Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2014/15


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

Drakes' thread

 

nie mogłem uwierzyć, że nie ma jeszcze tematu o jednym z topowych zespołów wschodu

 

jest w lidze niewiele drużyn, które są lepiej poukładane na dziś dzień niż Raptors - face it

 

świetne prowadzenie zespołu przez Caseya, serio każdy kto wchodzi na parkiet zna swoje miejsce w zespole, wszystko tam się zgadza

 

tak naprawdę najsłabszą częścią tego zespołu jest DeRozan, ale nie względu na to, że jest kiepskim graczem, ale przez to, że pełni nie taką funkcję jaką powinien. i tak dobrze, że na dziś dzień obowiązki gtg z uśmiechem na ustach przejmuje Lowry

 

kluczowy dla losów zespołu jest rozwój Valanciunasa, ciekawe czy stanie się w tym sezonie topowym centrem, to może pchnąć Raps jeszcze wyżej

 

Williams dostał dobrą rolę dla siebie i gra z Vasquezem (jeden z lepszych back-up PG w lidze!), bardzo dobre rozwiązanie dla drużyny.

 

James Johnson świetnie się wkomponował, trochę za mało minut dostawał w Memphis, tutaj może być bardzo ważnym rezerwowym

 

Amir - koleś gra po obu stronach na wysokim poziomie, trochę rozciąga grę. bardzo pożądany typ gracza w większości zespołów w NBA

 

Lowry, Vasquez, Williams, DeRozan, Ross, Johnson, Amir, Patterson, Valanciunas; co to za rotacja -  idealna na przyjście Duranta!

 

aha...Tyler Hansbrough, a miało być tak pięknie

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry, Vasquez, Williams, DeRozan, Ross, Johnson, Amir, Patterson, Valanciunas; co to za rotacja -  idealna na przyjście Duranta!

 

slow down...niech najpierw ten team coś wygra na Wschodzie, może pierwszą rundę, a potem róbmy z nich jakiś zespół, bo sezon po RS się nie kończy a dopiero zaczyna dla wielu ekip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą wartośc drużyny poznamy w najbliższym tygodniu, jutro vs Grizz, sobota vs Cavs, poniedziałek vs Suns po tych meczach będzie mozna cos wiecej powiedziec bo dotychczasowy terminarz mieli najłatwiejszy z całej ligi. W nastepnym offseason Raptors będą mieli do wydania 20mln i spadną wreszcie kontrakty Fieldsa, Hayesa, Hansbrough, Cambyego. Z waznych graczy do podpisania tylko Amir i Lou o ile bedzie zdrowy. 2015/2016 przy rozsądnie wydanej kasie na FA może byc historycznym sezonem dla klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fields jak do nich przychodził to wydawał się gościem wartym tej kasy.

 

Toronto, zaraz po Suns mój ulubiony team chyba z racji tego, że od zawsze kibicuje Maple Leafs i w tym mieście trochę czasu człowiek spędził. O ile w zeszłym roku odpadli po prostu frajersko bo Netsi byli bez problemu do pyknięcia o tyle sądzę, że w tym roku przebrną przez pierwszą rundę. Czy dalej? Wątpię. Już mecz z Bulls obnażył ich braki. Do tego DeRozan jak dla mnie po prostu nie ma jaj. Jak mu nie siedzi rzut to zamiast się przestawić i postarać pomóc w inny sposób drużynie odpala rzut za rzutem. Facet nie rozwija się tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fields jak do nich przychodził to wydawał się gościem wartym tej kasy.

Przecież z tego kontraktu była beka od samego początku. 

