Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Www.fb-ninja.com

Roto ranking NBA fantasy h2h 8-cat 9-cat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
614 odpowiedzi w tym temacie

#601 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2994 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 14:14

Sławek czy rozwijane czy nie, to kwestia kosmetyki, bardziej istotne jest to, że (przynajmniej u mnie) nie zaciągają się wszystkie dane (np. w HOU brakuje S5).
"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."

Najlepszy sklep koszykarski

#602 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 15:36

Coraz bardziej nabieram przekonania, że kosmetyka i UX też ma znaczenie.

Masz na myśli, że w Hou brakuje linijki jednego startera? Zapewne to jakiś "świeży" gracz z punktu widzenia fantasy basketball. Będę musiał zerknąć na niego w bazie.

fb-ninja.com - rankingi, narzędzia, infomacje... z nami w świat fantasy basketu.

#603 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 17:47

Jeszcze jedna rzecz - nie jestem jakoś mocno przekonany do nagłówków tych dwóch nowych bloków. Jeżeli macie lepsze pomysły - dajcie znać.

fb-ninja.com - rankingi, narzędzia, infomacje... z nami w świat fantasy basketu.

#604 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 757 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:20

Zglaszam ze nie moge zaktualizowac mojej ligi rak zeby zobaczyc biezacy stan ligi na totalach i srednich. Po kliknieciu w "uptade" pojawia sie bialy ekran bez zadnego komunikatu.

#605 kolek23

kolek23

Starter

• Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:12

U mnie to samo, co u Mikowal83.

Android, przeglądarka Chrome.

Nie no, ile można. PO CO Wy wciąż i wciąż dyskutujecie z dannygd ? No PO CO??
Jeszcze nie zauważyliście że z nim nie ma sensu żadna dyskusja? Na jakikolwiek temat.
Należy po pierwszym jego poście grzecznie odpisać "tak" i tyle. Nic więcej. Przecież chłop jest wszechwiedzący - zna wszelkie "FAKTY" przecież! A Wy tych jego "FAKTÓW" ciągle nie umiecie zrozumieć. Nie macie szans w żadnej dyskusji. Odpuśćcie sobie w końcu;]

#606 kolek23

kolek23

Starter

• Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 10:33

I dzisiaj dalej to samo :) Dostaję białe okno, taki adres:

https://www.fb-ninja...ram=385.l.28936

Nie no, ile można. PO CO Wy wciąż i wciąż dyskutujecie z dannygd ? No PO CO??
Jeszcze nie zauważyliście że z nim nie ma sensu żadna dyskusja? Na jakikolwiek temat.
Należy po pierwszym jego poście grzecznie odpisać "tak" i tyle. Nic więcej. Przecież chłop jest wszechwiedzący - zna wszelkie "FAKTY" przecież! A Wy tych jego "FAKTÓW" ciągle nie umiecie zrozumieć. Nie macie szans w żadnej dyskusji. Odpuśćcie sobie w końcu;]

#607 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 20:09

Sorry, powinienem w zasadzie wczoraj tu zapostować. Yahoo położyło API, z którego korzystaliśmy m.in. my i monster. Ja wczoraj przerabiałem nasz kod, żeby łączył się korzystając z ich starego API i w zasadzie to działa, przynajmniej dla niektórych użytkowników. Mam wrażenie, że ci z Was, którzy próbowali się zintegrować wczoraj przed... hmmm... 21-22 chyba mogą mieć pewne problemy z synchronizacją. Ci natomiast, którzy nie synchronizowali wczoraj przed moją aktualizacją kodu - powinni moć działać. Taka przynajmniej jest moja najprostsza teoria, w każdym razie kilka naszycj kont testowych nie ma problemu, żeby teraz ligi aktualizować.

Ja w międzyczasie pracuję, żeby w ogóle nasz moduł przenieść na inny adres API (ganeralnie Yahoo! zdaje się mieć niezły bałagan w tej materii), z użyciem innych bibliotek. Dam znać, gdy coś uda mi się przewalczyć.

#608 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 21:38

Można już aktualizować ligi Yahoo!, na razie tylko pojedynczo.
Jeżeli ktoś nadal ma problemy - dajcie znać.

[EDIT] -  hurtowo też już można

Użytkownik Slawekmroz edytował ten post 06 styczeń 2019 - 22:47

#609 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2994 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:29

Znów jakiś problem z ninja

#610 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:32

Opisz pls problem. Trudno mi się zorientować, gdzie szukać, bo sama strona u mnie się ładuje prawidłowo.

#611 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2994 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:52

Już działa, chyba problem był też chwilę z Yahoo.

#612 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 757 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:04

Aktualizacja lig juz dziala ale teraz widze ze trade analyzer nie pokazuje porownania zawodnikow (ani statsy ani wartosci)

#613 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2994 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:08

Michał masz chyba skrzynkę pełną bo PW nie wchodzi, a na chatcie Yahoo nie odpisujesz.

#614 Mikowal83

Mikowal83

Starter

• Użytkownik
  • 757 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:23

Skrzynke moge miec zapchana wiec zaraz zrobie miejsce ale na chacie yahoo dostalem info od Ciebie. Sorry ze dotad nie odpisalem ale sprawe musze przemyslec a nie mialem na to ostatnio zbytcwiele czasu. Dam znac.

#615 Slawekmroz

Slawekmroz

6th Man

• Użytkownik
  • 472 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:58

TA już chodzi. Cache rankingów musiałem odświeżyć

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Roto, ranking, NBA, fantasy, h2h, 8-cat, 9-cat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych