Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doczekalem sie na zapowiadane projekcje od eMeSa i Arctusa [ani niezapowiadane od innych], wiec wrzucam co mam w formie jakiej dostalem...

 

Od SlaKB...

tier 1: Denver Nuggets, Washington Wizards, Dallas Mavericks, Boston Celtics, Utah Jazz

tier 2: Los Angeles Lakers, Miami Heat, Milwaukee Bucks, Phoenix Suns, Indiana Pacers

tier 3: New Orleans Pelicans, Sacramento Kings, Chicago Bulls, Minnesota Wolves, Golden State

tier 4: San Antonio Spurs, Portland Trail Blazers, Los Angeles Clippers, Orlando Magic, Cleveland Cavaliers

 

Od Benona...

złota 5: bulek, karl, marthinus, wilq, qas

srebrna 5: evitacre, zodd, slakb, kolek23, benon

brązowa 5: emes, arctus, january, l.tm, tizz

pozostali: reszta...

 

Oraz moje [uzywam nickow i nazw druzyn jednoczesnie bo poki co nie moge sie przyzwyczaic kto jest kto, poza tym dzieki temu latwiej sie czyta w/w projekcje]...

Tier1:

Milwaukee Bucks - evitacre

Phoenix Suns - bulek

Miami Heat - wiLQ

Denver Nuggets - january

Portland Blazers - Marthinus

 

Tier2:

Indiana Pacers - QAS

Utah Jazz - karl

LA Lakers - SLaKB

Washington Wizards - Benon

NO Pelicans - Arctus

 

Tier3:

Boston Celtics - kolek

Min Wolves - blackmagic

Chicago Bulls - Zodd

Dallas Mavs - eMes

Sacramento Kings - Tizz

 

Tier4:

Orlando Magic - L.TM

Golden State - Qooniu

San Antonio Spurs - mac

LA Clippers - Szulim

Cleveland Cavs - Ledley

 

Jakies uwagi i komentarze?

 

Dla mnie ciekawe, ze tylko wsrod 3 opinii nie ma consensusu odnosnie zadnej druzyny w Top5! ;-)

Ale za to jestesmy bardziej zgodni odnosnie dolu tabeli...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi, ze będę w górnej połówce tabeli ale bez szans na mistrza czyli w sumie najgorsze rozwiązanie. ;]

I akurat co do tego bylo 3 na 3 ;-)

 

Trochę szkoda, że więcej osób czegoś nie wysłało..

Tez myslalem, ze bedzie wiecej chetnych... ale nie bylo.

Jak widac zabawa w projekcje druzyn nie jest dla wszystkich bo to trzeba akceptowac nieuniknione bledy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie brak moich typów, ale cierpię na permanentny brak czasu. 

 

Na pewno jeszcze dla własnej informacji będę robił zestawienie drużyn, to mogę je dorzucić za jakiś czas, jeżeli jest zainteresownie.

 

Btw. Podoba mi się, że jestem raz w tierze 1 i dwa razy w 3. Bardzo ładnie podsumowuje to mój skład ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeszcze dla własnej informacji będę robił zestawienie drużyn, to mogę je dorzucić za jakiś czas, jeżeli jest zainteresownie.

 

Wrzucaj, zawsze lubię czytać takie przewidywania. ;) 

 

I akurat co do tego bylo 3 na 3 ;-)

 

Oddaj mi tego Lawsona to może podskoczę. ;)  

 

W takiej sytuacji trzeba zacząć poważniej rozglądać się za jakimś tradem, dzięki któremu wskoczę do grona contenderów. Chyba, że kilku moich połamie się wcześniej to zacznę tank for Okafor. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panowie brak moich typów, ale cierpię na permanentny brak czasu.

Udzial byl dobrowolny i nie ma za co przepraszac...

 

Na pewno jeszcze dla własnej informacji będę robił zestawienie drużyn, to mogę je dorzucić za jakiś czas, jeżeli jest zainteresownie.

... i jesli dasz rade jeszcze przed sezonem to pewnie, ze warto. Dlaczego tylko my mamy sie kompromitowac? ;-)

 

2xtier 1 i raz tier 3? Cholera wysoko ;d, a sam się zdziebko niżej oceniam ;d

Skoro masz jakas wizje tabeli to dlaczego sie nie podzieliles? ;-P

 

Oddaj mi tego Lawsona to może podskoczę. ;)

Gdybys go dostal za darmo na pewno bys podskoczyl, ale punktu charytatywnego za PG nie prowadze ;-) Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiLQ czemu tylko 2nd tier? ;) slaKB i Benon nie pomylili sie co do mojej pozycji na koniec :)

 

A tak na serio, to właśnie tak siebie na dzień dzisiejszy widzę - pozycja 4-6. Dlatego trzeba bedzie poczynić jakieś ruchy wkrótce. Bo to nie wystarczy.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiLQ czemu tylko 2nd tier? ;)

Po drafcie bylem pod wrazeniem, ze jako jedyny zblizyles sie tuz pod limit, ale w arkuszach mniej mi imponuje ta druzyna przez zdrowie ;-) Za duzo drogich zawodnikow opuszczalo kawaly sezonow.

 

slaKB i Benon nie pomylili sie co do mojej pozycji na koniec :smile:

Oczywiscie moga miec racje i przy zdrowym skladzie jak najbardziej wrzucilbym Cie do Top5, ale...

 

A tak na serio, to właśnie tak siebie na dzień dzisiejszy widzę - pozycja 4-6.

... ta pozycja tez czesciowo wynika z przyjetych widelek bo 4-6 to albo Tier1 albo Tier2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz wejść w zakładkę swojej drużyny, potem trzy kropki po prawej u góry.tam masz pending transactions i po wybraniu danego trejdu powinna być opcja vetowania. nie mam u siebie w lidze teraz żadnej wymiany więc nie mogę tego sprawdzić na 100%.

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.