Skocz do zawartości

Coś czego będziemy bronić aż do śmierci czyli dam głowę że..


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuzszego czasu zamiast dyskutować o nowych rzeczach walkujemy stare.

Jeden powód bo stare ale jare drugi że nihil novi czyli nic nowego (jeszcze) ciekawego.

 

MAM prośbę. zróbmy taki zbiorczy topik o tym czego byśmy bronili w nowym sezonie. Nie komentujmy, nie odpisujmy tylko te nasze typy które jak trafimy wrócimy do nich i możemy się puszyć jak pawie a jak nie to z naszego ekpertowania dupa blada.

mój typ:

 

1. Timothy Duncan zagra bardzo dobry sezon i na pewno nie spadną mu statsy w tym sezonie 4 raz z rzędu!

2. Sklad Indy niezależnie od zdrowia zawodników nie jest na tyle silny aby wskoczyli do CF.

3. Czas Bynuuma jeszcze nie nadszedł!

4. Hawks i PO to mżonki!

5. Radmanowicz nie będzie miał rewelacyjnego sezonu a system trojkątów nie będzie aż tak efektywny dla LA.

6. NIE TAK MOCNO ALE......SAS lepsi od MAvs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast dyskutowac na argumenty woli tutaj wyrzucic swoje przekonania 8)

 

1.Miami Heat nie wygrają EC

 

MOD (spabloo):

Temat odchudzony zgodnie z zapowiedzią. A czy przetrwa to już zależy od użytkowników. Ja dla rozluźnienia atmosfery mogę dodać, że dam sobie głowę uciąć, że to moja ostatnia igerencja w sprawy forum jako moderatora :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz ja podejme rekawice i twierdze z cala pewnoscia ze SAS nie sa lepsi od Mavs.

Dlaczego?

1.pozbyli sie dwoch sredniej jakosci centrow dostajac w zamian jakies ochlapy

2.ostatni mecz i serie przegrali wiec dopoty dopoki nie udowodnia tego na parkiecie sa od nich gorsi, nawet jesli by (a tak nie jest) lepiej wygladali na papierze

3.sklad jest strasznie stary:

w startujacej piatce masz graczy ktorzy wlasnie skonczyli:24/29/30/35/30-nie wyglada to moze tragicznie ale spojrzmy na rotacje: 34/26/33/36/31/24-nie licze tu jeszcze Williamsa (34) i Voughna (31). Mavsi sa mlodsi (w starting 5 najstarszy jest Terry (29 lat), atletyczniejsi, szybsi... i pomimo slabosci na C wciaz sa na tej pozycji lepsi od SA.

4.z tego co wyczytalem w ostatnim insiderze espn to ani Parker ani Gino nie sa wciaz na 100% sprawni.

Nijak mi tu nie wychodzi zeby SAS byli lepsi od Mavs, wiec moze mnie oswiecisz na jakiej podstawie tak sadzisz? I daruj sobie teksty ze Duncan nie moze zaliczyc 4-ego z rzedu sezonu z pogorszeniem indywidualnych statystyk bo to zaden dla mnie argument...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.z tego co wyczytalem w ostatnim insiderze espn to ani Parker ani Gino nie sa wciaz na 100% sprawni.

I to mnie bardziej martwi niż wzmocnienia konkurencji.

Jeszcze gorzej wygląda sprawa kwestia nacisku F opinii publicznej z Francji i występu na siłe Parkera w ojczyżnie.

Zakładając topik miałem na myśli stworzenie miejsca gdzie można by bylo wskazać twierdzenia kontrowersyjne ale równocześnie odkrywcze. Argumentacja SAS nad mavs obiecuję że wyprodukuję. Stąd odwołuję Atlanta poza PO bo to nic odkrywczego. Ale inne stwierdzenia to juz " pod prąd'. taka intencja topiku. może walka z wiatrakami może nie.

