Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Gęstośc neuronów czy tam połaczeń jest większa, a to że przez pewien czas nie przekłada sie to na przewagę w inteligencji to inna sprawa.Równie dobrze możesz twierdzić że testosteron nie przekłada sie na większa masę ciała bo 10-14 letnie dziewczynki rosną szybciej niż chłopcy.

Ot drobne wahnięcie i w masie ciała i w inteligencji, dokładnie w tym samym momencie rozwoju.

 

Nie powiedzialbym zeby przecietny 12 latek byl mniejszy niz 12latka...

 

Skoro to ten sam testosteron to masa, sila i inteligencja sa ze soba skorelowane, tak? Im facet wiekszy tym madrzejszy:)

 

A Twoje " badania " wykazaly ze jestes madrzejszy od swojej zony. Ja ze swoja nigdy nie wygralem w warcaby:/

Skoro Ty piszesz o najgorszym elemencie społecznym , potem w kolejnych postach specjalnie wyszukujesz osoby ze swojej klasy na facebooku, aby udowodnić, że ten z gorszymi ocenami to magazynier albo kasjer, drugi w swoim wywodzie pisze wprost, że ludzie po technikum czy zawodówce są po prostu głupsi od elity siedzącej na forum, a trzeciemu z kolei Polak w UK czy IE po prostu śmierdzi i nie odpowiada mu ich wygląd estetyczny TO...............

 

What's your point???

 

Poza tym ze najwyrazniej nie konczyles ogolniaka i nie miales dobrych ocen ( bo o emigracji juz wiemy ) i czujesz sie dotkniety naszymi uwagami.

 

Pytam bo nie odnosisz sie do argumentow i faktow i ciezko zrozumiec co chcesz przekazac.

I to "Polak Ci śmierdzi?!?" też bombowo wyrwane z kontekstu (jestem już wrogiem ojczyzny, czy jeszcze nie? :D)

Śmierdz wrogom Ojczyzny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym zeby przecietny 12 latek byl mniejszy niz 12latka...

 

 

1200px-Human_height_growth_per_month%2C_

 

 

Skoro to ten sam testosteron to masa, sila i inteligencja sa ze soba skorelowane, tak? Im facet wiekszy tym madrzejszy:)

 

 

Poznałem niedawno jednego "karka" co tylko podstawówkę skończył (pracujemy w tej samej firmie choc na innych stanowiskach) Facet nie ma żadnej wiedzy, ale jest inteligentny, a jego inteligencja powiedzmy "towarzyska" bije rekordy. Bajeruje laski jak chce, ot po prostu jego potencjał został wykorzystany w inny sposób niż gosci co nie mieli nigdy śmiałosci do lasek i poszli "w ksiazki"

 

A Twoje " badania " wykazaly ze jestes madrzejszy od swojej zony. Ja ze swoja nigdy nie wygralem w warcaby:/

 

Dużo przez to tracisz w jej oczach, a raczej podświadomosci, nie jesteś "Alfa".

Potrenuj, zlej jej tyłek a możesz się zdziwić ze nagle okaże się "gorętsza"

To wygląda na trolowanie i zart ale podświadomosc kieruje sie swoimi kryteriami, samica lubi jak samiec jest od niej lepszy, nawet jeśli grajac chce wygrywać :smile:

samice wybieraja chętnie samców silniejszych, madrzejszych, bogatszych, w im większej ilosci tematów masz przewagę tym jej podświadomosc bardziej Cie akceptuje a to sie przekłada nie tylko na szacunek ale też na jakośc aktów seksualnych

 

p.s. Nie sugeruję kurka ze z tymi aktami jest coś nie tak :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdz wrogom Ojczyzny:)

 

Czyli to jednak prawaki mnie zagranico dopadły?!? 

Dużo przez to tracisz w jej oczach, a raczej podświadomosci, nie jesteś "Alfa".

Potrenuj, zlej jej tyłek a możesz się zdziwić ze nagle okaże się "gorętsza"

To wygląda na trolowanie i zart ale podświadomosc kieruje sie swoimi kryteriami, samica lubi jak samiec jest od niej lepszy, nawet jeśli grajac chce wygrywać :smile:

 

Jak miło przeczytać darkiego w formie po lekturze gorzkich żali delty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ze najwyrazniej nie konczyles ogolniaka i nie miales dobrych ocen ( bo o emigracji juz wiemy ) i czujesz sie dotkniety naszymi uwagami.

 

 

No Panie ładny, ty wciąż tak na serio z tymi ocenami. Mam Ci zeskanować i wrzucić tu na forum świadectwa licealne, maturalne i dyplomy uczelni? No nie rób sobie jaj.

Ja prosty człowiek, z dyplomami, bez. Wybierz sobie co chcesz.

 

Vasquez kilka kont przejął. ADMINI!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo przez to tracisz w jej oczach, a raczej podświadomosci, nie jesteś "Alfa".

Potrenuj, zlej jej tyłek a możesz się zdziwić ze nagle okaże się "gorętsza"

To wygląda na trolowanie i zart ale podświadomosc kieruje sie swoimi kryteriami, samica lubi jak samiec jest od niej lepszy, nawet jeśli grajac chce wygrywać :smile:

samice wybieraja chętnie samców silniejszych, madrzejszych, bogatszych, w im większej ilosci tematów masz przewagę tym jej podświadomosc bardziej Cie akceptuje a to sie przekłada nie tylko na szacunek ale też na jakośc aktów seksualnych

 

p.s. Nie sugeruję kurka ze z tymi aktami jest coś nie tak :smile:

Parafrazując Deltę, w zyciu nie chodzi o gonienie za jakoscia aktów seksualnych:)

 

Poprawiles mi humor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło przeczytać darkiego w formie po lekturze gorzkich żali delty!

Nie śmiej się :)

Od pewnego momentu życia każdej ze swoich partnerek proponowąłem gry i zabaway w których mogłem wykazac wyzszość, jak wycieczka na rowerze to koniecznie krótki wyscig, jak pływanie w jeziorze to koniecznie kto dłuzej popłynie pod wodą itp.

rewelacyjnie to wpływało na zwiazek - przynajmniej z mojego punktu widzenia.

I jak sie zastanowić to jest oczywiste ze to tak właśnie wpływac musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie ładny, ty wciąż tak na serio z tymi ocenami. Mam Ci zeskanować i wrzucić tu na forum świadectwa licealne, maturalne i dyplomy uczelni? No nie rób sobie jaj.

Ja prosty człowiek, z dyplomami, bez. Wybierz sobie co chcesz.

 

Nie, po co? Ja tylko spekuluje dlaczego zamiast odnosic sie do faktow i z nimi polemizować, zachowujesz sie jakby nasze ogolne uwagi dotknely Cie osobiscie. Nic wiecej.

 

A taki michnik czy blumsztajn to calkiem madrzy ludzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej się :smile:

Od pewnego momentu życia każdej ze swoich partnerek proponowąłem gry i zabaway w których mogłem wykazac wyzszość, jak wycieczka na rowerze to koniecznie krótki wyscig, jak pływanie w jeziorze to koniecznie kto dłuzej popłynie pod wodą itp.

rewelacyjnie to wpływało na zwiazek - przynajmniej z mojego punktu widzenia.

I jak sie zastanowić to jest oczywiste ze to tak właśnie wpływac musi.

 

Jak się nad tym zastanowić i przyjąć, że panny chcą podświadomie samców alfa (z czym się nie zgadzam ofc, bo podświadomość jest opór overrated) to raczej taka dziewczyna chciałaby widzieć jak wygrywasz z innymi typami bo generalnie decyduje między Tobą a innymi a nie Tobą a sobą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Deltę, w zyciu nie chodzi o gonienie za jakoscia aktów seksualnych:)

 

 

Żależy co jest celem Twojego życia, a raczej "co Ci sie wydaje ze jest celem"

Generalnie celem każdego żyjącego organizmu jest przetrwać i się rozmnożyć - mówiac prosto - najeść się i poruchać.

Ok, niby ludzie to coś wiecej niz żyjace organizmy, ale ta róznica nie jest tak duża jak by sie nam wydawało i jakbyśmy chcieli.

 

Ludzie łącza sie w pary tylko i wyłącznie dla seksu (i w konsekwencji ewentualnie dzieci)

Kiedys myslałem ze to 50% zwiazku, ale jak sie zastanowić, czemu heretycy nie wchodza w zwiazek z heretykami tej samej płci? Czemu homo wchodzą zawsze w zwiazek z homo tej samej płci? Przeciez gdyby nie chodziło tylko o seks to zdarzałyby sie zwiazki facet hetero z facetem homo, albo facet hetero z lesbijką. Tak sie nie dzieje bo liczy sie tylko seks, reszta to dodatki które wydaja sie wazne ale nie są.

Jak się nad tym zastanowić i przyjąć, że panny chcą podświadomie samców alfa (z czym się nie zgadzam ofc, bo podświadomość jest opór overrated) to raczej taka dziewczyna chciałaby widzieć jak wygrywasz z innymi typami bo generalnie decyduje między Tobą a innymi a nie Tobą a sobą :tongue:

To też chce widzieć, ale to ryzykowne wystawiać sie na takie porażki, lepiej zlać jej słabszą d..ę, mniejsze ryzyko a Twoja "alfowatość" dotyka jej wtedy bezposrednio.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwiesz nazywanie ludzi najgorszym elementem społecznym, patologią, ludźmi głupszymi. Uprzedzeniem? Jakąś fobią? Jeszcze dziwota, że lepsi panowie dziwią się dlaczego staję w obronie tych których tak nazwano.

Forum KOD-u się zrobiło.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bo podświadomość jest opór overrated

Och nie nie nie.

Podświadomosc jest wszystkim, jesteś jej niewolnikiem.

To ona Ci powie co jutro zjesz na śnaidanie, wyda Ci dyzpozycje na co masz ochotę a ty jej posłuchasz.

Jeśli będziesz chciał zjeść coś innego niz masz ochotę (a wiec na co ona ma ochotę) będzie Cie karać niechęcią, poczuciem niesmaku złym nastrojem itp.

wszyscy jesteśmy niewolnikami podświadomosci i wykonujemy jej rozkazy, choćby zalecajac sie do tej laski a nie do innej bo podświadomośc chce tą a nie inną

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej się :)

Od pewnego momentu życia każdej ze swoich partnerek proponowąłem gry i zabaway w których mogłem wykazac wyzszość, jak wycieczka na rowerze to koniecznie krótki wyscig, jak pływanie w jeziorze to koniecznie kto dłuzej popłynie pod wodą itp.

Masz jakies porownanie ze zwiazkami w ktorych nie scigales sie z partnerka na rowerze albo nie probowales wytrzymac pod woda dluzej niz ona?:)

 

Bo podejrzewam po rozrywkach ze " od pewnego momentu zycia " oznacza bardzo wczesny moment Twojego zycia:)

 

Tylko dlaczego kiedy kobieta przegrywa z niedysponowanym ( pijanym ) chlopakiem/ mezem w mna to tak czesto odchodzi?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie nie nie.

Podświadomosc jest wszystkim, jesteś jej niewolnikiem.

To ona Ci powie co jutro zjesz na śnaidanie, wyda Ci dyzpozycje na co masz ochotę a ty jej posłuchasz.

Jeśli będziesz chciał zjeść coś innego niz masz ochotę (a wiec na co ona ma ochotę) będzie Cie karać niechęcią, poczuciem niesmaku złym nastrojem itp.

wszyscy jesteśmy niewolnikami podświadomosci i wykonujemy jej rozkazy, choćby zalecajac sie do tej laski a nie do innej bo podświadomośc chce tą a nie inną

 

a dupa tam

 

dziś mi kazała zostawić ten ostry sos, nawet czkawka się załączyła - a jeszcze dolałem, nieźłe co nie?

 

ja wykonuję rozkazy reptilian, Ty podświadomości - każdy ma swojego świra! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies porownanie ze zwiazkami w ktorych nie scigales sie z partnerka na rowerze albo nie probowales wytrzymac pod woda dluzej niz ona? :smile:

 

Mam, to wszystko co było przed 25 rokiem życia.

Różnica jest istotna i przejawia się w częstotliwości oraz zaangażowaniu, ale też zazdrości co mniej przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwiesz nazywanie ludzi najgorszym elementem społecznym, patologią, ludźmi głupszymi. Uprzedzeniem? Jakąś fobią? Jeszcze dziwota, że lepsi panowie dziwią się dlaczego staję w obronie tych których tak nazwano.

Forum KOD-u się zrobiło.

Nie wiem. Nazywaniem ludzi?

 

Ale ok, mozesz uwazac ze wszyscy ludzie sa rowni, skoro masz komunistyczne poglady, to nic mi do tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego kiedy kobieta przegrywa z niedysponowanym ( pijanym ) chlopakiem/ mezem w mna to tak czesto odchodzi?...

Wiele kobiet jest w zwiazkach będac bitymi, wzywaja policje a późneij bronia swojego faceta przed policją.

Może jednak dojsc do sytuacji w której facet pobije za mocno i w tedy instynkt samozachowawczy wyda werdykt - tak dużo "alfowatości" to ryzyko dla życia, a jak wcześniej pisałem pierwszym punktem jest przeżyć, dopiero drugim poruchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, to wszystko co było przed 25 rokiem życia.

Różnica jest istotna i przejawia się w częstotliwości oraz zaangażowaniu, ale też zazdrości co mniej przyjemne.

Ciekawe, ja bylem w zyciu tylko w jednym zwiazku ( nadal jestem ) wiec trudno mi porownac ale mimo porazek w warcaby jakos zyjemy.

 

Ale w szachy wygrywam, wiec to moze to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kobiet jest w zwiazkach będac bitymi, wzywaja policje a późneij bronia swojego faceta przed policją.

Może jednak dojsc do sytuacji w której facet pobije za mocno i w tedy instynkt samozachowawczy wyda werdykt - tak dużo "alfowatości" to ryzyko dla życia, a jak wcześniej pisałem pierwszym punktem jest przeżyć, dopiero drugim poruchać

 

Kumaj darkie - podświadomość kazała mi zalajkować ten post a ja tego nie zrobiłem!

 

I co Ty na to?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś mi kazała zostawić ten ostry sos, nawet czkawka się załączyła - a jeszcze dolałem, nieźłe co nie?

 

ja wykonuję rozkazy reptilian, Ty podświadomości - każdy ma swojego świra! 

No jeśli umiałem się przeciwstawić swojemu władcy to brawo, ciekawe jakim bólem się ukarał.

W zasadzie to nie do końca Ty sie przeciwstawiłeś, ale memy które zainfekowały twój mózg  przeciwstawiły sie genom Twojego ciała.

Mimo wszystko geny rzadko przegrywaja wiec i tak fajnie.

 

A teraz zrób tak:

Wstrzymaj powietrze na tak długo aż stracisz przytomność - to byłoby niezłe przeciwstawiene sie swojemu władcy, ale on Ci na to nie pozwoli

 

p.s. Gdyby Ci sie udało to władca odbierze Ci swiadomość i przywróci proces oddychania wiec ryzyka śmierci nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.