Skocz do zawartości

[S] 40 nowych Jerseyów od Adidas oraz Mitchel & Ness! TYLKO Swingman i Authentyk


TheLegend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam do zaoferowania około 40 różnych Jerseyów. Większosć sprowadzona ze Stanów. Dostawa w ciągu 24-48h od zaksięgowania wpłaty!

 

- Swingmany - 150-180zł

- Authentyk Stoudemire 300zł!

 

Zapraszam na moje aukcje Allegro!
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37460047

Każdy like FanPage zostanie nagrodzony darmową wysyłką lub 10%rabatem!
https://www.facebook.com/TheLegendsOf

 

 

wp_20141016_22_37_31_pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawni jestescie =] Żeby nie było niejasnosci, dodaje ScreenShota z ebaya gdzie jest nazwa użytkownika od którego kupuje Jerseye =] Użytkownik ze Stanów Zjednoczonych =] Proszę sprawdzić pochodzenie osobiscie =]

http://genfoto.org/images/all5400d442607d2/dlahejterow.jpg - LINK do SS z ebay

 

Po drugie, czy OFICIALNY profil NBA na YouTube pozwoliłby na to aby została pokazana w ich filmie podróbka?

Oto koszulka która sprzedałem chłopakowi przed meczem SA SPURS vs Alba Berlin

http://allegro.pl/tim-duncan-jersey-san-antonio-spurs-nba-adidas-i4618247369.html

 

a to ta sama koszulka na filmie OFICIALNEGO profilu NBA na youtube.com 0:15sec+

 

wiadomosć od chłopa który kupił koszulkę - http://genfoto.org/images/all5400d442607d2/dlahejterow2.jpg

 

http://allegro.pl/authentic-amare-stoudemire-ny-knicks-jersey-adidas-i4693283543.html - Bardziej autentycznej nie kupisz - chyba ze Meczowa po zawodniku =] 

 

Z całym szacunkiem, ale marni z Was fachowcy czy koneserzy :tongue: Zanim zaczniecie Hejtować przemyslcie sprawę =] Jak widać nie muszę już udowadniać autentycznosci tych koszulek =]  Pozdrawiam!

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe od innego uzytkownika, Fullmoon nie handluje raczej M&N z tego co pamiętam =] Pozdrawiam

 

Edit: Każdy Jersey Adidas z mojej oferty pochodzi od Fullmoona więc jeżeli chcecie zarzucać że to Fake, to Wasze zdanie przeciwko 70k+ zadowolonych użytkowników którzy kupili od niego Jerseye =] Pozdrawiam

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze czesc z tych koszulek jest od fullmoona i jest ok,

nie zmienia to faktu, ze iverson hwc, kobe hwc czy bird to fejki i to laik jest w stanie ocenic

jerseye brales minimum z 2 zrodel

 

zrob fotki wewnetrznych metek, wszytych w laczenie przodu z tylem koszulki i bedzie wszystko jasne.

zreszta w 1 poscie piszesz o tym ,ze wiekszosc sprowadzona ze stanow,

rozumiem, ze reszta to fejki z chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy Jersey ma w swojej aukcji galerie przynajmniej 8 zdjęć. Proszę Was o wnikliwą opinie. W przypadku gdy stwierdzicie że HWC jest Fakiem odsyłam je do polskiego dostawcy - zależy mi na zadowoleniu klientów, gdyż jest szansa że do nas wrócą. Co do Swingmanów nie mam wątpliwosci że to oryginały. Pozdrawiam

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37460047

 

 

wp_20141016_22_20_39_pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co masz HWC to fake:  iverson, kobe, pippen bird to fejki. Na aukcjach masz zdanie "produkt w 100% oryginalny".

- Nie jest!!

Teraz trzymamy za słowo, usuń aukcję i odeślij do polskiego dostawcy lub zmień treść ogłoszenia.