 

Nijak mi tu nie wychodzi zeby SAS byli lepsi od Mavs, wiec moze mnie oswiecisz na jakiej podstawie tak sadzisz? I daruj sobie teksty ze Duncan nie moze zaliczyc 4-ego z rzedu sezonu z pogorszeniem indywidualnych statystyk bo to zaden dla mnie argument...

W zestawieniach są wyżej ale ja twierdzę odwrotnie.

Tim Duncan, zaden argument? Ok. o nim też skrobnę i obiecuje ze nie będzie to pianie w stylu...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz moze zle to ujalem, nie twierdze ze Duncan nie bedzie mial lepszego sezonu, bo tego nikt z nas nie moze byc pewnym. Raczej chodzi mi o to ze jak Duncan bedzie mial lepszy sezon to i to samo moge napisac o Dirku i polowie skladu Mavs ktory wciaz jest na dorobku i polepsza swoja gre (Howard/Diop/Harris).

Daj mi jakies senswone argumenty dlaczego uwazasz SAS lepszych od Mavs, napisales "nie tak mocno" no ale jednak twierdzisz ze sa lepsi, czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że saamochód mi się popsuł i jestem delikatnie mówiąc zdenerwowany to sobie nabiję posta :wink:

 

1. Heat nie wygrają Wschodu w RS

2. Bobcats nie będą ostatnią drużyną Wschodu

3. Hughes nie wytrwa w Cavs bez konfliktu z Jamesem

4. Lakers nie będą w TOP5 Zachodu

5. Fani Lakers będą nadal bezkrytyczni

6. Bulls nie zagrają w Finale NBA

7. Pacers nie będą w dole stawki przed PO

8. Amare nie będzie tym Amare, którego wszyscy pamiętają

9. D.Howard wygra klasyfikację zbiórek (po czym przejdzie do Bulls)

10. KB sprzeda mniej koszulek z numerem 24 niż sprzedał w poprzednim RS numer 8

11. LAC będą przed Lakers

12. Rockets wejdą do PO

13. Knicks nie będą już pośmiewiskiem NBA

14. Hawks nie odpuszczą walki o jedynkę w drafcie

15. Nuggets wytransferują Martina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Lakers nie będą w TOP5 Zachodu

5. Fani Lakers będą nadal bezkrytyczni

10. KB sprzeda mniej koszulek z numerem 24 niż sprzedał w poprzednim RS numer 8

11. LAC będą przed Lakers

Jak nie miales co robic i wkurzony wlazisz na forum tylko po to by powkurzac fanow Lakers to ja Ci proponuje lepsze zajecie - przespij sie :?

 

Po co takimi glupimi kontrowersjami wzbudzac dyskusje czy prowokowac klotnie ? I o ile pewne z rzeczy ktore napisales sa powszechnie ze tak powiem "akceptowane" to kilka innych jest juz jawnym wkurzaniem nas i jakąś dziwną próbą pokazywania wyzszosci i / lub udowadniania ze wszyscy fani lakers to glupki co na niczym sie nie znają i pieprzą od rzeczy :?

 

Takie cos np. - "fani lakers beda nadal bezkrytyczni"... rece opadają... Panie drogi, cudze chwalicie, swego nie znacie. Popatrz na Montego i przekonaj sie kto tu jest slepo bezkrytyczny (juz przytaczac jego slow nie bede, ale wszyscy doskonale pamietają jak bral w obrone wszelkie fochy Iversona, mowil o ponad 50 zwyciestwach itp.) Masz jakies "ale" do naszej bezkrytycznosci? A kto najmocniej jechał pół sezonu na Odoma? Moze jego przeciwnicy? Kto mieszał z błotem Vukaczików, Cooków, Waltonów i innych tuzów kiedy grali kompromitujące dno? A i krytyka Jacksona sie zdarzała, nie mowiac juz o wrzucaniu na Kupchacka. Wiesz, po prostu wku*wia mnie totalnie to, ze ktos widzi to co chce widziec, a nie to co istnieje w rzeczywistosci.

