Skocz do zawartości

Coś czego będziemy bronić aż do śmierci czyli dam głowę że..


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Oki to teraz moje typy

 

1. Lebron dostanie MVP co spowoduje jeszcze większą złość kibiców bo zasługiwać na nie będzie Dirk lub Kobe.

2. Iverson i Webber w końcu zaczną wygrywać (tz. nie seryjnie ale przynajmniej więcej niż w poprzednim sezonie) a nie tylko wykręcać statsy.

3. Heat znowu zawalczą o tytuł z MAVS

4. Indiana, da łupnia drużynom ze wschodu i wygra swoją konferencje

5. T-Mac w połowie sezonu ponownie będzie miał nawrót kontuzji (niestety) i Huston przestaną się liczyć w wyścigu o PO

6. W końcu ktoś głośno powie że gra z LBJ w drużynie to nie kawior z szampanem tylko flaki z jabolem

7. Iverson, Kobe i Arenas wniosą na swoich barkach swoje drużyny do PO

8. Cezary Trybański stanie się przyzwoitym zmiennikiem i będziemy go chwalili.

9. Artest zaatakuje Majka Tajsona a następnie odgryzie ucho Hulkowi Hoganowi po czym wezwie Sterna do ustąpienia, bo Ron teraz będzie komisarzem (Zawadą chyba)

10. Chris Paul będzie nas zachwycał i napuści wszystkim stracha ocierając się o PO

11. Shaq i Alonzo pokażą że starość to radość

12. Amare ponownie opuści część sezonu, a pod jego nieobecność Marion będzie wyczyniał cuda

13. Martin, Miles oraz Marbury ponownie strzelą mega fochy pokłucą się z trenerami, dziennikarzami, drużynami i będą oczekiwać przeprosin.

14. Milicic stanie się istotnym ogniwem w Magic

15. FANI SIXERS I LAKERS BĘDĄ TOCZYLI PONOWNIE BEZCELOWE SPORY O WYŻSZOŚĆ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA NAD WIELKANOCNYMI. :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Bulls tak samo ale w PO niekoniecznie mogą poszaleć, raczej cos na zasadzie czarnego konia

Kore, "tak samo" oznacza podobny wynik w reguralnym? Bo tak mozna odebrać, skoro faktycznie tak uważasz to Skiles by chyba na stołku do wiosny nie wysiedział, nie po tym jak reisndorf wywalił 60 melonów.

Zresztą ja tam uwazam ze w rs bedzie lepiej, ale to playoffs ma pokazac ostateczny potencjał tego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Bulls tak samo ale w PO niekoniecznie mogą poszaleć, raczej cos na zasadzie czarnego konia

Kore, "tak samo" oznacza podobny wynik w reguralnym? Bo tak mozna odebrać, skoro faktycznie tak uważasz to Skiles by chyba na stołku do wiosny nie wysiedział, nie po tym jak reisndorf wywalił 60 melonów.

Zresztą ja tam uwazam ze w rs bedzie lepiej, ale to playoffs ma pokazac ostateczny potencjał tego zespołu.

hehe. nie, chodziło mi o ciąg dalszy myśli, czyli Lakers zaliczą lepszy sezon, tak samo jak Bulls zaliczą lepszy, czyli - Chciago zanotuje więcej zwycięstw w tym RS niż poprzednim. Juz teraz jasno powiedzialem? :)

 

A co do PO - to chodziło mi o to, że nie należy się spodziewac murowanego sukcesu (czyli np. finalu konferencji). Lepiej pozytywnie niz negatywnie się rozczarować. Wydaje mi się, że może być totalnie różnie (o ile takie wyrazenie istnieje :P ) czyli ze Bulls są jedyną druzyną, która może zaliczyć taką rozpiętość wyników jak finał konferencji a moze i ciut dalej (max) i 1 runda PO (min)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- D.Howard wygra klasyfikację najlepiej zbierających, dorzucając do tego około 20 ppg.

