Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

"

- co to jest element nienawisci?

- no to oczywiscie bedziemy oceniac."
 
 

 

 

przecież powiedziała, że np. hasła w formie napisów, transparentów

 

jesli organizatorzy zareagują od razu, to nic sie nie stanie, ale jesli będą ignorować takie rzeczy, to zabawa zostanie ucięta.

 

typowa faszystka.

 

 

raczej legalistka

 

dziwisz się jej ? jest prezydentem stolicy państwa, którego 6 mln obywateli padło ofiarą faszystowskiej opresji, a samo miasto doznało hatakumby, i teraz przez sam jego środek maszeruje pochód pod hasłami, za które kierownictwo NSDAP z pewnością napisałoby dla uczestników list z gratulacjami.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież powiedziała, że np. hasła w formie napisów, transparentów

nawet nie pamiętała jakie to dokładnie było hasło.

 

powinny być jasne kryteria, bo inaczej to mowa nienawiści jest sloganem wykorzystywanym jak machanie szabelką.

 

 

dziwisz się jej ? jest prezydentem stolicy państwa, którego 6 mln obywateli padło ofiarą faszystowskiej opresji, a samo miasto doznało hatakumby, i teraz przez sam jego środek maszeruje pochód pod hasłami, za które kierownictwo NSDAP z pewnością napisałoby dla uczestników list z gratulacjami.

przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony antyszczepionkowcy, a z drugiej totalni przymusowcy, którzy marzą o jakiś przymusach, odmowie zapisania dziecka do przedszkola czy szkoły.

 

Ok. Nie będę mieć problemu z obowiązkowym szczepieniem dziecka, jeżeli te lepsze szczepionki firm: Nim...rix czy Pre...nar będą w pełni refundowane, a nie że jest tak, że jak Ci zależy na tej lepszej szczepionce która na zachodzie jest po prostu standardem to musisz sobie wykupić za 330 zł, czy za 260 zł.

Nie wiem czy czasem nie jest tak, że na rotavirusy też jest płatna. W UK, Irlandii nie ma przymusu szczepień, a przez wiele lat mieli poziom szczepień na poziomie minimum 95%, masz w pełni refundowane, w Polsce do drugiego roku życia dzieciak jest kłuty 19 razy, w Irlandii tylko 12 razy.

 

http://szczepienia.pzh.gov.pl/materialy-dla-lekarzy/organizacja-szczepien-europie/

 

Tak, w wielu krajach Europy nie ma obowiązku szczepień. W wielu jednak są dodatkowe restrykcje jak nie przyjmowanie nie zaszczepionych dzieci do publicznych przedszkoli, szkół. Prawdopodobnie ta dobrowolność wynika z tego, że i tak utrzymuje się w tych krajach, mimo dobrowolności, wysoki, skuteczny odsetek dzieci szczepionych. Wynika to pewnie z rozwoju społeczeństwa, odpowiedzialności i prawdopodobnie gdyby ten wskaźnik spadł poniżej akceptowalnego minimum to wprowadziliby przymus.

W Polsce gdyby nie było przymusu, jest prawdopodobne, że wskaźnik od razu by spadł poniżej minimum i trzeba by znowu wprowadzić obowiązek. Pewnie nie wynika to tylko z tego, że ludzie nie chcą szczepionek, ale dochodzą takie czynniki jak lenistwo, brak odpowiedzialności no i dodatkowo to co teraz robią antyszczepionkowcy, czyli masowe odradzanie.

 

Jeżeli twierdzisz, że te lepsze za które trzeba dodatkowo płacić, są dużo lepsze to po pierwsze kwestia 300 zł to jest jakiś problem jak są dużo lepsze dla Twojego dziecka? Ja zapłaciłem, głównie ze względu na ilość kłuć. Po drugie - to trzeba wymusić nie brak szczepień a lepsze szczepionki, jeżeli są zdecydowanie lepsze. To trochę inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w szpitalu dzieci nieszczepione i dużej różnicy nie było

 

 

Ja nie neguję szczepień jako takich neguję szczepienia bez opamiętania

Jaki sens szczepić na coś co ma znikome działanie jak właśnie rota, do tego trzeba jeszcze zapłacić ponad 600 zł

Albo przeciwko grypie skoro wirus mutuje jak pojebany?

 

Krztusiec, Polio czy gruźlica ma sens ale nie powinno się nPierdalac szczepień bez opamiętania, trzeba, bedac rodzicem brać każda ewentualność pod uwagę, trzeba poczytać, posłuchac ludzi (znajomych, nie z telewizora) i świadomie podjąć decyzję

Jak nieobowiązkowe to nikt nie do niczego nie zmusza.

 

Co to znaczy świadomie? Bo świadomie, wg mnie, to mógłbyś podjąć decyzję gdybyś poszedł na studia medyczne, chemiczne, farmaceutyczne i zgłębił całą wiedzę na temat szczepionek, składu, ich działania i chorób przeciw którym szczepimy nasze dzieci.

Myślę, że część lekarzy, tu rappar może mnie wyprowadzić z błędu, nie ma też pełnej wiedzy, bo to pewnie jest jakaś specjalizacja.

Rozmowa ze znajomymi czy dla nas laików, przeczytanie całego internetu, nic nie da, chyba, że masz znajomych specjalistów od szczepionek. Dlatego zostaje nam zaufanie ludziom, którzy się w tym specjalizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie pamiętała jakie to dokładnie było hasło.

 

 

 

ja też bym wolał zapomnieć

 

btw, właśnie jest informacja, że Prezydent odwołała zabawę.

Vasq, czy ty kogokolwiek kochasz?