 

I ja rozumiem, ze ktos moze miec sklonnosci do zlosliwosci, do prowokacji, do lekkiej zadziornosci z maly podkladami humoru. Ale po pierwsze to trzeba miec pewnosc tego co sie pisze, a po drugie o ile mnie pamiec nie myli to Ty byles opoką spokoju i mędrcą kultury na tym forum ganiąc i potępiając wszelkie przejawy prowkacji i bezsensownych zarzutów. Hipokryzja?

 

Jeszcze dalej idąc... poświęcasz 1/3 miejsca ze swoich przemyslen na sprawy Lakers. Az tak Cie ten klub interesuje? Az tak sie przejmujesz jego losami? To pytania retoryczne, a realną dla mnie tutaj przesłanką jest po prostu chęc pokazania fanom Lakers "nie cieszcie sie pajace, bo KB i LAL sa i tak chu**wi" przez takie a nie inne stwierdzenia (KB nie sprzeda koszulek, skomprmitujecie sie i bedziecie za LAC)...

 

W koncu rzecz ostatnia. Prowokacji na 4um nie bylo od czasów n-tych (jesli mozna taką definicją czasu operowac). Ja nie przecze - lubie czasem zjadliwie sie usmiechnąc, zazartowac, ale w ten sposob to juz troszke nie bardzo. Zauwaz ze zaden z fanow LA nie wszedl i nie napisał w temacie czegos w stylu:

- Monty nigdy nie powie zlego slowa na Iversona, chocby ten mial kogos zabic

- Sixers nigdy nie wejda juz do polfinalu konferencji

- Sixers NIE będą miec 50 zwyciestw

- Iverson obrazi sie od 5 do 10 razy w tym sezonie, w tym przynajmniej 3 razy na trenera

- W polowie sezonu przy minusowym bilansie Philly, zacznie sdie obarczanie winą za wszystko Billego Kinga, a gdy ten nawet sprzeda klub to jeszcze kilka nastepnych lat bdzie wszystkiemu winny

 

ITD ITP. wierz mi ze mozna i mozna to ciagnac w nieskonczonosc, bo baza merytoryczna z ktorej mozna cukiereczki wybierac, jest. Tylko po co... w takim momencie? Chciales pokazac naszą naiwnosc i swoje realne spojrzenie na rzeczywistosc oraz wyższosc, a wyszlo raczej odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore jednym słowem LOL

 

Weź przeczytaj uważnie post tytułowy i wtedy przemyśl to co napisałeś. A może Ci zacytuję część, którą mam na myśli

"zróbmy taki zbiorczy topik o tym czego byśmy bronili w nowym sezonie. Nie komentujmy, nie odpisujmy tylko te nasze typy które jak trafimy wrócimy do nich i możemy się puszyć jak pawie a jak nie to z naszego ekpertowania dupa blada. "

Mam prawo napisać co wg mnie jest pewne na ten sezon i to napisałem. Sprzedarz koszulek nie wiem czym Cię tak zdenerwowała, poprostu tak uważam, bo wydaje mi się, że KB będzie nadal utożsamiany z nr.8, dlaczego LAC bedą nad LAL wyjaśniłem gdzie indziej, to sam w sprawie TOP5 dla LAL- przeszkadza Ci to, że mam taki poogląd? Twoja sprawa, mnie to ani ziębi ani grzeje, a co do bezkrytycyzmu to myslę 90% forumowiczów po przeczytaniu paru niedawnych dyskusji się ze mną zgodzi, a nawet jeśli nie to ja i tam mam prawo tak uważać. Boli Cię, że mam takie zdanie to spróbuj coś z tym zrobić i przekonaj mnie w przyszłości że tak nie jest, a jeśli nie to z całym szacunkiem nie zabieraj głosu jeśli nie masz nic na właściwy topickowi temat do powiedzenia

 

