do ligi, to zaproszenia zostały dziś wysłane do: Julius oraz matvez. Natomiast brak jest kontaktu z: KingStress, konrad17 oraz Sławek.

Jeśli chodzi o termin draftu, to dodałem do doodla Juliusa oraz matveza.. Poza tym, nie mam dyspozycyjności od: diament, Marionn29, KingStress, konrad17 oraz Sławek. Tak czy inaczej, patrząc już teraz wychodzi, że ciężko będzie ustalić termin aby wszystkim pasowało. Na chwilę obecną najlepszymi dniami wydają się być 21 października (wtorek) oraz 23 października (czwartek). Jednak ciężko będzie dopasować godzinę draftu, bo albo nie będzie pasowało bulls2006 albo Julius. Dlatego pytanie do Was, czy któryś z Was dałby radę w jednym z tych dni tj. 21.10 lub 23.10, pojawić się wcześniej lub później?

 

Dodam tylko, iż będziemy mieli aukcję, więc trzeba sobie zarezerowować te 2h na draft.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.