Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Odbył się czy nie?

A ten we Wrocławiu odbył się czy nie?

Mówimy o decyzjach prezydentów miast.

 

Tak jak napisałem, też nie popieram takich decyzji.

A czy Ty komentowales w ten sposob posty vasquiego, ktory wtedy protestowal?

 

Podwojne standardy...wszedzie!

Szczerze? Mogło mi umknąć :)

 

Nie odnosiłem się do protestu flubera, bo też bym protestował a do dziwnych słów, które wskazują, że przykładowo policja posiadając jakieś podejrzenia, że ktoś może popełnić przestępstwo, nic nie robi, tylko czeka aż je popełni. W normalnym kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka jest rzeczywistość i to nie tylko z tej pisowskiej strony. Jedni krzyczą o faszystach, drudzy o sodomitach. Jedni nienawidzą PIS, drudzy PO. Dopóki każda z tych stron może maszerować, a druga będzie pacyfikowana, kiedy będzie przeszkadzać w manifestowaniu swoich poglądów tej pierwszej, do tego momentu jestem spokojny i uważam, że wszystko jest w porządku.

Nawet pozwoliłem sobie skomentowac Tecu tamtą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie poniżej 10 roku życia, prawda

jedną

Druga 12 lat

 

Ostatnio głośno było o tej 14miesiecznej dziewczynce która umarła na pneumokoki, a prawda jest taka że to cholerstwo jest groźne z czy bez

Podobnie jest z rota. Mój syn miał szczepienie, a i tak wylądowaliśmy w szpitalu, mało tego okazało się że większość dzieci które wtedy były z rota są zaszczepione

 

Z ospą też nie ma pewności bo szczepiony chłopiec z przedszkola syna to przeszedł

 

 

Szczepienia są ważne ale robienie tego bezkrytycznie w mojej ocenie jest głupie

Wiadomo że lekarze i firmy będą to wciskać ale my jeśli urodzi nam się kolejne dziecko na pewno rota sobie odpuścimy bo nie dość że nie jest skuteczne to Antek miał odczyn poszczepiennych po właśnie tej szczepionce

Mówią że dziecko lżej przechodzi

A gówno i to dosłownie

Lało się z Antka bez umiaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony antyszczepionkowcy, a z drugiej totalni przymusowcy, którzy marzą o jakiś przymusach, odmowie zapisania dziecka do przedszkola czy szkoły.

 

Ok. Nie będę mieć problemu z obowiązkowym szczepieniem dziecka, jeżeli te lepsze szczepionki firm: Nim...rix czy Pre...nar będą w pełni refundowane, a nie że jest tak, że jak Ci zależy na tej lepszej szczepionce która na zachodzie jest po prostu standardem to musisz sobie wykupić za 330 zł, czy za 260 zł.

Nie wiem czy czasem nie jest tak, że na rotavirusy też jest płatna. W UK, Irlandii nie ma przymusu szczepień, a przez wiele lat mieli poziom szczepień na poziomie minimum 95%, masz w pełni refundowane, w Polsce do drugiego roku życia dzieciak jest kłuty 19 razy, w Irlandii tylko 12 razy.

 

A już szczepionka noworodka na gruźlice to już istna parodia. W XXI wieku szczepić przeciw gruźlicy. Zawsze podawali jako argument sąsiedztwo z Ukrainą. Od kilku lat miliony Ukraińców przewalają się przez Polskę i mega zachorowalności nie ma.

A już dodatkowe szczepienia przeciw ospie wietrznej i grypie to już dla mnie tylko Tworki.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony antyszczepionkowcy, a z drugiej totalni przymusowcy, którzy marzą o jakiś przymusach, odmowie zapisania dziecka do przedszkola czy szkoły.

 

A już szczepionka noworodka na gruźlice to już istna parodia. W XXI wieku szczepić przeciw gruźlicy.

Z idiotami którzy swoją głupotą moga doprowadzić do epidemii się nie dyskutuje bo nie ma o czym.

 

Niby dlaczego w 21 wieku nie powinno się szczepic na gruzlicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale karze się pijaka zanim komuś wyrządzi krzywdę. rozumiesz? prewencja

Rozumiem że uniemozliwia się jazdę samochodem po pijaku.bo zakazana jest jazda samochodem po pijaku.

 

Nie rozumiem zakazu marszu bo moze podczas marszu odbedzie sie nawolywanie do nienawisci. Tak mozna zakazac kazdego zgromadzenia publicznego. To czy ktos jest pod wplywem alkoholu gdy wsiada za kolko mozna zweryfikowac. To czy ktos bedzie nawolywal do nienawisci jest nie do ustalenia. Osobiscie nie cierpie miedlara ale tworzy sie paskudny precedens i ucierpimy na tym wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że uniemozliwia się jazdę samochodem po pijaku.bo zakazana jest jazda samochodem po pijaku.

 

Nie rozumiem zakazu marszu bo moze podczas marszu odbedzie sie nawolywanie do nienawisci. Tak mozna zakazac kazdego zgromadzenia publicznego. To czy ktos jest pod wplywem alkoholu gdy wsiada za kolko mozna zweryfikowac. To czy ktos bedzie nawolywal do nienawisci jest nie do ustalenia. Osobiscie nie cierpie miedlara ale tworzy sie paskudny precedens i ucierpimy na tym wszyscy.

też jestem za marszem ale napisałeś coś o normalnym kraju a w normalnych krajach istnieje prefewencja. tak jak prewencją jest zakaz jazdy po pijaku.

mega słaba analogia. zakazujmy każdego uczestnictwa w manifestacji, bo jest to równie niebezpieczne jak jazda po narkotykach. gg, wp, Koelner.

nie zrozumiałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.