Skocz do zawartości

Durant nr 8 w NBA wg ESPN


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ESPN uznało że kontuzja spycha Kevina na 8 pozycję w lidze a co niektórzy widzieli go w roli faworyta do MVP i tak

 

Oczywiście że gracz który straci część sezonu nie może być w TOP 3 bo choćby RW wskoczy przed niego globalnie graczy ale nr 8 !!!!

 

Jak na mój gust grubo przegieli - może nie tak jak rok temu kiedy ustawili Irvinga graczem nr 8 w całej lidze niemniej bardzo mnie to ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być ranking na regular + playoffs to dojebali. Jak na sam regular to trzeba sobie zadać pytanie: czy wolelibyśmy mieć w swoim składzie na sam sezon regularny nasz subiektywny nr 8 w lidze (niezależnie kto to by był) czy Duranta bez pierwszych dwóch miesięcy i potem wracającego po kontuzji. Ja się nie wypowiem bo nie wiem kto jest aktualnie moim nr 8 w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być ranking na regular + playoffs to dojebali. Jak na sam regular to trzeba sobie zadać pytanie: czy wolelibyśmy mieć w swoim składzie na sam sezon regularny nasz subiektywny nr 8 w lidze (niezależnie kto to by był) czy Duranta bez pierwszych dwóch miesięcy i potem wracającego po kontuzji. Ja się nie wypowiem bo nie wiem kto jest aktualnie moim nr 8 w lidze.

Nr 8 to coś w okolicach Paula czy Love, więc mimo wszystko KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula George'a nie ma bo cały sezon ma odpuścić.

 

Wracając do KD - przez kontuzję odpuści jakieś 19 spotkań rs czyli około 23%

Wziąłem więc staty: total points, total rebounds, total assists, total blocks i total steals z ubiegłego sezonu i sprawdziłem jak bardzo poszczególni "chosen 2" by spadli gdyby odjąć im 23%:

Nr 2 w punktach byłby nr 12

Nr 2 w zbiórkach byłby 7

w asystach 8

w przechwytach 8-12

w blokach 5

 

Nie jest ten ranking może więc tak bluźnierczy jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Oczywiście o ile nie uwzględniali playoffs. Jak uwzględniali to Durex powinien być nr 2, moooże nr 3 jeśli uznaliby że jego nieobecność znacząco utrudni im drabinkę w po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaja sensacji i tyle, chca moze juz odwrocic uwage od Kobasa i calej tej sytuacji "Kobe vs ESPN", bo nie wierze w to, ze oni serio uwazaja ze ta kontuzja powoduje taki spadek. jesli mnie pamiec nie myli po kontuzji Rose nadal byl w top5 chyba 4, a Kevin z swojego sezonu MVP > Rose z sezonu MVP takze bezsensu, chociaz z tym top5 musze jeszcze zweryfikowac

 

EDIT: dobra sprawdzilem, byl jednak po kontuzji 9, cos mi sie w mozgu pomieszalo. w swoim MVP year byl w top5. takze wszystko co napisalem jest nie wazne, no moze oprocz MVP Durant > MVP Rose, bo to wiadomo od 1410

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, waszego zdziwienia, w temacie o OKC wiekszosc jest zgodna, ze kontuzja ktorej doznal moze spowodwac, ze juz nigdy nie bedzie tym samym KD. I generalnei sporo osob rozpisywalo sie, ze taka kontuzja czesto odmienia gracza in minus.

 

A tutaj dziwicie sie 8 miejscu. Ja poczekalbym z osadami, jesli rzeczywiscie jest to taka kontuzja to kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest to, co już gdzieś widziałem, to z tego co pamiętam, czy nie chodziło czasem o rozgrywki fantasy? Choćby ktoś był super zajebisty, to z powodu kontuzji w takiej zabawie jego wartość leci ostro w dół, bo nie da tyle punktów, ile potencjalnie by dał jako zdrowy. Kwestię bycia zardzewiałym po powrocie i czas na wchodzenie w rytm pominę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez chwile zaczalem sie zastanawiac jakiej dokladnie kontuzji doznal kd.

mowa o zlamaniu kosci w stopie? sam to mialem i nie wiem czemu kd nie mialby byc takim samym graczem.

wiem, ze kontuzje stopy rozwalaly kariery wielu graczom (yao!) ale z reguly duzy wplyw na to miala masa gracza i z reguly problemy mieli wysocy pf-c. o kd raczej sie nie martwie, nie mial nigdy wiekszych problemow z drowotnych, zagoi sie jak na psie i pod koniec sezonu bedzie starym dobrym kd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także poczekam z powrotem bo akurat pierwszy zauważyłem fakt ze Durant po powrocie to może być innym KD. Dodam tylko ze słabszym juz na zawsze....

 

Ignazz no za wybitnym prorokiem nie jesteś, ciężko żebyś wieszczył, że zawodowy sportowiec wróci lepszy po kontuzji. Wtedy każdy by się chętnie łamał, żeby mieć czas na przerwę, poprawienie słabych stron i powrót w lepszym świetle. Ja rozumiem, że są gracze, którzy poprawili swoje mankamenty w trakcie rehabilitacji, ale c'mon nie bawmy się w captaina obvious.

 

Co do samego KD, nie jestem ortopedą, ale chyba łatwiej naprawić masakrycznie złamaną nogę Georgea, niż bawić się z małymi kosteczkami w stopie. Tak czy inaczej nie jest to carrer ending i chyba za wcześnie na sformułowania, że Durant już nigdy nie będzie sobą. Tak właściwie to jeszcze nie widzieliśmy finalnej formy KD, więc ja bym poczekał z wieszczeniem marazmu czy też ogłaszaniem zjazdu na poziom all-star. Mam nadzieję, że prawdziwy połamaniec - Derrick pokaże, że można wrócić, a co do KD jestem pewien, że jeszcze powalczy o mvp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.