 

czy to oświadczyny ?

 

 

PS  : swoją drogą nikt nie powiedział, ze w Warszawie postawili Kaczyńskiemu

 

pomnik ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewa do prawa (pomijając ekstremy z lewej strony) wszyscy krytykują decyzję HGW.Podjęta w ostatniej chwili (nie wiem co Sąd zdecyduje - jeśli nie będzie widział jakiś formalnych przeszkód odnośnie zgłoszenia takie Marszu to raczej nie przychyli się do decyzji HGW) Ale myślę,że większy kłopot będzie miała PO. HGW podrzuciła im gorący kartofel na zakończenie swojej kadencji.Jak dojdziecie do władzy to będziecie zwalczać demokrację przez zamykanie Marszów z którymi wam nie po drodze.

 

Ciekawe jak z tego wybrną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw, właśnie jest informacja, że Prezydent odwołała zabawę.

 

Ewidentne działanie nastawione na rozróbę ze strony narodowców, w celu zrzucenia winy na PIS. Smutne, że PO posuwa się do takich rzeczy w celu osiągnięcia politycznych korzyści. 

 

Serio, współczuję tym z Was, którzy mieszkają w Warszawie. Będzie zadyma. 

 

PO chyba nie rozumie, że większość uczestników MN to normalni ludzie. A Polacy strasznie nie cierpią, jak im się ogranicza wolność. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Smutne, że PO posuwa się do takich rzeczy w celu osiągnięcia politycznych korzyści.

 

Waltz ośmieszyła PIS, który zapobiegliwie zrezygnował z udziału w tym cudownym Marszu, a teraz wylewa krokodyle łzy nad jego zakazem, plując sobie w brodę, że się wycofał, bo teraz mógłby rżnąć uciemięznego bohatera wolności, chociaż wie dobrze, że gdyby jednak się nie wycofał, to Waltz by nie zakazała i zostawiła PIS na spalonym, czyli z obrazkiem dygnitarzy rządowych idących posłusznie za tłumem niosącym faszystowskie hasła.

 

szach i mat.

 

 

 A Polacy strasznie nie cierpią, jak im się ogranicza wolność. 

 

trudno w to uwierzyć, patrząc na wyniki badań dot. reakcji na zakaz handlu w niedzielę, w których sprzeciw wyraża tylko 23 % cierpiętników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w modzie deklaracje typu "Jestem antyfaszystą, ale jestem też demokratą, dlatego nie popieram decyzji HGW.....". blablabla

Moda to masowość?

Wolisz by ludzie bezmyślnie powtarzali partyjne slogany?

 

Bezsensowny, głupi ruch HGW. Blablabla.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda to masowość?

Wolisz by ludzie bezmyślnie powtarzali partyjne slogany?

 

Ludzie boja sie przypiecia latki faszysty. Sprawa jest ewidentna, hgw przekroczyla wszelkie granice, prowokujac agresje ze strony narodowcow zeby odpowiednie obrazki poszly w swiat. To obrzydliwe. A i tak w tak ewidentnej sprawie ludzie boja sie ze broniac podstawowych wolnosci czlowieka zostana faszystami. Swiat stanal na glowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durny zakaz. Powinna wystąpić a zabezpieczenie do Joja, żeby było na kogo zrzucić winę jak będą dymy.

Ale co się dziwić. Jesteśmy durnym krajem kochającym zakazy. Kilku kolesi zrobi syf, zamykamy stadion, wojewoda może zakazać wpuszczenia gości bo tak i już, tłumaczyć się nie musi. A jakoś dyskotek nikt nie zamyka. Zakaz picia alkoholu w miejscu publicznym. To baba której wszystko zwisa bo kończy kadencję zrobi coś głupiego bo może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne działanie nastawione na rozróbę ze strony narodowców, w celu zrzucenia winy na PIS. Smutne, że PO posuwa się do takich rzeczy w celu osiągnięcia politycznych korzyści. 

 

Serio, współczuję tym z Was, którzy mieszkają w Warszawie. Będzie zadyma. 

 

PO chyba nie rozumie, że większość uczestników MN to normalni ludzie. A Polacy strasznie nie cierpią, jak im się ogranicza wolność. 

Nic nie będzie z zadymy. Akurat organizatorzy mówią od wczoraj jasno, że bufetowa celowo nastawia się na konfrontację i prowokuje i że spodziewają się takich samych prowokacji podczas marszu. Dziś, z sejmowej trybuny, jakiś folksdojcz powiedział, że w marszu wezmą udział sami faszyści i rasiści. Brawo za PO za obrany kurs. Mam takie przeczucie, że sukces w miastach do końca popierdzielił im w głowach.  

 

No i jeszcze to coś co jest żoną Radka.. 

Ludzie boja sie przypiecia latki faszysty. Sprawa jest ewidentna, hgw przekroczyla wszelkie granice, prowokujac agresje ze strony narodowcow zeby odpowiednie obrazki poszly w swiat. To obrzydliwe. A i tak w tak ewidentnej sprawie ludzie boja sie ze broniac podstawowych wolnosci czlowieka zostana faszystami. Swiat stanal na glowie

 

Ja osobiście stwierdzam, że - biorąc pod uwagę dzisiejsze kryteria niektórych środowisk - jestem faszystą. Potrafię powiedzieć, że mi się nie podoba wymyślanie innych "płci" Nie podoba mi się wciskanie ludziom, że wszystko co jest inne jest lepsze. Itp. 

A ponoć tak właśnie mają faszyści. Skoro tak to jestem faszystą i naprawdę nie zamierzam się tego wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.