Chcesz sobie swoje frustracje wylewać to idź na jakieś spotkanie grup wsparcia czy cholera wie gdzie, a ja i tak bede pisał to co myślę. Mam do tego prawo bo to Forum dyskusyjne, a jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj :wink:

 

To znaczy idąc Twoim tokiem myślenia, że teraz Szak loqsh1 i P wejdą i mnie zjadą za stwierdzenie, że Heat nie wygrają EC lub jakiś zdesperowany fan Suns zarzucić powinien mi, że niedoceniam Amare, i na koniec Byku, InfinitI i reszta sympatyków Bulls wejdzie i mnie wyklnie :lol:

 

A co do Sixers to też uważam, że nie wygrają 50 gier i spowodowane jest to po częsci brakiem ruchów kadrowych, zresztą np. Bulls, którzy w poprzednim RS mieli o wiele pełniejszy skład też nie zaliczyli 50 winów, nawet się do nich nie zbliżyli, a co myśli Monty to musisz jego zapytać- ja nie będę zgadywał, w końcu to Ty twierdzisz, że masz dar do przewidywania co sądzą fani Sixers i jak Sixers sobie będą radzić w poszczególnych spotkaniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pistons awansują do PO bez przewagi własnego parkietu

2. Nuggets-Clippers jedna z tych drużyn albo obydwie będzie wielkim rozczarowaniem i zakończy sezon w połowie kwietnia

3. Lebron zostanie MVP mimo, że to Dirk będzie na to zasługiwał

4. Wade za sprawą silnego podmuchu wiatru przewracając się na parkiet po raz 15-sty w 7 meczu ECF po niecelnym rzucie dozna "poważnej" kontuzji, ale po kilku minutach powróci jak nowy do gry i poprowadzi zespół do wygranej

5. Lakers będą w TOP 4 konferencji

6. Bryant nie zostanie ponownie królem strzelców

9. Hawks i Grizzlies stoczą zażarty pojedynek o Odena

10. Knicks będą się liczyć w walce o PO

11. a co tam ostatnie specjalnie dla Josepha: Heat i Lakers spotkają się w finale 2007 :twisted: (wiem jak bardzo ucieszyłby się z takiego finału :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore jednym słowem LOL

 

Weź przeczytaj uważnie post tytułowy i wtedy przemyśl to co napisałeś. A może Ci zacytuję część, którą mam na myśli

"zróbmy taki zbiorczy topik o tym czego byśmy bronili w nowym sezonie. Nie komentujmy, nie odpisujmy tylko te nasze typy które jak trafimy wrócimy do nich i możemy się puszyć jak pawie a jak nie to z naszego ekpertowania dupa blada. "

Mam prawo napisać co wg mnie jest pewne na ten sezon i to napisałem. Sprzedarz koszulek nie wiem czym Cię tak zdenerwowała, poprostu tak uważam, bo wydaje mi się, że KB będzie nadal utożsamiany z nr.8, dlaczego LAC bedą nad LAL wyjaśniłem gdzie indziej, to sam w sprawie TOP5 dla LAL- przeszkadza Ci to, że mam taki poogląd? Twoja sprawa, mnie to ani ziębi ani grzeje, a co do bezkrytycyzmu to myslę 90% forumowiczów po przeczytaniu paru niedawnych dyskusji się ze mną zgodzi, a nawet jeśli nie to ja i tam mam prawo tak uważać. Boli Cię, że mam takie zdanie to spróbuj coś z tym zrobić i przekonaj mnie w przyszłości że tak nie jest, a jeśli nie to z całym szacunkiem nie zabieraj głosu jeśli nie masz nic na właściwy topickowi temat do powiedzenia

 

Chcesz sobie swoje frustracje wylewać to idź na jakieś spotkanie grup wsparcia czy cholera wie gdzie, a ja i tak bede pisał to co myślę. Mam do tego prawo bo to Forum dyskusyjne, a jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj :wink:

 