 

- Melo zaliczy indywidualnie "monster" season, poprawi liczbe zbiórek na mecz,wedrze się do piątki najlepszych strzelców i wreszcie zagra w All Star Game

 

- Atlanta nie awansuję do PO, ale Marvin Williams udowodni ze bustem nie był

 

- Chicago namiesza, ale nie zdobędzie tytułu...poczeka do 2007 ;)

 

- Miami nie obroni tytułu

 

- LeBron w swoim czwartym sezonie prawdopodobnie zostanie MVP, jeśli się nie uda, wetkną ją Wade'owi

 

- Golden State nie awansują do PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawey temat, nie powiem xD szczegolnie czytajac Kore i Josephanba bardzo mi sie spodobał xD

 

1. Lakers wejda do PO

2. Kibice 76-ers będa bardzo żałowali, ze oddali AI (76-ers nie dostana sie do PO)

3. Nene nie zdobędzie więcej jak 20 pkt :lol:

4. SAS oczywiscie beda lepsi od Dallas

5. Washington wejdzie do PO (!)

6. Miami nie obroni tytułu

7. Gernett zdobędzie MVP o ile Minesota przejdzie do 2 rundy PO

8. Lakers jak najbardziej wyprzedzą Clipps

9 Chicago niestety (hie hie) dostanie sie do PO

10. Stojakovic nie rozegra wiecej jak 40 meczy w RS

11. Heat nie beda w finale

12. Arenas bedzie mial srednia ponad 30pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kibice 76-ers będa bardzo żałowali, ze oddali AI (76-ers nie dostana sie do PO)

hmm, to jest raczej pewne juz teraz i kazdy fan Sixers oddajac AI wiedizal ze tak sie stanie. Pozytyw jest taki ze kazdy liczy na gruntowna przebudowe oraz na to ze uda sie cos wylowic w nadchodzacych draftach a jest na to spora szansa bo drafty mocne. Dlatego tez płakac raczej nie beda, wymiana poszla i daje obu stronom szanse a to ze Sixers w PO nie bedzie to i z Iversonem pewnie by sie stalo. Jest czas na przebudowe bo z Answerem raczej niewiele dalo sie juz w Philly ugrac, to juz sie nie sprawdzalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

2. Pistons wbrew oczekiwaniom zagraja bardzo dobry sezon

3. Lakers będą lepsi niż rok temu

4. Bulls tak samo ale w PO niekoniecznie mogą poszaleć, raczej cos na zasadzie czarnego konia

5. Iverson na pewno strzeli przynajmniej 2 "głośne" fochy (w roznym rozumieniu tegoż) Wink

6. W przerwie na all-star zdarzy się duży transfer (choc to moze bardziej nadzieja na jakąś rozrywke Wink )

7. Knicksi utrzymają stałą tendencję, a o ich wyniku zadecyduje pierwszych 5-10 meczów sezonu (np. wynik 3-7 to na koniec sezonu 30-52, 2-8 : 25-57 itd, tak pi razy oko Razz )

9. Lakersi wyprzedzą Clippersów

10. Drużyny, które zanotują największą "zwyżkę" zwycięstw w porównaniu do roku poprzedniego: Jazz, Raptors, może Celtics i na upartego Rockets

11. Drużyny które zanotują zniżkę: Nuggets, Pistons, Nets

13. Królem strzelców nie będzie Kobe (albo przynajmniej nie będzie to przesądzone na 30 meczów przed końcem

Male odswiezenei tematu. Na grubo typy ktore sie sprawdzily... Nie jest zle ;-)

 

ps. wywalilem przewidywania ktore nie maja jeszcze rzostrzygniecia.

 

Tlumaczenie ;-)

 

AD 1. O bilansie 53-29 inaczej mowic nie mozna...

 

AD 3. Cóż, jak dla mnie to tylko i wylacznie pech, wynik przede wszystkim kontuzji.

 

AD 4. Takiego skoku sie nie spodziewalem, ale fakt faktem w PO wielkia niewiadoma.

 

AD 5. Jak bylo, wszyscy wiemy, kto wie co by bylo gdyby z Philadelphii nie odszedl ;-)

 

AD 6. Przerwa, przed przerwą, what's the difference, byl? byl :P

 

AD 7. Biorac pod lupę pierwsyz miesiąc: 6-11 czyli 36%, na koniec 33-49 czyli 40%, pomylka w granicach rozsadku, tendencja jest...

 

AD 9. A moglo byc inaczej? 8)

 

AD 10. Eghem... wpadziocha z Bostonem, ale Jazz (rok temu 41-41, teraz 51-31), Raptors (27-55 i 47-35) i Rockets (34-48 i 52-30) to chyba strzaly w dziesiątkę przyznacie :) Zaden zestaw teamow nie mial lepszej zwyzki!