 

 

A swingamnów wyślij metki wewnętrzne aby mieć 100% pewność.

Swingamana Johna Walla też  kupiłeś u floomona?

Wygląda strasznie słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że szukanie "jelenia" na swingmana za 169 (kup teraz z przesyłką czyli jakieś 55USD) na forum, gdzie część użytkowników ma większą o nich wiedzę niż Balcerowicz o ekonomii zakrawa na lekką kpinę. Część koszulek idzie kupić podczas licytacji za nawet 10USD więc tylko :orange: i powodzenia.

I chciałem Ci tylko powiedzieć, że najpierw twierdzisz, że chlopaki tutaj to marni fachowcy po czym ani przepraszam ani pocałuj mnie w dupę, tylko zmieniasz temat i zaczynasz się do nich łasić aby zweryfikowali Twój majdan. Chyba nie tak się postępuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak liczyl na latwy zarobek i sie przeliczyl

smieszne jest ro, ze pewnie doskonale zdawal sobie sprawe z tego, ze kupuje fejki,

liczyl, ze 1 oryginalny zakup (pewnie dla kolegow) zalatwi sprawe

 

z niecierpliwoscia czekam na wewnetrzne metki wszystkich pozostalych swingmanow (hwc to juz wiadomo ze fejki)

i pewnie sie nie doczekam:)

 

gosc faktycznie bedzie legenda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi Sharif czy postępuje się tak jak Wy? TZN. Najpierw oceniacie wszystkie produkty na podstawie pierwszych trzech z brzegu, i piszecie że "same podróby", "HAHA KOLEGO ŹLE TRAFIŁES" Tak się postępuje?! Miałem prawo się zdenerwować! A Czy mnie ktos przeprosil za to co napisaliscie? NIE i ja też nie mam zamiaru Was za nic przepraszac! Ostatnio Adidas wysłał mi swoje katalogi gdzie cena hurtowa Swingmana w polsce to 169zł, a detal 329zł. Więc 169zł za które ja sprzedaje to niedrogo!

Panie znawco tematu!

 

- 10$dolar Jersey (ogórek najgorszy)

- 19$ wysyłka,

- 30% od wartosci faktury z kosztami przesyłki

 

Policz sobie ile kosztuje Jersey =] 

 

 

 

Eliasz - to skąd mam dowód zakupu? może chcecie pismo z UC? ^^ OMFG

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą tematu bo gówno wiem na ten temat ale dzięki ekipie z tego forum nie byłem zmuszony nabijac kabzy takim cwaniaczkom jak Ty.
Te Twoje wyliczenia mają jedynie rację bytu jeśli

a) nie masz nikogo w Stanach

B) jesteś nastawiony na sprzedaż sklepową i płacisz cło oraz VAT

c) każdy jersey jest do Ciebie wysyłany oddzielnie (idiot?)

 

Jezeli jednak jestes przytomny to łaczysz przesyłki, prosisz sprzedającego o zaniżenie wartości bądz wysłanie jako gift, korzystasz ze znajomych, znajomych znajomych w USA. Kupując więc 3 jerseye w jednej paczce rozumiem, że Tobei nadal wychodzi cena 169 :)

 

Wbijasz do kogoś do chaty zgrywając figofago i się dziwisz, że zwrócono Tobie uwagę :) Komedia normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) nie mam nikogo w stanach

B) jestem nastawiony na sprzedaż sklepową

c) Każdy kolejny Jersey (wysyłka) to 8$ co nie podlega już zniżce =]

 

A ja nie kupuje po 100 żeby sprzedać po 100 =] Jaki miałbym na tym interes? (idiot?) Myslisz ze sprzedaje je rekreacyjnie? OMFG^^ Za kogo Wy się uważacie że za pół darmo wszystko byscie chcieli! Cena detaliczna w polsce to 300PLN+ Wiec komentarz ze az 169zl mozesz sobie wsadzic =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.