Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 6 głosy

Polska scena polityczna w Internecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19654 odpowiedzi w tym temacie

#19651 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 3879 postów

Napisano dziś, 15:37

Co mnie zszokowało po powrocie po kilku latach bycia zagranicą:

- wszędzie żabki, z cenami z kosmosu

To jednak nam teraz wierzysz, że trochę w Polsce podrożało pod Twoją nieobecność?:)

Najlepszy sklep koszykarski

#19652 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 7545 postów

Napisano dziś, 15:42

właśnie sam się zaprezentowałeś jako "ten lepszy, bo bywał i widział", tyle, ze oczywiście ty jesteś for real, bo ty umiesz patrzeć i lepiej bywasz.

piaskownica level.

vasquez,napisał:

piaskownica level.

...

vasquez

lmao

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#19653 DeltaCenter

DeltaCenter

Role Player

• Użytkownik
  • 199 postów

Napisano dziś, 15:44

To jednak nam teraz wierzysz, że trochę w Polsce podrożało pod Twoją nieobecność? :smile:

W żabkach tak. W innych sklepach róznie. Tak jak pisałem wcześniej, o czym wiedziałem i co mnie nie zaskoczyło.

Na pewno nauczyłem się oszczędnie smarować masłem. W Irlandii waliłem masła na kilka cm.

#19654 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 3879 postów

Napisano dziś, 15:45

W żabkach tak. W innych sklepach róznie. Tak jak pisałem wcześniej, o czym wiedziałem i co mnie nie zaskoczyło.

Na pewno nauczyłem się oszczędnie smarować masłem. W Irlandii waliłem masła na kilka cm.

Warto czasem szarpnąć się na porządny lubrykant, nawet w Rossmanie można kupić :smile:

Użytkownik fluber edytował ten post dziś, 15:45

#19655 vasquez

vasquez

Starter

• Użytkownik
  • 604 postów

Napisano dziś, 16:44

vasquez,napisał:

piaskownica level.

...

vasquez

lmao

nasiadówka ze mną w jednej piaskownicy powinna być dla ciebie odpowiednią karą. Oraz motywacją do zaniechania uprawiania ekscesów.

"mozesz sobie spokojnie porównać świętowanie świąt narodowych" @ fluber

wolę chuligaństwo, z którym walczy państwo, niż państwo z którym trzeba walczyć chuligaństwem.

"mistrzostwa świata w siatkówce"

wpisz sobie jeszcze  "mistrzostwa świata/Igrzyska Olimpijskie/piłka ręczna mężczyzn"  i będziesz miał komplet :]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

3 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych