Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, josephnba napisał:

 

Mi natomiast jest lepiej nie dzięki PiSowi, ich socjalowi ale dzięki wieloletniej pracy żony i swojej 

Za po też mi było dobrze bo od dawna sam dbam o siebie i nie liczę na państwo opiekuńcze 

Zarabiam bo jestem dobry w tym co robię i dobrze mi za to płacą 

Uwazasz ze znaczacy spadek bezrobocia i wzrost sredniego wynagrodzenia wynika z tego ze ludzie stali sie lepsi w tym co robia a ci co nie robili nauczyli sie cos robic i sa w tym dobrzy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@Cardi ludzie z wyksztalceniem artystycznym, po tym co wydarzylo sie na festiwalu w gdyni, z pewnoscia popieraja opozycje wiec sa pewne czynniki ktore maja wplyw na to na kogo sie glosuje

No ale oczywiście twoje pytanie dot humanistów i ścisłych pierwotnie nie było podytkowane udowodnieniem "pewnej" tezy tylko "zwykłą ciekawością" 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Lubisz się czasami pięknie samozaorać

Widać nauki pisowskie jeszcze nie do końca cię ukształtowały 

W sensie że jest dla ciebie jeszcze nadzieja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Uwazasz ze znaczacy spadek bezrobocia i wzrost sredniego wynagrodzenia wynika z tego ze ludzie stali sie lepsi w tym co robia a ci co nie robili nauczyli sie cos robic i sa w tym dobrzy?:)

Myślę że odpowiedź jest dużo bardziej złożona niż popularne "bo rządzi PiS"

 

Mi dobra zmiana nie zrobiła ani dobrze ani źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

No ale oczywiście twoje pytanie dot humanistów i ścisłych pierwotnie nie było podytkowane udowodnieniem "pewnej" tezy 

Zgadza sie:)

1 minutę temu, Cardi napisał:

Czyli wciąż o wyjątkach, pare stron temu mówiłeś o średniej. Nieźle

Tak, bo to spostrzezenie nie ma zwiazku z tym kogo i dlaczego popiera sredni scislowiec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi pomaga fakt że mam teraz o połowę mniejszy kredyt hipoteczny i dlatego jestem spokojniejszy niż 500plus

moglem sobie żonglowac ofertami pracy dlatego że byłem łakomym kąskiem który był w pozycji gwarantującej negocjacje na rozmowie o pracę niż to że za PiSu "spadło bezrobocie"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie, mowimy wylacznie o scislym topie, suficie, osobach ktorym sredni absolwent kierunku artystycznego chce dorownac:)

 

13 minut temu, fluber napisał:

@Cardi ludzie z wyksztalceniem artystycznym, po tym co wydarzylo sie na festiwalu w gdyni, z pewnoscia popieraja opozycje 

Faktycznie, o ścislym topie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

moglem sobie żonglowac ofertami pracy dlatego że byłem łakomym kąskiem który był w pozycji gwarantującej negocjacje na rozmowie o pracę niż to że za PiSu "spadło bezrobocie"

 

No bo przeciez nie ma zwiazku miedzy zonglowaniem ofertami pracy a bezrobociem:)

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

Faktycznie, o ścislym topie

 

No tak, zakladam ze srednia przyjmuje w duzej czesci poglady swoich idoli, na tej samej zasadzie co Ty przyjmujesz poglady korwina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No bo przeciez nie ma zwiazku miedzy zonglowaniem ofertami pracy a bezrobociem:)

Nie miało w moim przypadku, bo odchodząc po siedmiu latach ze starej firmy mialem na ręku gotowe dwie inne oferty nie dlatego że było niższe bezrobocie tylko dlatego że mój obecny pracodawca był bardzo zadowolony ze zleceń jakie dla nich wykonałem, a drugi pracodawca to były pracownik mojej starej firmy który chciał mnie zwerbować

Ale poszedłem jednak za ustatkowana firmą na rynku niż za ciut wyższym wynagrodzeniem w firmie zaczynającej dopiero na rynku

 

 

pracy faktycznie jest więcej i to dobrze, różnej pracy, ale pracy konkretnej wciąż jest duzo mniej niż ludzi posiadających wymagane kwalifikacje dlatego też wiele osób pracuje poniżej swojego wykształcenia i poniżej pewnego poziomu płacowego 

To wciąż lepiej niż bezrobocie 10% ale tak jak napisałem wcześniej

Ja na tym w żaden sposób nie skorzystałem i niezależnie od tych i następnych wyborów raczej nie skorzystam

Sam z żoną nas i syna zabezpieczyłem na tyle żeby być spokojnym o najbliższą przyszłość

Nawet jeśli PiS zapierdzieli drugą połowę kasy z OFE albo odda to co wzięło po 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Nie miało w moim przypadku, bo odchodząc po siedmiu latach ze starej firmy mialem na ręku gotowe dwie inne oferty nie dlatego że było niższe bezrobocie tylko dlatego że mój obecny pracodawca był bardzo zadowolony ze zleceń jakie dla nich wykonałem, a drugi pracodawca to były pracownik mojej starej firmy który chciał mnie zwerbować

Ale poszedłem jednak za ustatkowana firmą na rynku niż za ciut wyższym wynagrodzeniem w firmie zaczynającej dopiero na rynku

 

 

pracy faktycznie jest więcej i to dobrze, różnej pracy, ale pracy konkretnej wciąż jest duzo mniej niż ludzi posiadających wymagane kwalifikacje dlatego też wiele osób pracuje poniżej swojego wykształcenia i poniżej pewnego poziomu płacowego 

 

 

A jak to sie stalo ze Twoj kolega mogl Cie zatrudnic a inna firma miala zapotrzebowanie na czlowieka z Twoimi umiejetnosciami?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.