Skocz do zawartości

Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys myslalem, ze NBA Live przestalo istniec, rok temu jednak odkrylem, ze ono caly czas istnieje, tylko po tym przeniesieniu sie prawie calego personelu z NBA Live do 2KSport (nie wnikam jak to dokladnie bylo, ale pamietam, ze byla burda...) informacje o grze umilkly.

 

Zreszta gra byla gorsza od poprzednich edycji i EA Sport pewnie dlatego zbytnio nigdzie nie reklamowalo tytulu. Teraz zbyt wiele sie nie zmienilo. Teraz natomiast zobaczylem na YouTube troche filmikow o NBA Live 15 i wyglada calkiem dobrze, nawet w roznych recenzjach i porownaniach z 2K15 wypada calkiem dobrze.

 

Jako, ze mnie troche nudzi 2K15, poniewaz jest zbyt podobna do 2K14, a jakos bylem nastawiony na wieksza odmiane i czuje jakbym gra w dokladnie to samo, to troche nosi mnie, zeby sprobowac NBA Live 15.

 

I pytanie, czy ktos gral w ta gre albo mial jakas stycznosc na zywo? Podobno gra online jest duzo lepiej dopracowana od 2k15, a generlanie chodzi o to, ze mozna swobodnie grac.

 

W 2k15 ponoc ciagle rwie i ja na xbox 360 potwierdzam, gra sie fatalnie, jakbym mial lacze przez modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak zjebali NBA 2k15 na konsole albo tak zajebiescie zrobili na PC , nie mam kompa najwyższych lotów ale serio nie mam wgl ścin i gra mi chodzi zajebiscie plynnie i gdyby ktos do mnie powiedzial , że NBA 2k15 jest słabo zoptymalizowana to puknął bym mu w czoło , dlatego nie wiem o co wszystkim chodzi :3 

Co do NBA Live 15 zawsze jednak odstawała i mysle , że jeszcze długo i długo zanim bedą wyżej od 2k , do tego jeszcze ich kombinacje z przekladaniem daty premiery itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jako, ze mnie troche nudzi 2K15, poniewaz jest zbyt podobna do 2K14, a jakos bylem nastawiony na wieksza odmiane i czuje jakbym gra w dokladnie to samo, to troche nosi mnie, zeby sprobowac NBA Live 15.

 

2k15 na konsolach starej generacji wygląda jak 2k14 + pare zmian kosmetycznych w sumie

 

UP: jakie ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam Xbox 360, takze wyglada praktycznie identycznie. Denerwuje mnie to, ze nawet menu nie zmienili, jest wlasciwie identyczne tylko kolorystyke zmienili. 

 

Co do wyzszosci NBA 2K14 nad NBA Live, to moze sie myle, bo wiem to tylko bardzo ogolnie, ale powiedzialbym tak. NBA 2K14 nigdy nie bylo lepsze od NBA Live i dlugo nikt nie zrobilby lepszej gry niz NBA Live. NBA 2K14 stalo sie hitem tylko dlatego, ze wiekszosc pracownikow, ktorzy brali udzial przy tworzeniu NBA Live przeszlo/zostali przejeci/zdradzilo (wybrac poprawne nie wiem) do NBA 2K Sports wrz z kodem gry i wszystkimi rzeczami, z tego co wiem zostawiajac EA Sport praktycznie z niczym.

 

Dlatego mielismy takie nagle zalamanie i nawet bylo tak, ze nagle kolejna wersja NBA Live choc poprzednie byly dosc dobrze dopracowane mocno odbiegla od swoich poprzedniczek. I EA Sport nawet przestalo reklamowac NBA Live.

 

Natomiasy to jest jednak EA Sport, wiec za pare let i tak stawiam, ze NBA Live bedzie lepsze, to jest jednak gigant i ma kase. To tak jakby nagle FIFA miala zniknac z rynku. Musialoby sie wydarzyc co takiego jak z seria NBA.

 

Jesli ktos jest wtajemniczony jak to dokladnie bylo, to z checia wyslucham, bo znam tylko wersje, ktora opisalem powyzej, ale to sa glownie rzeczy zaslyszane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.