 

AD 11. Tu juz ciut ciut gorzej, ale Pistons notuja znizke (64-18 i 53-29), tak jak i Nets (49-33 i 41-41). Zatem polowicznie sie sprawdzilo bo byly druzyny ktore mialy wieksze znizki.

 

AD 13. 8)

 

Ogolnie na dzis dzien 65-70% skutecznosci przewidywan, do C+ mogliby mnie juz zapraszac w typowanaich przedsezonowych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Timothy Duncan zagra bardzo dobry sezon i na pewno nie spadną mu statsy w tym sezonie 4 raz z rzędu!

2. Sklad Indy niezależnie od zdrowia zawodników nie jest na tyle silny aby wskoczyli do CF.

3. Czas Bynuuma jeszcze nie nadszedł!

4. Hawks i PO to mżonki!

5. Radmanowicz nie będzie miał rewelacyjnego sezonu a system trojkątów nie będzie aż tak efektywny dla LA.

6. NIE TAK MOCNO ALE......SAS lepsi od MAvs

1. Poprawa w punktach 20,0 z 18,6 FG% znaczna z 48,4 na 54,6!, w blokach i asystach, mniej fauli ( nie liczę techników :cry:

mimo mniejszego o minutę czasu gry przy słabszych zbiorkach i przechwytach oraz wiekszej ilości strat

2. Balem sie mówić o problemach z PO ale że są słabi pisalem....

3. Mial rewelacyjne mecze przeplatane z zerowym udziałem ale NASTĘPNY ROK JEST JEGO!!!!!!

4. Hawks i loteria

5. 100%

 

6. ?

 

intencja topiku było opisać coś przed sezonem i rozliczyc sie z tym po......

kore ! Toronto to mistrzostwo świata! gratuluję ale w PO polecą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Heat nie wygrają Wschodu w RS

2. Bobcats nie będą ostatnią drużyną Wschodu

3. Hughes nie wytrwa w Cavs bez konfliktu z Jamesem

4. Lakers nie będą w TOP5 Zachodu

5. Fani Lakers będą nadal bezkrytyczni

6. Bulls nie zagrają w Finale NBA

7. Pacers nie będą w dole stawki przed PO

8. Amare nie będzie tym Amare, którego wszyscy pamiętają

9. D.Howard wygra klasyfikację zbiórek (po czym przejdzie do Bulls)

10. KB sprzeda mniej koszulek z numerem 24 niż sprzedał w poprzednim RS numer 8

11. LAC będą przed Lakers

12. Rockets wejdą do PO

13. Knicks nie będą już pośmiewiskiem NBA

14. Hawks nie odpuszczą walki o jedynkę w drafcie

15. Nuggets wytransferują Martina

1. Wprawdzie zakładałem, ze Miami nie zniszczy sie przez kontuzje, ale wazny jest wynik :wink: (1)

2. Tutaj przyznam liczyłem na aktywny udiał Bobków w walce o PO, ale podobnie jak w przypadku Heat kontuzje zrobiły swoje. najwazniejsze jest jednak, ze ta druzyna nie daje sie zepchnąc ponizej pewnego poziomu i jeśli dopisze im zdrowie moga w niedalekiej przyszłosci przy tak madrym zarzadzaniu zmienic układ sił na wschodzie (2)

3. No cóż, konfliktów z LBJem (takich głosnych jak sezon wcześniej) nie było, był za to konflikt z coachem, który akurat wyszedł Cavs na zdrowie :wink:

4. Połowiczne zwycięstwo, podobnie jak w przypadku Miami kontuzje zrobiły swoje, ale LAl i tak zaliczam do najwiekszych pozytywnych niespodzianek tego sezomu (3)

5. No ćóż nie byłby soba gdybym nie zauważył, ze fani LAl sa dośc specyficzną grupą :P, ale postepy widac. (4)

6. Obym sie w tym przypadku pomylił :P

7. Pacers faktycznie nie sa w dole stawki przd PO... nie ma ichw PO wogóle :P (troche to przykre, bo ogladac ich to zawsze wielka przyjemność)