To znaczy idąc Twoim tokiem myślenia, że teraz Szak loqsh1 i P wejdą i mnie zjadą za stwierdzenie, że Heat nie wygrają EC lub jakiś zdesperowany fan Suns zarzucić powinien mi, że niedoceniam Amare, i na koniec Byku, InfinitI i reszta sympatyków Bulls wejdzie i mnie wyklnie :lol:

 

A co do Sixers to też uważam, że nie wygrają 50 gier i spowodowane jest to po częsci brakiem ruchów kadrowych, zresztą np. Bulls, którzy w poprzednim RS mieli o wiele pełniejszy skład też nie zaliczyli 50 winów, nawet się do nich nie zbliżyli, a co myśli Monty to musisz jego zapytać- ja nie będę zgadywał, w końcu to Ty twierdzisz, że masz dar do przewidywania co sądzą fani Sixers i jak Sixers sobie będą radzić w poszczególnych spotkaniach :wink:

Ehhh... mysle ze dobrze wiesz ze to nie o to mi chodzilo. Nie zabraniam przeciez nikomu myslec tak jak ja chce, i nie oczekuje aby ktos sie zgadzal ze mna non stop itp. Chodzilo o styl i sposob wyrazania pogladow, a co do Heat to nie, mysle ze nikt by nie pryzszedl z urą bo Heat poswieciles jeden z 15 punktow i w zadnym stopniu bez zgryzliwosci...

 

Na koniec, z tego co zapamietalem: nie, nie boli mnie ze masz inne zdanie, i mnie to tez ni ziębi ni grzeje. Ale jak mowilem nie o roznice zdan tu chodzi, a Ty niestety w swojej argumentacji obronnej na tym sie skupiles.

 

To, co meritum Twojej wypowiedzi bylo: czyli ze masz prawo do wypowiadania sie na kazdy temat w jakikolwiek sposob. ok, tylko mam nadzieje, ze nikt mnie juz nigdy nie wyklnie ze gdzies, cos, kogos prowkuje ;-) zwlaszcza jesli bedzie dobry ku temu powód.:>

 

pzdr

 

edit:

 

zeby bylo jasne, tymi slowami bede sie podpieral o ile bede pamietal ; )

 

Chcesz sobie swoje frustracje wylewać to idź na jakieś spotkanie grup wsparcia czy cholera wie gdzie, a ja i tak bede pisał to co myślę. Mam do tego prawo bo to Forum dyskusyjne, a jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj

 

: D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, InfinitI i reszta sympatyków Bulls wejdzie i mnie wyklnie

Jo, wyklinamy Cię! :twisted:

 

1.Bulls awansuja do finału Konferencji!

2.PJ.Brown udowodni ze wiek w jego przypadku to atut nie przeszkoda

3.Knicks nie sprezentują nam juz kolejnego wysokiego numerka w top5.

4.Heat nie obronia misia i nie awansuja do finalu konferencji (to faktycznie ciezki do udowodnienia realnymi argumentami)

5.LA nie bedą w top 4 zachodu w sezonie reguralnym.

6.Minny awansuje do playoffs

7.Grizz i Bobcats nie beda najgorszymi zespołami w NBA

8.Bucks nie awansują do playoffs (czuje w kościach)

9. Mistrz bedzie z zachodu (albo Bulls :twisted: )

10.Pizdons beda w top4 wschodu.

11. Nocioni w koncu pociagnie z dyńki Carterowi i sciagnie mu ten uśmieszek z ryja.

12.Sweet i Curry zagrają dobre sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja rozumiem, ze ktos moze miec sklonnosci do zlosliwosci, do prowokacji, do lekkiej zadziornosci z maly podkladami humoru. Ale po pierwsze to trzeba miec pewnosc tego co sie pisze, a po drugie o ile mnie pamiec nie myli to .....

A ja to myślałem, że to wypisz wymaluj moje posty :wink:

 

Jeszcze dalej idąc... poświęcasz 1/3 miejsca ze swoich przemyslen na sprawy Lakers.