 

W sumie dobrze na razie wygląda Lowry. Zresztą jego kontrakt, już w nowych realiach wydaje się na prawdę w porządku. W ogóle myślałem, że Kyle po podpisaniu sobie odpuści, dupsko mu urośnie jeszcze bardziej i będziemy mieć przypadek podobny do Raymonda Feltona (oczywiście w ludzkiej skali). A tu proszę, taka niespodzianka. A trzeba przyznać, że gość robi tam dużą robotę i jest prawdziwym liderem (Derozan jest dla mnie nadal trochę podejrzany). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Fields nie był ściągany z powodu Steve Nasha bo pamiętam że wtedy była dyskusja czy Nash do Toronto czy do Knicks i Toronto zrobiło taki myk z Fieldsem a na końcu zostali bez Kanadyjczyka za to z duża kasą dla Fieldsa

 

Co nie zmienia faktu że ten kontrakt był skopany i wtedy i dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slow down...niech najpierw ten team coś wygra na Wschodzie, może pierwszą rundę, a potem róbmy z nich jakiś zespół, bo sezon po RS się nie kończy a dopiero zaczyna dla wielu ekip

Jakie slow down, z całym szacunkiem, ale pisanie o Durancie w Kanadzie to jest legitne łapu-capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant cały czas powtarza, że Raptors to był jego ulubiony klub w dzieciństwie, ale pewnie i tak przegrywamy z Wizards.

 

Co do Fieldsa to jest to w sumie jeszcze "zasługa" Colangelo, także trzeba to po prostu przetrawić i przetrwać.

 

Jeśli chodzi o mecz z Chicago to powiem tak - zawsze nam się trudno grało Bykami i ta drużyna Toronto wyjątkowo nie leży. Memphis to niby też bardzo dobra obrona, a mecze mecze z nimi wyglądają zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych wzgledow Raps widzialem tylko raz i jakos nie jestem podniecony na mysl o kolejnym meczu

wykorzystali i slow start ekip wschodu i sprzyjajacy kalendarz

z liczacych sie ekip wygrali tylko z wizards a i ci sa powaznie osłabieni.

i w przeciwienstwie do was nie uwazam ze tam wszystko klika i kazdy wie co robic. W koncowce wlasnie nie bylo wiadomo co maja grac i przez kogo.

Ale jak pisalem mam mala próbkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni fan, uważam, że ta drużyna funkcjonuje na poziomie we wschodzie, bo walczy o respekt. Ściągnijcie gwiazde, za nią wywalcie kogoś kluczowego, a wszystko pójdzie w p****. To nie "NBA Manager 2014", a grupa zawodników, która przez lata znosiła wyzwiska internetu. Jest chemia w zespole, dwóch liderów, których już ciężko wyobrazić sobie osobno (Lowry-DeRozan). 

 

Backup - Williams, Vasquez. Jeśli Vasquez zaskoczy to nigdzie w NBA nie znajdziecie takiej 4. DeRozan na razie przypomina takiego Lewandowskiego. Podwojenia, potrojenia, raz dobra skuteczność, raz słaba. Może się ustatkuje.

 

Co do nazwisk, dopiero co mieliśmy drużynę gwiazd w LAL, dziś mamy Bryanta rzucającego 50 punktów, bo nikt inny nie ruszy tyłka.

 

James Johnson z kontuzją - to jest prawdziwy problem w tej chwili. Klucz z ławki będzie nieobecny przez skręcony staw skokowy. Przerwa pewnie liczona w tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzlies na rozkładzie mimo przegranej deski 35-50. To co zobaczyłem zwłaszcza w 4kw utwierdza mnie w przekonaniu że Raptors moga się zakręcic kolo 50-52 wygranych w sezonie no i Lowry ma w końcówkach jaja wielkości arbuza. Niech James Johnson wraca jak najszybciej bo wpuszczanie Fieldsa na boisko grozi moim zawałem.

No i miły akcent na początku meczu...

https://www.youtube.com/watch?v=KNT5JsTPXzE

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Backup - Williams, Vasquez. Jeśli Vasquez zaskoczy to nigdzie w NBA nie znajdziecie takiej 4. DeRozan na razie przypomina takiego Lewandowskiego. Podwojenia, potrojenia, raz dobra skuteczność, raz słaba. Może się ustatkuje.

 

 

Vasquez, żeby grać na czwórce to musi prędzej podskoczyć niż zaskoczyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.