Skocz do zawartości

Liga z nagrodami dla użytkowników forum.


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w wolnym czasie pomyślałam nad stworzeniem małej ligi dla użytkowników forum. Chciałam się dowiedzieć czy podoba Wam się zabawa  lub może macie jakieś dodatkowe pomysły odnośnie rozgrywki na forum. Jeżeli pomysł nie przejdzie można także zastanowić się nad inną formą zabawy.

 

Zacznijmy od tego, że jest to krótkie przedstawienie pomysłu, na razie bez szczegółowych informacji. Jako, że mamy początek sezonu jeszcze nie jest za późno na ciekawe pomysły.

 

A mianowicie chodzi mi o to, że po zgłoszeniu do ligi dany gracz typuje 1 mecz NBA (np. Washington Wizards + 12, przeciwko Orlando Magic), w przypadku trafnie wytypowanego wyniku gracz otrzymuje 2 punkty (wygrana, W), w przypadku trafnie wytypowanego zwycięzcy meczu gracz otrzymuje 1 punkt (wygrana po dogrywce, WOT), przy błędnym zwycięzcy 0 punktów, (przegrana L). Oczywiście można pomyśleć nad możliwością wprowadzenia dodatkowych statystyk, które zwiększałyby liczbę punktów.

 

Po zakończeniu sezonu zasadniczego najlepsza 8 graczy przechodzi do fazy playoff, gdzie albo typują wyniki między sobą (1-8 …) lub rozgrywka zaczyna się od nowa z handicapem dla najlepszych zawodników po sezonie zasadniczym. W tej fazie można rozszerzyć przewidywania o dodatkowe statystki jak np. najlepszy zawodnik meczu itp.

 

Jeżeli zabawa fajnie by się prezentowała dla najlepszej 3 graczy można przewidzieć drobne nagrody jak koszulki, książki itp. związane z koszykówką, np. ze sklepu prezentowanym na forum przez administratora.

 

Pozdrowienia i czekam na wasze odpowiedzi i pomysły, czy warto spróbować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.