Skocz do zawartości

Dowcipy slowne o zawodnikach NBA


MVPrzemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cze. Obecnie w budzie robie sobie taki projekt odnosie zartow slownych zwiazanych z NBA. Kumplom sie podoba, chociaz czasem musze im tlumaczyc jak nie lapia. Dzisiaj od rana wymyslilem kilka i moze bede uzupelnial jak mi sie nie znudzi ta zajawka.

Mozecie wpisywac swoje tez, ale wolalbym zebyscie slabych nie dawali, trzymajcie poziom ok?

 

 

Dzisiaj z nudów obczajałem najbardziej lubiane tematy na forum i to jest numer uno.

Przy okazji tak sobie pomyslałem, że koleś co ma drugie konto jako MVPrzemek i kręci taką bękę dla calego forum jest mistrzem. Ostatnio trochę spuścił z tonu ale czekam na niego w przyszłym sezonie.

Przy okazji skoro jest i tak sezon ogórkowy to może byśmy mieli jakaś zabawę zdradź coś co by nas mogło naprowadzić na Twoje prawdzwie konto ;) 

Zrobimy śledztwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów obczajałem najbardziej lubiane tematy na forum i to jest numer uno.

Przy okazji tak sobie pomyslałem, że koleś co ma drugie konto jako MVPrzemek i kręci taką bękę dla calego forum jest mistrzem. Ostatnio trochę spuścił z tonu ale czekam na niego w przyszłym sezonie.

Przy okazji skoro jest i tak sezon ogórkowy to może byśmy mieli jakaś zabawę zdradź coś co by nas mogło naprowadzić na Twoje prawdzwie konto ;)

Zrobimy śledztwo :tongue:

 

mozna napisac do matka zeby sprawdzil IP 

 

#genius :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież MVPrzemek to nie kto inny jak nasz rodzynek w wielkiej lidze Marcin Gortat i nie dam się przekonać, że jest inaczej

 

dokladnie, zwlaszcza ze mam poufne info od bylego moderatora ze jego IP pokrywaja sie z miastami w ktorych akurat grywajo Wizards, a latem nadaje glownie z Greenpoi... yyyy z Orlando

a co tam u starszego bracholka? :smile:

 

 

kuziolka chciales napisac

i u starego, ktory zarazil go miloscia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.