Skocz do zawartości

Dziwne przypadki Benjamina czyli niesamowite historie graczy NBA


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zyczeniem z innego tematu REAKTYWUJĘ temat o dziwnych historiach graczy NBA...

 

 

 

na pierwszy ogien idzie gość który w wielu draftach tez idzie pierwszy

 

#1 Hakeem Olajuwon i jego taksówkowa historia!

 

NBAFinals19950614Magic-RocketsG4Xvi.jpg

 

 

Przez tyle lat myślałem że ta historia ma inną treść stąd najpierw zacytuję co zawsze myślałem!!!

 

 

Hakeem będąc po raz pierwszy w Ameryce lądując w NY na lotnisku i łapiąc taksówke miał powiedzieć Houston Sir! co skutecznie zabrałoby mu część wynagrodzenia z 1 roku grania zawodowego do którego było daleko przecież! (4 lata)

 

. Ta historia ewaluowała w różnych kierunkach ale pamietajmy, ze Houston chodziło o dojazd na Uniwerek a nie na mecz Rakiet....

 

dopiero dziś jak chciałem tę historię jakoś obudować natknąłem się na wywiad z HO i zdębiałem bo dopiero teraz poznałem prawdziwe szczegóły!

 

ES: What did you think of Houston when you first got there?

HO: When I first came to Houston, I thought, “America!” So it was exciting. When I caught a taxi from the airport, they almost took me to Austin because I struggled to say the h. He said, “Austin?” But the driver realized it couldn’t be Austin, because who would be taking a taxi that far?

ES: I can’t imagine what they thought of you when you arrived on campus—and what you thought of them.

HO: It was a dream come true, you know? When I first got there, Coach Lewis was waiting for me, and he said, “You might want to watch the players.” So we went outside, and I saw the players running—some seven-footers, some six-six, some six-nine. A big team.

 

tak więc historia ta miała miejsce już w Houston a poprzez wymowę wycieczka mogła podążyć do Austin czyli 180 mil dalej... wyobrażam sobie zdziwienie taksówkarza jak mu się ponad 2metrowy nigeryjczyk wpakował do bryki ;-)

oczywiście to są szczególiki jaka trasa tą taksówką miała iść ale zawsze człowiek czegoś się dowie nowego

 

zajebiste w tym wywiadzie jest podsumowanie nowej gry ( wywiad z 2008)

S: You still like watching basketball?

HO: Except for the playoffs, I cannot watch a whole game now. Every time I watch it, I see people take bad shots. I see a lot of fundamental mistakes. These are pros. I mean, when you get to the pro level, your decision-making should be better. Your basketball IQ should be higher.

cały wywiad tu:

http://www.texasmonthly.com/story/hakeem-olajuwon

potencjalna trasa tu ;-)

https://www.google.pl/maps/dir/Pflugerville/Austin,+Teksas,+Stany+Zjednoczone/Houston/@29.9044056,-96.6572038,9z/data=!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0x8644cdb4ff71844f:0xc81

 

poproszę kolejne historyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.