No bo przecież jeśli chodzi o zainteresowanie i ilość odniesień to LAL jest w top4, nie tylko na zachodzie....

 

W koncu rzecz ostatnia. Prowokacji na 4um nie bylo od czasów n-tych (jesli mozna taką definicją czasu operowac). Ja nie przecze - lubie

A szkoda.....

 

 

- Monty nigdy nie powie zlego slowa na Iversona, chocby ten mial kogos zabic

- Sixers nigdy nie wejda juz do polfinalu konferencji

- Sixers NIE będą miec 50 zwyciestw

- Iverson obrazi sie od 5 do 10 razy w tym sezonie, w tym przynajmniej 3 razy na trenera

- W polowie sezonu przy minusowym bilansie Philly, zacznie sdie obarczanie winą za wszystko Billego Kinga, a gdy ten nawet sprzeda klub to jeszcze kilka nastepnych lat bdzie wszystkiemu winny

ja tam Twoje typy zapamiętam, bo się wykręcasz ale w podświadomości w to wierzysz, uznaję to jako założyciel topiku!

 

 

ITD ITP. wierz mi ze mozna i mozna to ciagnac w nieskonczonosc, bo baza merytoryczna z ktorej mozna cukiereczki wybierac, jest. Tylko po co... w takim momencie? Chciales pokazac naszą naiwnosc i swoje realne spojrzenie na rzeczywistosc oraz wyższosc,

pewnie tak!

a wyszlo raczej odwrotnie.

pewnie nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Heat nie obronią mistrzostwa.

2. Atlanta będzie najgorszą drużyną w lidze.

3. Bobcats i Grizzlies nie będą ostatnimi drużynami w konferencjach.

4. Lakers nie wejdą do PO z przewagą parkietu.

5. LeBron zdobędzie MVP (w pełni zasłużenie).

6. Hughes wytrwa w Cavs bez konflinktu z Jamesem.

7. Duncan nie zagra bardzo dobrego sezonu i będzie miał poniżej 20 ppg.

8. Pacers podobnie jak Lakers będą bez rozstawienia w PO.

9. Spurs będą niżej w RS od Mavs.

10. Knicks zagrają lepszy sezon od poprzedniego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Heat nie wygrają Wschodu w RS.

2.Sixers nie awansują do PO.

3.Lakers będą 4-5 drużyną Zachodu w RS.

4.Nate Robinson wygra drugi raz z rzędu Konkurs Wsadów(jeśli wogóle weźmie w nim udział :wink: )

5.Kobe dzięki podobnej grze jak w poprzednim sezonie i lepszemu bilansowi Lakers niż w poprzednim RS zostanie MVP sezonu zasadniczego(Pewnie niektórzy powiedzą że to chorobliwy optymizm, ale taki już jestem :wink: )

6.Cavs odpadną w półfinale Wschodu z Bykami

7.Amare nie wytrzyma(niestety) całego sezonu w zdrowiu i opuści od kilkunastu do kilkudziesięciu spotkań w RS.

8. Duncan zagra podobny sezon do poprzedniego, statsy nie spadną mu 4 raz z rzędu, ale będzie grał znowu słabo.

9.Melo będzie w pierwszej piątce strzelców tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

 

Więc tak:

1. Heat nie obrionią tytułu

2. Kobe lub Lebron zdobędzie MVP

3. Grizzlies nie będą ostatnią drużyną zachodu

4. Amare opuści większość spotkań w RS

5. Duncan będzie ciut lepiej grał niż rok temu

6. Mavs będą lepsi od SAS

7. Jazz wejdą do PO jeżeli dopisze im zdrowie

8. Hornets mimo wzmocnień nie wejdą do PO, choć będą blisko

9. Warriors będą trudnym rywalem dla drużyn z WC :wink:

10. Knicks rozegrają lepszy sezon

11. Hawks conajmniej za 4 lata w PO.

12. Larry Hughes będzie miał konflikt z Lebronem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Heat nie będą tym razem w finale :roll: Na 100%

2. Lakers wygrają przynajmniej z jednym zespołem w PO ]

3. Bulls wejdą do PO i troszke tam zaszaleją :wink:

4. Lamar będzie jeszcze lepiej niż w poprzednim sezonie , odciążał KB .

5. Kwame będzie znacznie lepszy w ofensywie .

6. Tim Duncan raczej bedzie miał gorsze statsy .

7. Znowu pojawią sie plotki o odejsciu LeBrona 8)

8. Houston nie wejdą do PO :twisted:

9. W zespole NY Knicks znowu beda częste kłótnie jednak raczej wyjdą na prostą .

10 . Derek Fisher bedzie zaliczał niezłe statsy w UTAH .

11. Dirk znowu ( mimo tego , ze bedzie do tego najwiekszym kandydatem ) nie będzie MVP .

12. Nash juz nie ma szans dostac MVP .

13. Kobe dostanie MVP meczu gwiazd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Heat nie beda mieli 1 miejsca w RS na Wschodzie

2.Heat nie obronia tytulu.

3. Sam Mitchell szybko wyleci jak bedzie dalej tak samo prowadzil zespoł.

4. Raps beda w PO.

5.Bulls beda w Top4

6. Hawks dzieki wlasnym checiom beda najgroszym zespolem

7. LeBron dostanie MVP zasluzenie dzieki swojej swietnej grze.

8. Mavs beda wyzej niz Spurs

9. Bowen znowu nie dostanie DPOTY.

10. Lakers nie bedzie w TOP4.

11.Blazers nie beda najgorsza druzyna na zachodzie.

12. Grizz tak jak i Hawks beda walczyc o miano najgorszego zespolu i 1st pick.

13. Mavs i najlepszy bilans w lidze.

To tyle bo jak znam swoje analizy to nawet 10% sie nie sprawdzi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema forumowicze!

 

1. Heat nie obronią tytułu

2. Lamar Odom rozegra jeden z lepszych sezonów

3. Hawks nie będą najgorszą drużyną na wschodzie, ani Grizz na zachodzie

4. Bulls zaszaleją w tym sezonie i PO

5. Knicks będa lepsi niż rok temu

6. Jazz nie wejdą do PO

7. Mistrzem zostanie Mavs lub Suns

8. Peja rozegra b. dobry sezon

9. Hornets mają duże szanse na PO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no ktos odnowił temat, sezon za pasem to i ja napisze ;-)

 

1. Heat nie obronią tytułu

2. Pistons wbrew oczekiwaniom zagraja bardzo dobry sezon

3. Lakers będą lepsi niż rok temu

4. Bulls tak samo ale w PO niekoniecznie mogą poszaleć, raczej cos na zasadzie czarnego konia

5. Iverson na pewno strzeli przynajmniej 2 "głośne" fochy (w roznym rozumieniu tegoż) ;-)

6. W przerwie na all-star zdarzy się duży transfer (choc to moze bardziej nadzieja na jakąś rozrywke ;-) )

7. Knicksi utrzymają stałą tendencję, a o ich wyniku zadecyduje pierwszych 5-10 meczów sezonu (np. wynik 3-7 to na koniec sezonu 30-52, 2-8 : 25-57 itd, tak pi razy oko :P )

8. ROTY nie będzie tegoroczny no1 draftu

9. Lakersi wyprzedzą Clippersów

10. Drużyny, które zanotują największą "zwyżkę" zwycięstw w porównaniu do roku poprzedniego: Jazz, Raptors, może Celtics i na upartego Rockets

11. Drużyny które zanotują zniżkę: Nuggets, Pistons, Nets

12. MVP znów nie będzie nikt, kto zasłuzył

13. Królem strzelców nie będzie Kobe (albo przynajmniej nie będzie to przesądzone na 30 meczów przed końcem ;-) )[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.