Skocz do zawartości

Piłka Spalding TF-250


venglas

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka początkowo wydaje się być śliska ale jest to zapewne sprawa lekkiego dotarcia, 2 godzinki grania może trochę więcej i po problemie. 

Dodatkowo jeśli gracie na ukurzonej salce czy gdzieś gdzie może się wam piłka pobrudzić warto ją przetrzeć nawilżoną szmatką, to nie jest gumiak więc raczej odradzałbym namaczanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilke wlasnie odebral kurier, jutro powinna byc u Ciebie. Opinia na forum i w sklepie mile widziana :smile:

 

Hej, dotarła piłka. Ale chyba ma błąd, w niektórych miejscach skóra jest tak jakby pofalowana i czuć nierówności pod palacmi i nie wiem czy to tak z nimi jest, czy nie. Możesz sprawdzić na innych piłkach?

 

@venglas

A jak u Ciebie, nie ma tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne, one poprostu przychodza nienapompowane, ja je odrazu pompuje jak tylko dostane i jak tak sie wyleza to to mija. To jest poprostu miejsce zgięcia skory jak one sa w transporcie, w Spaldingu tez leza zgiete bez powietrza i dlatego robi sie na skorze taka zmarszczka.Twoja akurat byla napompowana dzien przed, takze nie zdazyla sie wylezec. Tym sie nie przejmuj to sie wyrowna i nie bedzie sladu, napompuj ja narazie troche mocniej zeby przyspieszyc ten proces rozciagniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne, one poprostu przychodza nienapompowane, ja je odrazu pompuje jak tylko dostane i jak tak sie wyleza to to mija. To jest poprostu miejsce zgięcia skory jak one sa w transporcie, w Spaldingu tez leza zgiete bez powietrza i dlatego robi sie na skorze taka zmarszczka.Twoja akurat byla napompowana dzien przed, takze nie zdazyla sie wylezec. Tym sie nie przejmuj to sie wyrowna i nie bedzie sladu, napompuj ja narazie troche mocniej zeby przyspieszyc ten proces rozciagniecia.

 

Dzięki za informację. Poobserwuję ją przez kilka dni.

Suma sumarum piłka spoko, to moja pierwsza skóra, więc wrażenia są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dotarła piłka. Ale chyba ma błąd, w niektórych miejscach skóra jest tak jakby pofalowana i czuć nierówności pod palacmi i nie wiem czy to tak z nimi jest, czy nie. Możesz sprawdzić na innych piłkach?

 

@venglas

A jak u Ciebie, nie ma tego problemu?

Teraz chory jestem to czasu nie mam na testy  ale sprawdzić piłkę mogę :P 

Nie ma niczego takiego ale to pewnie to co mówił Borys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niedawno kupiłem TF-250 w sklepie koszykarskim,dostałem 5% rabat (wielkie dzięki Borys) Dostawa ekspresowa bez najmniejszych problemów.Piłka krótko mówiąc jest świetna,za tą cenę ciężko o coś lepszego.Na tartanie jak i na hali sprawuje się bez zarzutu,klei się do ręki mimo że nie zdążyła się jeszcze porządnie dotrzeć.Z całego serca polecam.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.