Skocz do zawartości

Piłka Spalding TF-250


venglas

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o cena/jakosc bezkonkurencyjna. Moja pierwsza pilka skorzana i do gumiaka juz nigdy nie wroce. Narazie gralem tylko 4-5 razy, bo w zasadzie zima sie robila, a na hali nie gram obecnie. Takze za duzo nie moge powiedziec, ale sprzedaje tego bardzo duzo i nigdy nie mialem rzadnych narzekan. Reklamacji tak samo jak w kazdym innym modelu ok. 1%, ale jak kupisz w sprawdzonym sklepie to w zasadzie w 95% przy jakiejkolwiek wadzie jest wymiana na nowa pilke.

 

Jesli ktos chce zaczac przygode ze skora i gra tez na zewnatrz to zawsze polecam ten model. 

 

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-tf-250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borysie a u Cibie po ile taka piłka stoi ? 

 

Jesli chodzi o cena/jakosc bezkonkurencyjna. Moja pierwsza pilka skorzana i do gumiaka juz nigdy nie wroce. Narazie gralem tylko 4-5 razy, bo w zasadzie zima sie robila, a na hali nie gram obecnie. Takze za duzo nie moge powiedziec, ale sprzedaje tego bardzo duzo i nigdy nie mialem rzadnych narzekan. Reklamacji tak samo jak w kazdym innym modelu ok. 1%, ale jak kupisz w sprawdzonym sklepie to w zasadzie w 95% przy jakiejkolwiek wadzie jest wymiana na nowa pilke.

 

Jesli ktos chce zaczac przygode ze skora i gra tez na zewnatrz to zawsze polecam ten model. 

 

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-tf-250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlepek nie posiadam, a napisz mi jakiego typu wlepki bys widzial w sklepie, rozmiar co bys na nich widzial... dopytuje z ciekawosci i tez z zamiarem zrobienia czegos takiego. Wydawalo mi sie, ze klienci wola smycze, ale coraz wiecej osob dopytuje o wpelki. 

 

za moich czasow wlepki to byly male naklejki, ktorymi sie obklejalo autobusy, ale obstawiam, ze ta definicja mogla ewoluować :)

 

Uzytkownikom forum moge dac rabat 5%. Napisz w uwagach, ze to ty i ma byc rabat, to zmienie cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm obojetnie jaka wielkosc jakas standardowa np. Z nazwa sklepu badz z herbami klubow -to byloby mega :) dokladnie o to samo chodzi o przyklejanie w miejscach publicznych i nie tylko np. Na laptopy sie teraz przykleja czesto.

 

Chyba sie skusze na zakup w waszym sklepie aczkolwiek jak bylem w decathlonie i go sporcie to te tf-250 byly roznej jakosci dlatego wolalbym dotknac i zobaczyc co kupuje. Chyba, ze jestes lojalny wobec tych ktorym proponujesz zakup na forum u siebie w sklepie i wybierzesz mozliwie jak najlepszą. (Chociaz watpie bo wiem jak wyglada procedura wyslania. Dziala? -dziala. Pakujemy, wysylamy)

Edytowane przez venglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam po4-6 na stanie caly czas, obejrze i wysle z najlepszym klejeniem jakie bedzie. JEsli chodzi o odbijanie sie to nie spotkalem sie, zeby jakas gorzej sie odbijala. W go sportach sa jeszcze czesto stare wersje tych pilek, u mnie sa juz te nowe z logiem "S" na nazwa Spalding.

 

Dodatkowo pilki trzymam napompowane, takze napewno nie dostaniesz z wadliwym wentylem.

 

U mnie narazie wszystko robie sam i nie jest to moloch, wiec mozliwe kazde zamowienie sprawdzam.

 

 

Co do wlepek to w takim razie jeszcze sie zastanowie, bo wydawalo mi sie, ze nikt samego loga sklepu nie bedzie naklejac, ale moze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam po4-6 na stanie caly czas, obejrze i wysle z najlepszym klejeniem jakie bedzie. JEsli chodzi o odbijanie sie to nie spotkalem sie, zeby jakas gorzej sie odbijala. W go sportach sa jeszcze czesto stare wersje tych pilek, u mnie sa juz te nowe z logiem "S" na nazwa Spalding.

 

Dodatkowo pilki trzymam napompowane, takze napewno nie dostaniesz z wadliwym wentylem.

 

U mnie narazie wszystko robie sam i nie jest to moloch, wiec mozliwe kazde zamowienie sprawdzam.

 

 

Co do wlepek to w takim razie jeszcze sie zastanowie, bo wydawalo mi sie, ze nikt samego loga sklepu nie bedzie naklejac, ale moze sie myle.

Zakupiłem 15 min temu tf-250 tak jak wcześniej napisałeś podałem lin k do tematu i nick z forum na rabat 5 % 

No i nie zapomnij wybrać najlepszego klejenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka dotarła w sobotę będzie testing to zdam relację :grin:

 

Ale wydaje się, że będzie ją trzeba rozbić trochę ;)

 

Edit:

Jest trochę dziwna taka nietypowo śliska, trudno ją złapać w jedną rękę, jest tak jakby pokryta albo raczej posmarowana czymś takim jak masło, dziwna w dotyku w każdym razie.

Ale pewnie po pierwszej gierce stanie się normalna :D

Edytowane przez venglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zobacz, moze ja przepompowalem lekko, bo pompowalem wszystkie 5 przed wysylka i chcialem zeby bylo dobrze napompowane. TF-250 ma najciensza skore ze wszystkich kompozytowych spaldinga, ale to zrozumiale bo jest najtansza. Takze przy niej przepompowanie szczegolnie jest wyczuwalne bo skora robi sie bardziej napieta.

 

Generalnie pilki Spaldinga raczej sa dobrze chwytliwe, ona jest taka blyszczaca jako nowa, ale dla mnie ona jest lepka a nie sliska, ale to pewnie kwestia osobistych wrazen. W kazdym razie sam dla siebie tez mam pilke TF-250 i nie narzekam, moim zdaniem idealna jesli chodzi o cena/jakosc, choc za duzo nie gralem, jak zrobi sie cieplej to ja odkurze.

 

Wez na sale sobie pompke i troche sposc powietrza, wyczuj ten moment, zeby normalnie sie odbijala, a jednoczesnie bylo troche mieksza. Jak sposcisz z okolicy glowy to powinna tak do piersi sie odbic, ale to pewnie sam wiesz.

 

Czekam na wrazenia po sobocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.