Skocz do zawartości

[S] koszulka Karl Malone, Utah Jazz, 32, Hardwood Classics


Gość Koszulki NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Za swingmana chcesz tyle co za authentica ? Powodzenia...

Edycja kolekcjonerska Hardwood Classics, praktycznie niedostępna w  Polsce, na dodatek Karl Malone kolorystka biała (Pierwszy sezon Utah Jazz 85-86), czyli droższa. Nowa koszulka swingman  na amazon kosztuje prawie  400 zł plus przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jersey og. Cena? Cóż... raczej mało kto w PL tyle jest w stanie zapłacić. Skoro za 150zł ludzie się  dłguo zastanawiają czy autentyki kupić, tym gorzej będzie w przypadku swingmanów.

Zdaję sobie z tego sprawę :smile: Jest to raczej smaczek dla kolekcjonerów, którzy cenią unikatowość, jak i samą sylwetkę Karl Malone Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonerzy raczej nie będą szukać swingmana..

Znajdź na polskim rynku authentica tej koszulki to uzyskasz mój dozgonny szacunek. Jest to rzadka koszulka, stąd cena.

Plus istnieje jakiś szablon prawdziwego kolekcjonera? Określenie co kupi a co nie?  Takie gdybanie bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szans kupienia koszulki za ta cene to chyba sam sie przekonales ze chetnego ze swieca szukac bo koszulke juz od dawna wystawiales na allegro bez powodzenia. Jakis czas temu kupilem drexlera z tej samej serii harwooda z sezonu 87/88 w licytacji za 80 zl wiec twoje 240...

Wystawiłem raz, a po aukcji był duuży odzew na email o ponowne wystawienie, ale byłem za granicą.  Cena wyniosła o ile dobrze pamiętam 210zł, zabrakło 10 zł, żeby koszulkę sprzedać. Teraz znowu jestem w Polsce i ją wystawiłem. Rozumiem, że możecie uważać, że cena jest wysoka. Okej, nie stać Was, rozumiem. Nikogo nie zmuszam do zakupu. A odnośnie zejścia z ceny to istnieje możliwośc lekkiego targowania, jednak nie zejdę poniżej 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument taki, że kogoś nie stać na taką koszulke w odniesieniu do tego forum jest co najmniej śmieszy. Sprawdź lepiej kolekcje forumowiczów zanim wylecisz z takim słabym argumentem. :smile:

 

Chciałem się bezpośrednio ustosunkować do tej wypowiedzi: "Cena? Cóż... raczej mało kto w PL tyle jest w stanie zapłacić. Skoro za 150zł ludzie się  dłguo zastanawiają czy autentyki kupić, tym gorzej będzie w przypadku swingmanów." jak i innych o podobnym wydźwięku.

Rozumiem, że chcecie mnie mocno przekonać, że ta koszulka jest warta mniej.

Ale w mojej opinii nie jest. Nowa sztuka kosztuje dwa razy więcej, stan tego egzemplarza jest idealny, trudno dostać go w Polsce i kolorystyka jest unikatowa.

I według niektórych osób chyba też, bo licytacja, którą przeprowadziłem doszła do 210 zł. Finalnie nie sprzedałem, ponieważ nie starczyło mi czasu na ponowne wystawienie, ale wiem, że chętni byli. A teraz mam czas i możliwość wystawienia.

 

Plus odnośnie wylatywania. Polecam sprawdzić, zanim się wyleci z oczernianiem o wystawianie fejków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Panowie, mamy wolny rynek. Jak ktoś będzie chciał zapłacić 250zł to zapłaci. A jak nie to sprzedawca albo obniży cenę albo zostanie z towarem. Sytuacja sama się ureguluje i tyle. Nie ma sensu się na siłę przekonywać, ani w jedną ani w drugą stronę.

 

Prawda jest taka, że kolekcjonowanie jersey'ów staje się coraz bardziej popularne, ale na razie zaczynamy (generalizując) od niższych szczebli (jakości koszulek) i niższych cen. Sam zaczynałem od replik i swingmanów, teraz kupuje praktycznie tylko autentyki i wyżej. Do dziś pamiętam jak na poczatku swojej przygody mogłem kupić autentyka Rodmana z Bulls za 90zł, ale stwierdziłem, że to za dużo... Dziś dałbym spokojnie dużo więcej.

 

Razem z "dojrzałością" kolekcjonowania idzie gotowość do wydawania kasy. Na tym forum sprzedałem ponad 20 jersey'ów, w tym więcej niż połowę autentyków. Chyba żaden nie poszedł za więcej niż 200zł. Z jednej strony na ebay'u może dostałbym więcej, ale wolę tutaj zejść z ceny i trochę rozrkęcić "scenę koszulkową" niż wysyłać do Hong Kongu czy Kalifornii (zdarzało się). Aczkolwiek w porównaniu do tego co było 2-3 lata temu, dużo więcej osób zaczyna cenić autentyki i pro-cuty i jest w stanie więcej dać za te modele.

 

Także spokojnie - rynek sam się ureguluje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Panowie, mamy wolny rynek. Jak ktoś będzie chciał zapłacić 250zł to zapłaci. A jak nie to sprzedawca albo obniży cenę albo zostanie z towarem. Sytuacja sama się ureguluje i tyle. Nie ma sensu się na siłę przekonywać, ani w jedną ani w drugą stronę.

 

Prawda jest taka, że kolekcjonowanie jersey'ów staje się coraz bardziej popularne, ale na razie zaczynamy (generalizując) od niższych szczebli (jakości koszulek) i niższych cen. Sam zaczynałem od replik i swingmanów, teraz kupuje praktycznie tylko autentyki i wyżej. Do dziś pamiętam jak na poczatku swojej przygody mogłem kupić autentyka Rodmana z Bulls za 90zł, ale stwierdziłem, że to za dużo... Dziś dałbym spokojnie dużo więcej.

 

Razem z "dojrzałością" kolekcjonowania idzie gotowość do wydawania kasy. Na tym forum sprzedałem ponad 20 jersey'ów, w tym więcej niż połowę autentyków. Chyba żaden nie poszedł za więcej niż 200zł. Z jednej strony na ebay'u może dostałbym więcej, ale wolę tutaj zejść z ceny i trochę rozrkęcić "scenę koszulkową" niż wysyłać do Hong Kongu czy Kalifornii (zdarzało się). Aczkolwiek w porównaniu do tego co było 2-3 lata temu, dużo więcej osób zaczyna cenić autentyki i pro-cuty i jest w stanie więcej dać za te modele.

 

Także spokojnie - rynek sam się ureguluje :smile:.

Zgadzam się w 100%, lepiej bym tego nie ujął. Dyskusja chyba wyczerpana :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.