Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ja bylem w zyciu tylko w jednym zwiazku ( nadal jestem ) wiec trudno mi porownac ale mimo porazek w warcaby jakos zyjemy.

 

Ale w szachy wygrywam, wiec to moze to:)

Ważne w ilu zwiazkach była żona, jeśli w niewielu ma małą próbkę, ale moze też być że masz inne zalety które bija na głowę warcaby.

W końcu to tylko jedna mało ważna gra.

 

p.s. Skoro wygrywasz w szachy to pewnie jestes inteligentniejszy a żona od małego w warcaby z ojcem trenowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwem?

Tak samo jak nazywanie ludzi niższymi albo chudszymi? Inteligencja jest mierzalna.

Ważne w ilu zwiazkach była żona, jeśli w niewielu ma małą próbkę, ale moze też być że masz inne zalety które bija na głowę warcaby.

W końcu to tylko jedna mało ważna gra.

 

p.s. Skoro wygrywasz w szachy to pewnie jestes inteligentniejszy a żona od małego w warcaby z ojcem trenowała :)

W tylu co ja wiec tez mi nie powie o innych alfach:/

 

Z kolei ja nigdy w warcaby nie gralem i musiala nauczyc mnie zasad:)

 

A co do podswiadomosci to chyba za duzo rzeczy pod nia podpinasz:) im jestes bardziej samoswiadomy tym ma mniejsze znaczenie.

Mam, to wszystko co było przed 25 rokiem życia.

Różnica jest istotna i przejawia się w częstotliwości oraz zaangażowaniu, ale też zazdrości co mniej przyjemne.

Po 25 roku zycia meskie libido spada a kobiece rosnie. Moze przyczyny sa inne niz myslisz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylu co ja wiec tez mi nie powie o innych alfach:/

 

Wystarczy żeby Ci sie przyznała do tego jak ciągnęło ja za nastolatki do jakiegos cwaniaka co moze nawet i bił innych.

I jak nie rozumiała dlaczego ją do niego ciągnie.

 

A co do podswiadomosci to chyba za duzo rzeczy pod nia podpinasz:) im jestes bardziej samoswiadomy tym ma mniejsze znaczenie.

 No to się zastanów czemu nie możesz trwale wstrzymac oddychania. Przeciez podobno masz wolną wolę.

Jak moze być tak że mając wolną wolę nie jesteśmy w stanie tego zrobić?

To w zasadzie dowód na to ze jej nie mamy, że wykonujemy polecenia  i idziemy na smyczy. Czasem smycz jest popuszczona wiecej, a czasem jesteśmy trzymani na niej króciutko

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zastanów czemu nie możesz trwale wstrzymac oddychania. Przeciez podobno masz wolną wolę.

Jak moze być tak że mając wolną wolę nie jesteśmy w stanie tego zrobić?

To w zasadzie dowód na to ze jej nie mamy, że wykonujemy polecenia i idziemy na smyczy. Czasem smycz jest popuszczona wiecej, a czasem jesteśmy trzymani na niej króciutko

Przeciez moge swiadomie wstrzymac oddychanie a kiedy strace przytomnosc to nieswiadomie nadal bede oddychal. Gdzie tu podswiadomosc? Tu jest tylko swiadomosc i nieswiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencje są takie jak przy biegu na długu tlenowym - w zasadzie żadne.

Podświadomosc gdy uzna ze to wstrzymywanie idzie Ci dobrze po prostu "Ciebie" wyłaczy i zacznie oddychac bez Twojej świadomosci.

Mialem na mysli realne zaprzestanie, ktorego bardzo swiadomie mozna dokonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez moge swiadomie wstrzymac oddychanie a kiedy strace przytomnosc to nieswiadomie nadal bede oddychal.

 

 

Możesz wstrzymać ale im dłuzej bedziesz to robił tym bardziej podświadomosc będzie na Ciebie zsyłać ból i strach - będzie próbowała Cie przywrócić do porzadku i się jej to uda, bo ma wspaniałę narzędzia tortur. Gdybys jednak był niesamowitym twardzielem i te srodki iktóre na Tobei przecwiczy nie zadziałąją to wtedy podświdomosc wyłaczy Ciebie.

 

 

Gdzie tu podswiadomosc? Tu jest tylko swiadomosc i nieswiadomosc.

Nieświadomość (np. sen) to okres w którym rzadzi podświadomosć bez Twojego pośrednictwa.

Jak śpisz to podswiadomosc robi swoje, potrafi Cie odkryć, jeśli Ci gorąco, potrafi też Cie szczelnie zakryć, bez udziału Twojej świadomosci, jeśli to nie wystarczy, obudzi Cie i nakaże ubrać się w coś cieplejszego - bo sama tak skomplikowanej czynności nie umie wykonać

Jesteśmy tylko chłopcem na posyłki do bardziej skomplikowanych zadań.

 

Co zabawne nie raz sie budziłem i było mi chłodno, myślałem - nie chce mi sie ubierać, a podświadomosc wstawaj bo zimno, no i wstawałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie dowód na to ze jej nie mamy, że wykonujemy polecenia i idziemy na smyczy. Czasem smycz jest popuszczona wiecej, a czasem jesteśmy trzymani na niej króciutko

Jestes tak zaprogramowany zeby swoj material genetyczny rozdawac na prawo i lewo i plodzic, plodzic, plodzic? Czy fakt ze tego nie robisz nie jest ogromnym sukcesem w walce z podswiadomoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli realne zaprzestanie, ktorego bardzo swiadomie mozna dokonac.