8. Amare nie jest juz ten sam, stracił troche ze swojej motoryki, ale zyskał całkiem ciekawy rzut z półdystansu, co moze tylko cieszyc i napawać optymoizmem przed kolejnymi sezonami (oby bez kontuzji)

9. Howard spuscił z tonu, a początek miał zdumiewacy. Mógl to wygrac, ale i tak srednia ponad 12rpg robi wrażenie

10. Jestem w szoku. Nie spodziewałem sie, ze koszulki KB z nowym numerem będa tak popularne. Ja i tak zawsze jak sledze mecze LAl to automatycznie szukam ósemki na parkiecie :P

11. LAC dali ciała, zawiedli mnie strasznie.

12. Spodziewałem się postepu, ale az takiego napewno nie (5)

13. NYK gaja ciekawa koszykówke, ale z tym składem sukcesów im nie wróżę, za duzo tam indywidualistów, potrzebne sa zmiany w składzie, ale z takim trzonem jaki maja przyszłoc rysuje sie bardzo optymistycznie (6)

14. W sumie trudno określić czy odpuscili czy tez nie- grali to na co ich było stac

15 Moze i tak by się stało, ale K-mart wyeliminowany został na długo przed jakimikolwiek decyzjami, czym skutecznie "odstrazył" od siebie potencjalnych chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Timothy Duncan zagra bardzo dobry sezon i na pewno nie spadną mu statsy w tym sezonie 4 raz z rzędu!

2. Sklad Indy niezależnie od zdrowia zawodników nie jest na tyle silny aby wskoczyli do CF.

3. Czas Bynuuma jeszcze nie nadszedł!

4. Hawks i PO to mżonki!

5. Radmanowicz nie będzie miał rewelacyjnego sezonu a system trojkątów nie będzie aż tak efektywny dla LA.

6. NIE TAK MOCNO ALE......SAS lepsi od MAvs

 

1. Poprawa w punktach 20,0 z 18,6 FG% znaczna z 48,4 na 54,6!, w blokach i asystach, mniej fauli ( nie liczę techników :cry:

mimo mniejszego o minutę czasu gry przy słabszych zbiorkach i przechwytach oraz wiekszej ilości strat

2. Balem sie mówić o problemach z PO ale że są słabi pisalem....

3. Mial rewelacyjne mecze przeplatane z zerowym udziałem ale NASTĘPNY ROK JEST JEGO!!!!!!

4. Hawks i loteria

5. 100%

 

6. ?

 

intencja topiku było opisać coś przed sezonem i rozliczyc sie z tym po......

kore ! Toronto to mistrzostwo świata! gratuluję ale w PO polecą!

[/quote:3mgktaiu]

 

czyli nr6 i ps do Kore tez trafione!

ale ani pary Cavs Pistons ani tym bardziej finalu nie jestem w stanie przewidzieć

jedno mnie cieszy: przewaga boiska po stronie SAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

1 - Westbrook zakończy sezon z TD

2 - Eric Gordon nie dogra do końca sezonu

3 - To będzie ciche TD ( ale inne niż to co zrobi RW) i żadne wielkie nazwisko nie zmieni klubu

4 - Denver wejdą do PO

5- Chicago wejdzie do PO

6 - Spurs nie wejdzie do finału Zachodu

7 - Ktoś spróbuje zatrudnić Longobardiego jako głównego trenera ... Może Bucks?

8 - W finale będzie Jazz-Hawks po czym Silver anuluje sezon bo mu się telewizja zbuntuje że nie za to płacą gruby hajs a już tak poważnie to Golden zdobędzie tytuł po jednym z nudniejszych finałów w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zdrowi Pacers w ECF, jak nie trafią wcześniej na Cavs.

2. russel westbrook urwie w PO conajmniej dwa mecze każdemu, prócz Warriors.

3. ktoś z trójki Mavs, Pelicans, Timberwolves będzie 8. seedem na zachodzie.

4. gordon hayward nie bedzie w all-nba.

5. Hornets będą w PO.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

westbrook bedzie z TD na koniec sezonu i MVP

GSW przejadą się po zachodzie bardziej niż ostatnio Cavs,

Cavs w mękach awansują

GSW niestety wygrają w max 6 meczach

1 wylosują Bucks w ramach karmy za jabariego

Magic wylecą z bottom 8 i wezmą jakiegoś busta

LAL oddadzą pick do Sixers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.