Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV Florida w sezonie 2014/15

Po losowaniu wszystkich na poziomie IV w 4 grupach wg doswiadczenia w fantasy w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

RonnieArtestics;8 - Still Movin

michal_ko;4 - Dodgers

piotreksuper;9 [c] - Piotr's Team

Raf85;3 - SkejcikTeam

Michallar;3 - BudzistowoCityThunde

Mashi;1 - Huncwoty

maro;1 - Hieny z mikrogumy

wowo;1 - Rozkurwiators

martini33;0 - Majezony [draftowal automat]

bulls2006;3 - Bulls's Genius Team [transfer za Eliasz;0]

Sewer;0 - Splendor

LeweBiodroSmoka;0 - LBS [draftowal automat]

Jackoso;0 - Jackoso Kostoso Team

Jerzyk321;0 - Jerzyki Gocz

kubas198;0 - Warsaw Shore

 

forioku;0 zniknal w trakcie organizacji, wiec stracil miejsce w lidze. 

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV. Spadkow nie bedzie. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/50894

 

Komisarzem ligi jest piotreksuper ze wzgledu na swoje duze doswiadczeniw w fantasy i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

 

Draft odbyl sie 12.X o godzinie 21

 

Dane do ustalenia terminu draftowego byly tutaj - http://doodle.com/z9cnn9482zvwdw3q

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaproszenia zostały wysłane, termin draftu jest oczywiście do dogadania. Wstępnie ustaliłem termin draftu na 24 października.

Proszę o podanie w tym temacie nazw waszych drużyn, ułatwi mi to dalsze działania. Jeśli macie jakieś pytania to używajcie tego tematu do rozwiania Waszych wątpliwości, zawsze ktoś życzliwy pomoże;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na dwie zmiany i w przyszlym tygodniu mam prace od 14-22 wiec ten tydzien co bedzie i za dwa tygodnie (20-24 pazdziernik) pasuje mi tylko od 22:30, do reszty terminow sie dostosuje na pewno. 

 

i prosilbym komisza zeby wyslal mi zaproszenie na mejla : jarosz12@yahoo.pl bo tego mejla co mam tu na forum juz chyba nie uzywam.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.