Chodzi Ci o samobójstwo?

No ten tępak "podświadomość" jest tak głupi iż nie jest czesto w stanie do końca przewidzieć konsekwencji naszych świadomych czynów, albo wartościować je na podstawie zagrożenia jakie dla nas tworzą

Dlatego łatwiej sobie palnac w łeb, bo podświadomosc nie do końca rozumie idee kuli trafiajacej w głowę, niż przestać oddychać.

I my takiemu tępakowi służymy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes tak zaprogramowany zeby swoj material genetyczny rozdawac na prawo i lewo i plodzic, plodzic, plodzic? Czy fakt ze tego nie robisz nie jest ogromnym sukcesem w walce z podswiadomoscia?

 

No jest, ale to nie do końca nasz sukces, zauważ że przy płci przeciwnej w mniejszy lub większy sposób przynajmniej na początkowym etapie stosunków mesko-damskich większosć z nas odczuwa wstyd, to prawdopodobnie strach przed dorwaniem przez innego samca "alfa" jeśli będziemy chcieli posiąść samicę, a najwazniejsze jest przeżyć.

 

No ale nawet jak już założyć że to jest sukces, to niektórzy próbują brutalnie to tłumaczyć memami. Że takie zachowanai to rodzaj programu wykonywanego przez nas, ot rodzaj wirusa tyle ze nie komputerowego ale "mózgowego" który zmusza nas do określonych zachowań, czasem przez tegowirusa ktoś uzywa tylko telefonów iPhone, a czasem ktos przez niego nosi tylko sportowe buty, a inny zatraca sie w religii.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mem#Replikacja_mem%C3%B3w

 

No ale nawet jak to wszystko co napisąłem wcześniej odrzucić, to ok, może to być ten sukces wolnej woli, to własnie ten temat w którym podświadomosć daje nam długi łańcuch zamiast krótkiego jak z oddychaniem, bo za odmówienie sobie fajnej laski tez zsyłane jest na nas cierpienie, ale o wiele mniejsze niz z próbę zaprzestania oddychania

Ale ten tepak to przecież Ty!

Nie, to mój wróg na którego jestem skazany, w którym mieszkam i staram sie go poznać i zrozumieć.

A kiedys go własnoręcznie zabiję, jeśli nie zejdę nagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nazywanie ludzi niższymi albo chudszymi? Inteligencja jest mierzalna.

Różnicy nie widzisz, między nazwaniem kogoś niskim a kurduplem? Jak określenie kogoś najgorzszym elementem społecznym nie uważąsz za obraźliwe to masz panie ładny problem.

 

no, ale zza monitora to łatwo być odważnym. To może Panowie samolocikiem i chłopakom na emigracji tak prosto w oczy?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to mój wróg na którego jestem skazany, w którym mieszkam i staram sie go poznać i zrozumieć.

A kiedys go własnoręcznie zabiję, jeśli nie zejdę nagle.

To Ty, ma Twoje DNA. Musisz sie z tym pogodzic. Nie zabijesz go. Umrze razem z Toba. Bo to Ty. I nie pozwala Ci przestac oddychac bo nie chce umrzec, a wlasciwie Ty nie chcesz. Bez Ciebie nie istnieje. To Ty, czy tego chcesz czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy nie widzisz, między nazwaniem kogoś niskim a kurduplem? Jak określenie kogoś najgorzszym elementem społecznym nie uważąsz za obraźliwe to masz panie ładny problem.

 

no, ale zza monitora to łatwo być odważnym. To może Panowie samolocikiem i chłopakom na emigracji tak prosto w oczy?

 

W sensie, że co? Ta elita na emigracji jest skora do przemocy? Jak to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy nie widzisz, między nazwaniem kogoś niskim a kurduplem? Jak określenie kogoś najgorzszym elementem społecznym nie uważąsz za obraźliwe to masz panie ładny problem.

 

no, ale zza monitora to łatwo być odważnym. To może Panowie samolocikiem i chłopakom na emigracji tak prosto w oczy?

Widzem dlatego nazwalem ich glupszymi a nie kretynami, idiotami czy debilami:)

 

Nazwanie kogos najgorszym elementem spolecznym jest obrazliwe. Tylko co w zwiazku z tym?

 

Sorry Delta, ale Ty nawet nie rozumiesz co my piszemy.

 

Sa 4 poziomy kompetencji:

Nieswiadona niekompetencja

Swiadona niekompetencja

Swiadoma kompetencja

Nieswiadoma kompetencja

 

i w tej kwestii jestes na pierwszym etapie. Do kogo mam pojechac gdy caly czas operuje pojeciem sredniego emigranta ktory w rzeczywistosci nie istnieje?

 

I to oczywiste ze jak powiesz glupiemu ze jest glupi to zareaguje agresha a nie refleksja. Wlasnie dlatego ze jest glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, Twoje konto przejął Wałęsa. Dobra, panowie. Miłej , bezsensownej dyskusji o wstrzymywaniu powietrza i innych pierdołąch, życzę.

Pozdrowienia

Nie chcem, ale muszem:

 

" ale to jest gupie, powiedzial maly czesio z oslej lawki, gdy po raz pierwszy uslyszal na lekcji o ułamkach"

 

Rowniez pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.