Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli de facto nie masz problemu jeśli zajęcia z tolerancji będą przeprowadzane tak jak w załączonych przez Ciebie linkach :)

Dokładnie:)

Jezeli rodzice wyrazili zgodę na te eventy, które wrzuciles, czy na lekcje religii to jaki masz z tym problem? Swoje dziecko możesz nie wysłać, tak jak ktoś inny może nie chcieć lekcji religii.

 

W czym rodzic może a w czym nie może przyjść do przedszkola poczytać dzieciom czy odebrać dziecko?

Mam problem z narzucaniem takich rzeczy obowiazkowo jak w karcie lgbt+. Mam nadzieje ze zadne dziecko nie bedzie w tym uczestniczyc bez zgody rodzica.

 

Powinien ich obowiazywac ten sam dress code co nauczycieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ich obowiazywac ten sam dress code co nauczycieli.

Bo Ty tak powiedziałeś, chociaż nie masz dzieci i pewnie nie chodzisz do przedszkola, czy jest to w jakimś regulaminie?

Sugerujesz, że nie mogę odebrać dziecka ubrany w koszulkę Iron Maiden, w krótkich spodenkach i w klapkach?

Czy to już początek mówienia ludziom jak mają się ubierać? Jakieś przepisy mówią o tym, że facet nie może się ubrać w sukienkę i odebrać dziecko z przedszkola? Czy po prostu Tobie to nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty tak powiedziałeś, chociaż nie masz dzieci i pewnie nie chodzisz do przedszkola, czy jest to w jakimś regulaminie?

Sugerujesz, że nie mogę odebrać dziecka ubrany w koszulkę Iron Maiden, w krótkich spodenkach i w klapkach?

Czy to już początek mówienia ludziom jak mają się ubierać? Jakieś przepisy mówią o tym, że facet nie może się ubrać w sukienkę i odebrać dziecko z przedszkola? Czy po prostu Tobie to nie pasuje?

Nie wiem, zaloz sukienke i idz tak odebrac dziecko z przedszkola i daj znac jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi co ja chcę założyć a o to, że masz zapędy by kazać ludziom ubierać się jak Ty chcesz.

Oczywiscie. To normalne ze sa miejsca gdzie obowiazuja pewne zasady ubioru i to normalne ze sa pewne ograniczenia w doborze strojow w ktorych mozesz paradowac przed niespokrewniona z Toba grupa 3-latków:)

 

Mozemy tez zaczac rozmowe na temat moich zapedow dotyczacych wymogu zakladania ubrania podczas wizyt w przedszkolu bo takowe tez mam:)

 

Rozkladasz mnie czasem na lopatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu ja jestem rodzicem, jestem za związkami partnerskimi za ułatwieniami dla homoseksualistów

 

Ale gdyby mi w przedszkolu syna ktoś próbował namieszać w głowie 5latka to bym mu wsadzil w dupę dildosa naszpikowanego gwoździami tak głęboko aż by dostał szkawki stolcowej

 

A to tylko i wyłącznie dlatego że chce bronić psychiki swojego syna i mam do tego pełne prawo

To co proponuje WHO to gwałt na umysłach dzieci, małych niewinnych 8 nieświadomych dzieci

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tecu ja jestem rodzicem, jestem za związkami partnerskimi za ułatwieniami dla homoseksualistów

 

Ale gdyby mi w przedszkolu syna ktoś próbował namieszać w głowie 5latka to bym mu wsadzil w dupę dildosa naszpikowanego gwoździami tak głęboko aż by dostał szkawki stolcowej.....

Ok, ale wiesz, że wszystko zaczyna się od legalizacji związków partnerskich. To tylko pierwszy krok.

Spróbowałbym znaleźć kraj, gdzie to wszystko zatrzymało się tylko na związkach partnerskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli de facto nie masz problemu jeśli zajęcia z tolerancji będą przeprowadzane tak jak w załączonych przez Ciebie linkach :smile:

Tylko, że z takich wypowiedzi wynika, że nie będzie można podjąć decyzji o tym, żeby nie puścić dziecka na takie zajęcia, tylko co najwyżej będzie można podjąć decyzję, żeby dziecko zmieniło przedszkole/szkołę:

https://twitter.com/Immanuela_Kant/status/1104780152330948610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z takich wypowiedzi wynika, że nie będzie można podjąć decyzji o tym, żeby nie puścić dziecka na takie zajęcia, tylko co najwyżej będzie można podjąć decyzję, żeby dziecko zmieniło przedszkole/szkołę:

https://twitter.com/Immanuela_Kant/status/1104780152330948610

to jest idiotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński obecną narracją po prostu mobilizuje swój elektorat do udziału w wyborach + chce dodatkowo zwiększyć szansę na głosy niezadowolonych sierot po PSL (tych, którym nie pasuje wejście w koalicję) i dokłada do tych pieniężnych obietnic też trochę światopoglądowo. Nie jest głupi i wie, że ciężko będzie mu kupić nowych wyborców, kluczem będzie mobilizacja swoich ludzi, a obecna nagonka na niego też powinna lekko ruszyć własny elektorat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 + chce dodatkowo zwiększyć szansę na głosy niezadowolonych sierot po PSL (tych, którym nie pasuje wejście w koalicję)

Po tych ostatnich tekstach Kalinowskiego, czy innych polityków PSL o tym, jak są za LGBT to ja mam wątpliwości, czy PSL jako samodzielna partia jest w stanie wejść do Sejmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają gadać, jeśli chcą przetrwać w tej koalicji? Oni tutaj walczą o własne przetrwanie, a nie partii. 

