Skocz do zawartości

RonnieArtestics

The Battle for Play Offs  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje ze wschodu? (UWAGA:wybierz tylko 2 zespoły)

  2. 2. Kto awansuje z zachodu? (wybierz 1)

    • Phoenix Suns
    • New Orleans Pelicans
    • Oklahoma City Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć kto awansuje ze wschodu,Pistons nie odczuli wcale utraty Jenningsa,zastąpili do Augustinem który napierdala równie dobrze(no i przede wszystkim nie podejmuje tak zje***ych decyzji jak BJ czasem),Nets się rozkręcają,nie wiadomo co z Bobcats bez Kemby,za to jestem niemal pewien że Miami w PO zabraknie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic liczę na awans Nets. Będzie ciężko, szkoda, że Teletović wypadł. Jack gra naprawdę dobrze, D-Will jako opcja z ławki bardzo mi się podoba oby był zdrowy. Wymiana Lopeza na razie wstrzymana, Nuggets ostatnio naciskają, ale Brk odrzuca - McGee, Hickson + pick ostatnia oferta. Heat są nad nami, jak wróci Wade znowu mogą wygrywać. Pistons też grają powyżej oczekiwań mimo straty Jenningsa.. Zacięta walka na wschodzie się szykuje.

 

Na zachodzie chciałbym awansu Pelicans, aby w końcu Davis poczuł na chwilę smak playoffs. U nich najważniejsze jest zdrowie, szczególnie Gordona, który w końcu dobrze gra. Evans odżył, a Holiday powinien wrócić za jakieś 2 tygodnie.

Thunder chcą się pozbyć Jacksona, więc nie wiadomo czy się nie osłabią podczas deadline. Brak ich awansu dałby do myślenia zarządowi i właścicielowi chyba też.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny temat! Widzę, że nie tylko ja miałem dzisiaj natchnienie ;).

 

Moje subiektywne wrażenie jest takie, że tym razem PHX nie da sobie wyrwać ósmego miejsca. Durant nagle zaczął się łamać co tydzień, a Westbrook obinżył loty i jakiś chimeryczny się zrobił. Prędzej NOP ma szansę dojść Suns niż OKC. Coś tam się podziało złego no chyba że dojdzie do trade z Netsami z udziałem Lopeza a ten podpiszę pakt z diabłem, że mu się już nic nie podzieje niczym Nicolas Cage z Ghostrider ;).

 

Wschód pod tym względem jest mega ciekawy. O 2 miejsca realnie może się bić 7 ekip. Ok, prawda dwie z nich są nastawione na tankowanie, ale kto wie, kto wie...

 

Co do końca lutego Heat widzę niżej niż 8 seed. Na ich miejscu Nets, no może Motor City. Co do reszty się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dlaczego, po dobrych play offach Westa (naprawdę kozaczył w końcówkach z Hawks) liczyłem że to on będzie w tym roku g2g i na cyferki typu 18-9, a póki co większość końcówek wdupiona okrutnie przez Pacers, a West nie może złapać rytmu w ofensywie.

 

Bo West to lider w szatni a na boisku jest od tego aby krzyknąć, mobilizować. Jako GTG sam w sobie się nie sprawdzi na dłuższą metę, ale jeśli PG się wyleczy na ten marzec to o PO mogą jeszcze zawalczyć, no ale nie mogą zbyt dużo stracić do 8 seedu a o to będzie ciężko z tym rosterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie Hornets raczej powinni dać radę, drugą ekipą pewnie będą Heat, ale postawiłem na Pistons, bardziej sercem niż rozumem. 

 

 

11. Boston Celtics [17-30] - Danny Ainge dał nam kilka sygnałów z rzędu. Sygnałów, że nie jest zainteresowany play offs 2015. Myślę więc, że nie ma co stawiać na jakiś pościg w końcówce sezonu.

 

Szkoda, że nie powiedział tego Stevensowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria, a pewnymi ekpami są mimo wszystko Nets Hornets i Pistons. Jednak jeśli miałbym wybierać to brałbym ostro Nets i Pistons.
W Heat zalezy od tego ile bedzie gral Whiteside i czy Wade wróci w miare zdrowy na reszte meczy. W Indianie zależy od tego czy PG wróci na czas j- zeby inne ekipy im za bardzo nie odjechaly bilansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem n zachodzie może być gdzie indziej...

 

kontuzje Davisa i Griffina sprawia że obok Suns może i OKC awansować kosztem NOP i PTB... 

Davis nic poważnego z tego co widzę.

 

A pytam teraz bez żadnej szydery ignazz,co z tymi Spurs jest?Czemu wyglądają tak słabo?Zmęczenie dwoma finałami?Wypalenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

 

miałem na myśli CLIPS oczywiście

 

#2

 

sezon niestety z kontuzjami bo najpierw całkowicie rozmontowała kontuzja Leonarda a potem na niewyleczonego Milsa nałożył się Parker

 

ale jakby tak patrzeć na wibracje mocy to dodałbym Splittera który do dziś ( 13 minut at Indy gdzie przeciew parze Hibbert Scola jest przecież POTRZEBNY) ... gość nie wrócił do zdrowia/formy

 

spurs brakuje świeżości i najlepiej wyglada ich najmłodszy gracz Duncan co pokazuje jego klasę nawet w b2b15/8/2/5bl i 12/12/5bl at raps

#3

 

patrząc na ponad 30 minutowe wstawki liderów niestety nie można powiedzieć że robią ciche 1995 Rockets sleep....

nie funkcjonuje deska ( Bonner w S5) ani w ostatnim tygodniu celownik za 3... (6/25 indy) i 7/28 at raps

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update sytuacji na zachodzie:

 

8. Suns 29-24 (0.547)

9. Pelicans 27-25 (0.519)

10. Thunder 27-25 (0.519)

 

Suns: HOU, @MIN, @CHI(b2b), BOS, @DEN, OKC(b2b), SAS

Pelicans: IND, @ORL, @MIA(b2b), TOR, BKN, MIA, @DEN 

OKC: MEM, DAL, @CHA, DEN(b2b), IND, @PHX, @POR(b2b)

 

Nadal uważam, że głównym czynnikiem, który zadecyduje o awansie OKC jest KD i jego zdrowie. Jeśli do końca sezonu nic mu nie będzie, to wg mnie nie ma takiej opcji, żeby Thunder nie skoczyli w końcu w tabeli i może nawet nawiązali walkę o 6-7 miejsce. 

 

Suns przegrali już tyle końcówek, że powoli należy chyba szukać innej wymówki, niż tylko "pech". 

 

Pelikany ostatnio zaliczyły najdłuższy winning streak w sezonie i buzzer beaterem wygrali w OKC, ale mimo wszystko nie są chyba w stanie zrobić tego jednego, brakującego kroku w przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy całej dla nich sympatii - to zważywszy na konuzję BG i nadchodzące w najbliższym miesiącu spotkania - to za miesiąc będą na 8 miejscu konfy. Przez miesiąc klepią się z samymi teamami walczącymi o PO bardziej lub mniej + dwa razy z Sacto + 2 razy Minny. W tym czasie będzie ujemnie i będzie nieprzyjemnie. DJ nie zablokuje deski na miesiąc sam samiuśki.

Btw ciekawe czy kibice SAS widzą cień szansy na brak PO w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.