Skocz do zawartości

Kalendarz ścienny NBA 2015r.


delfin

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,poszukuje kalendarza nba na 2015 rok.Niestety z tego co widzę to trochę się spóźniłem,bo ani w sklepach tematycznych,ani na allegro,olx itd.takich rzeczy już nie ma.Czy ktoś z was może widział i wie gdzie w Polsce można takowy nabyć?

 

Pozdrawiam oraz życzę wszystkiego najlepszego w 2015r. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ambitny plan odpalenia pakietu Adobe i stworzenia własnie kalendarza. Chciałem pytać czy ktoś jest chętny, zrobić ankietę co do zawodników, którzy mieli by się znaleźć w kalendarzu.... Pod koniec roku dużo było pracy, potem święta, rodzina, imprezy - sami wiecie jak to wygląda. Druga rzecz kwestia druku, więcej egzemplarzy druk lepszy i od razu z bindowaniem. Kilka sztuk cena droższa a dwa nie wiem czy na swoją rękę bym robił druk i osobno składał taki kalendarz.

Jest dopiero 2 stycznia do końca roku sporo czasu, jakby ktoś był zainteresowany mogę spróbować coś zrobić - lecz wiem, że dawno - od technikum i pracy w firmie reklamowej nie robił nic większego niż proste grafiki. Więc plan może po prostu paść. Lecz jak będą chętni to spróbuję.

Jeśli tak to proponuję zawdoników grających obecnie - bez legend NBA - możecie napisać parę propozycji w komentarzach.

Strona techniczna - zdjęcia do kalendarza będę szukał w google ( i wiem, że używanie ich nie jest do końca legalne) nie posiadam wykupionych pakietów na istockphoto czy kupionych zdjęć z nba.com

full amatorski projekt dla miłośników NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy pomysł,tym bardziej,że jest to dość rzadka rzecz w Polsce.I'm in!

 

Jeśli chodzi o zawodników,to największą popularnością cieszyłby się kalendarz z topowymi zawodnikami z contenderów(Lbj,KD,Curry,Davis,Broda,Butler,Lillard,etc).Fajnym pomysłem byłoby umieszczenie w kalendarzu ważnych dat związanych z NBA typu draft,trade deadline,allstar game,playoffy,loteria etc. tak jak umieszcza się święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak, nie miałem czasu zbytnio, studia - praca, ale teraz się dosyć mocno przeziębiłem i odpaliłem PS i zacząłem coś na prędko kombinować - w głównej mierze do siebie - tak po prostu z nudów. Format to A4 lecz mogę przeskalować jeśli komuś by się spodobało.

Tutaj dwie próbki work in progress :P

Antek na Styczeń
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/10918679_894092977292159_1154653536_o.jpg?oh=14f207cee2eb4aa3b4cb6035a5c8335c&oe=54B954AE&__gda__=1421422014_1ee3734884418d9f1166a81ff85170d9

I przykładowo LBJ Lipiec.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t35.0-12/10939004_894093003958823_802644777_o.jpg?oh=7c53d789b748c599ced2ccd7c8c961a3&oe=54B98C50&__gda__=1421422694_63fe0da961f4178cb353802673bc02e1

W planach tacy zawodnicy jak

Marc Gasol - Hiszpan gra fenomenalnie.
Jimmy Butler - bomba tego sezonu MIP ?
Damian Lilliard - ma chłopak charakter.
Lebron James  best in the game - powrót do Ohio.
Marcin Gortat - nasza duma.
James Harden - gość ociera się o MVP.
Giannis Antetokounmpo - prze ciekawa postać, wspaniały charakter i talent.
Stephen Curry - nie mogłoby go zabraknąć.
Anthony Davis - jego numerki są szalone.
Kobe Bryant - ostatni grający z taką historią.
Kevin Durant i Russel Westbrook - co z nimi dalej, gdzie skończą w PO
DeMarcus Cousins - po prostu go lubię

Jest dwanaście pozycji ale 13 z wszystkimi miesiącami Tim Duncan i loga wszystkich zespołów.

Wiele innych zawodników, zespołów grających dobry basket ale miejsc jest 12.

Czekam na feedback.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było więcej niż A4 to potrzebowałbym lepszych zdjęć. Co do designu - chodzi Ci o same kratki z miesiącami? W ogóle monitor spalił mi się i śmigam na starym CRT17 który jest lekko ciemny. Powiem tak wszystkie wycinania i maskowania na innych monitorach są widoczne(sprawdzałem jak u dziewczyny tak i u kumpla) - wszystko obgryzione i rozpikslowane ;/ choć ja u siebie tego nie widzę. Więc się z tym raczej wstrzymam, jak już co miesiąc mogę wrzucić tapety na PC bo parę ich już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.