 

Kosiniak z kolei, po krótkim pompowaniu go w mediach i w sumie niezłej pozycji indywidualnie, za jakiś czas przepadnie. Grzesio zjada koalicjantów jednego po drugim i szykuje się na powrót Tuska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z takich wypowiedzi wynika, że nie będzie można podjąć decyzji o tym, żeby nie puścić dziecka na takie zajęcia, tylko co najwyżej będzie można podjąć decyzję, żeby dziecko zmieniło przedszkole/szkołę:

https://twitter.com/Immanuela_Kant/status/1104780152330948610

No to jest dramat, ale mam wrazenie ze glupia wypowiedz antypisu mozna znalesc jako argument na kazda okolicznosc lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nawet oni nie są aż tak głupi politycznie...

Na pewno zaraz zaczną to uciszać, zwłaszcza że jest też sporo krytyki tego tematu ze strony ich zwolenników:

Ogromny błąd Trzaskowskiego.
 
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski popełnił ogromny błąd podpisując się pod tzw. deklaracja praw LGTB. Błąd ten ma kilka wymiarów. Muszę niestety o tych błędach napisać, mimo że osobiście bardzo lubię i szanuję Rafała Trzaskowskiego.
 
Wymiar 1. Prawda.
 
Deklaracja zawiera w sobie tezy i sugestie wymyślone, niesprawdzone lub zwyczajnie nieprawdziwe.
Niesprawdzoną informacją jest, że rzekomo 200 tysięcy ludzi w Warszawie to członkowie społeczności LGTB+. Liczba ta wzięta jest z twierdzeń organizacji zrzeszających te osoby i nie została w żaden sposób zweryfikowana.
Dobrze, ze Straż Miejska ma za zadanie chronić osoby z tej społeczności przed nienawiścią i atakami przemocy, lecz tworzenie wrażenia, że jest to główny problem na ulicach Warszawy jest wymyśloną fikcją. Jeżeli zdarzają się akty przemocy i nienawiści, to znacznie częściej wobec osób o innym kolorze skóry, niż wobec osób LGTB. 
Zwykłą nieprawdą zawartą w deklaracji jest twierdzenie, że polska szkoła nie uczy zgodnie z najnowszą nauką o kwestii tożsamości płciowej. I że przyczyną braku wiedzy w szkołach na ten temat jest ideologia. Autorzy deklaracji sugerują w ten sposób, że przyjęta w polskiej edukacji podstawa programowa zawierająca tezę, że płeć definiuje się przez fakt bycia z urodzenia kobietą lub mężczyzną jest antynaukowa. Nawiązuje to do tez niektórych środowisk LGTB+ (kiedyś podobny pogląd głosił m.in. pan Biedroń w ramach swojego stowarzyszenia), że sami określamy swoją płeć. To jest zwyczajna bzdura. Podpisywanie się przez prezydenta Trzaskowskiego pod takimi jawnymi nieprawdami jest świadectwem, że ideologiczne argumenty przesłoniły zdrowy rozsądek.
 
Wymiar 2. Prawo.
 
Samorząd w Polsce nie jest uprawniony do kształtowania nauczania w szkołach w zależności od poglądów ideowych swoich władz. Próba wyodrębnienia w ramach Polski "udzielnych księstw" edukacyjnych i kształtowania programu w tych księstwach na podstawie np. skrajnie lewicowych (lub skrajnie prawicowych) postulatów jest działaniem bezprawnym. Oczywiście każdy prezydent, radny, czy urzędnik ma prawo do własnych poglądów. Ale gdy prezydent miasta ogłasza, że wprowadza jakąś formę odmienności edukacyjnej podyktowaną swoimi przekonaniami to postępuje bez podstawy prawnej. Programy szkolne są oparte o program przygotowywany przez MEN i jego założenia nie mogą być zmieniane przez samorządy w zależności od poglądów włodarzy miast, czy gmin.
 
Wymiar 3. Polityka.
 
PiS grzęznący w kolejnych aferach, które zaczynają docierać do społeczeństwa, wykorzystuje błąd prezydenta Warszawy i już ustami Jarosława Kaczyńskiego ogłasza, że będzie bronić polskie dzieci przed postulatami skrajnej lewicy. Koalicja Europejska jest koalicją ponad podziałami, a podmioty wchodzące w skład koalicji różnią się w poglądach na kwestie światopoglądowe. Deklaracja podpisana przez Trzaskowskiego wprowadza temat, który jest dla KE skrajnie niekorzystny. W sensie politycznym jest to koszmarny błąd. Tematy ideologiczne dzielące KE są ostatnią nadzieją PiS na utrzymanie władzy. Nie można na to pozwolić.
 
Roman Giertych

 

 

Źródło: https://pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2755848081122196&id=215392231834473&__xts__%5B0%5D=68.ARBH9gHvg7K13dVAjt2wOS68QDH-TiWMOnl2nAVCCWfB-mybIj6zoeuWJbKwmtDtPmE2ltmhqc1ZLdqQcbqSunfHXhjbXFjVDH09l0jAoCCFqwWgPtRZoXmlGu1Bb9CzGOYoZoIRUJ47Kmxaj80z27eqcY834lw4dE4JdS0PJaFNs5BzoOpW0yynGUHZJjaudSsXLICAJVLazpf6HMRIrky42Z4U2DPSdFyyhjjjvG6gY_Hnvkt36oNEsTR0I-tkO6VuiVjdWJ-J3ZIHjUJbZmdtSqrKNO14YX2SqXmWQdNo6FqhmK591Ho7png8G0DA3g7-W8au34hf7D2ofg7i1w&__tn__=K-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.