Skocz do zawartości

With the first pick in the 2015 NBA draft...


Jendras

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z tankerów potrzebuje centra?

Jakbyś nie wiedział ;) 

 

Okafor na ten moment jest moim pewniakiem do #1. Przejebane warunki, świetnie się porusza. Dałbym się pokroić za niego w LAL. Można się rozmarzyć, ale wychować sobie taką parę podkoszowych, to byłoby coś niesamowitego do obserwowania. 

 

Mocno liczę, że Lakers będą wygrywać tak jak do tej pory, 1 mecz na 10, 2 na 15 - coś w tym stylu. Teraz jest ogromna szansa, że do 24.XI drugiego zwycięstwa nie będzie. Po takim starcie, mam nadzieję, nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł, żeby walczyć o coś więcej, niż utrzymanie picku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mocno liczę, że Lakers będą wygrywać tak jak do tej pory, 1 mecz na 10, 2 na 15 - coś w tym stylu. Teraz jest ogromna szansa, że do 24.XI drugiego zwycięstwa nie będzie. Po takim starcie, mam nadzieję, nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł, żeby walczyć o coś więcej, niż utrzymanie picku...

Kobe i reszta zawodników na pewno będą chcieli wygrywać, co innego trener czy zarząd. W każdym razie, Lakers na ten moment wydają się pewniakami do TOP 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft class 2015 jest najlepszą klasą rookiech od 2014 roku.

Ciekawi mnie decyzja Mudiaya o grze w Chinach. O ile sportowo jest to raczej głupota to może to być wybór... bezpieczny. Jego gra w NCAA byłaby dla scoutów bardziej weryfikowalna a tak to nawet jeśli będzie grał na tyle słabo że przy grze w NCAA spadł by na 15 miejsce to przez to, że wybrał grę dla 广东宏远宝玛仕华南虎 może tak czy tak pójść wysoko bo "chińska koszykówka to inny świat, to że tam zdobywał 6 pkt na mecz nic nie znaczy dla NBA"

 

W każdym razie po 3 meczach sobie jakoś radzi:
 

 

Through three career games, Mudiay is averaging 19 points, 5.7 rebounds, 4.3 assists and 1.7 steals per game. The 3.3 turnovers per game and 61 percent free-throw percentage (8-for-13) will have to improve but 42 percent shooting (17-for-40) and 50 percent three-point shooting (5-for-10) are both promising.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets do Big Ala wzięli Vonleha w tym drafcie. Zobaczymy, czy dostanie w tym roku większą szansę. 

 

Mój człowiek Hairston dziś wychodzi w s5, jak już jestem przy nich.

Trener już wielokrotnie mówił, że Vonleh nie powącha parkietu w tym sezonie. Dziś wypada MKG i Marvin a i tak pewnie nie wejdzie na parkiet. Szkoda, że typ ma warunki na rolesa idealnie pasującego do Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor + Randle? Obrońcy niezbyt mocni...

 

obaj mają papiery, żeby nimi zostać

 

Alexander to póki co center w ciele pf

 

Mudiay mi się nie podoba - wygląda na dużego guarda, który bazuje na przewadze wzrostu/siły bardziej niż elitarnej szybkości, ale to na razie tylko zdawkowe materiały.

 

Wyjściowo Okafor startuje z najmocniejszej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley Johnson może być killerem ze swoim drive do gry, warunkami fizycznymi i "żyłką" do gry w obronie. Top3 materiał to raczej nie jest, ale myślę, że jakaś "lepsza" drużyna wybierająca z pickiem 5-10 może nieźle przystealować.

 

Generalnie pamiętam jak Tyus Jones był Chris Paul second coming i pewniak na top3 a teraz wypada czasem z I rundy w mockach. Kolejny już upadek rozgrywającego - zastanawiające szczególnie że liga dostarcza coraz mniej pass-first graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor wielki chop z wspanialymi warunkami, przydalby sie komuś bez Centra, Boston by nie pogardził ;) zalozmy ze Philly dostanie firsta, mają Noela i Embiida, wiec mogą odpuscic Jahlila. Jesli tego nie zrobią to nie wiem gdzie ich wszystkich upchają.

Pick 2, zalozmy Orlando - maja Vucevicia, a Okafor musi dostac duzo minut zeby sie ograc i uruchomic ta bestie w NBA.

 

Kandydat na 1 na pewno, ale moze spasc.

A jak sytuacja Dakariego i Seldena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.