Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 7 głosy

Polska scena polityczna w Internecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21177 odpowiedzi w tym temacie

#21166 DeltaCenter

DeltaCenter

Role Player

• Użytkownik
  • 206 postów

Napisano 16 październik 2018 - 22:18

Temat traktowany przez większość po macoszemu.

Albo dogmat: o szkodliwości szczepionki albo dogmat o 167% skuteczności.

Zdecydowanie w Polsce za dużo tych kłuć. Szczepionka przeciw gruźlicy w pierwszej dobie życia dziecka to przeżytek, witamy w XXI wieku.

Bo Ukraina dupaina. Co to za argument. Większość darmowych szczepionek w Polsce to darmocha, drugiej jakości. Jak chcesz taką mieć w Polsce, która na zachodzie Europy, jest w standardowym pakiecie za free, to płać dodatkowe 270 złotych.

Pierwszy rok dziecka - 14 wkłuć jeśli dobrze pamiętam. Ci co tak zachód lubią małpować, niech porównają. Tam do 12 miesiąca jest tylko siedem.

Skoro na polski rynek spożywczy trafiają towary śmieciowe oparte na Shea i glutaminianie..., to nie byłbym zaskoczony gdyby wyszło na jaw, że firmy produkujące szczepionki rzucają na Europe Środ-Wschodnią towar drugiej kategorii.

Nie naśmiewałbym się tak z antyszczepionkowców, których argumenty sprowadzone są jedynie do tego, gdzie mowa o zagrożeniu autyzmem. Czasem niektórych można posłuchać, zwłaszcza tych co zwracają uwagę na manie kłucia co miesiąc.

Użytkownik DeltaCenter edytował ten post 16 październik 2018 - 22:22

Najlepszy sklep koszykarski

#21167 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9779 postów

Napisano 16 październik 2018 - 22:24

Skoro na polski rynek spożywczy trafiają towary śmieciowe oparte na Shea i glutaminianie..., to nie byłbym zaskoczony gdyby wyszło na jaw, że firmy produkujące szczepionki rzucają na Europe Środ-Wschodnią towar drugiej kategorii.

Przyznam szczerze, że zaciekawił mnie temat. Możesz mi podać linki do jakiś artykułów, bo naprawdę mnie ciekawi czym się objawia szczepionka drugiej kategorii. 

I przy okazji zgadzam się z tym glutaminianem. Producenci żywności za bardzo nas trują dodając do żywności jakieś glutaminiany czy inne e300, e330 albo e260. 

Użytkownik RappaR edytował ten post 16 październik 2018 - 22:24

#21168 Sebastian

Sebastian
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano wczoraj, 00:43

Przyznam szczerze, że zaciekawił mnie temat. Możesz mi podać linki do jakiś artykułów, bo naprawdę mnie ciekawi czym się objawia szczepionka drugiej kategorii. 

I przy okazji zgadzam się z tym glutaminianem. Producenci żywności za bardzo nas trują dodając do żywności jakieś glutaminiany czy inne e300, e330 albo e260. 

Całkiem przypadkiem wymieniłeś akurat te dobre składniki.. A guma arabska, olej palmowy ? Może, panie rezydencie, coś więcej o aspartamie, benzoesanie sodu czy azotanach w mięsie ?

Co do szczepionek. Trzeba szczepić ludzi i tyle. A za powikłania wypłacać odszkodowania od firm farmaceutycznych. Prosty schemat.

I na koniec taki mały "dowcip". Jaka jest różnica między lekarzem a firmą farmaceutyczną ? Taka, że lekarz chce pacjenta wyleczyć a firma farmaceutyczna leczyć. 

#21169 Cichy

Cichy

Super-Star

• Moderator
  • 2335 postów

Napisano wczoraj, 09:23

Była beka z książek Jakiego, Rozenek też daje się kręcić w niezłym miejscu (gabinecie sekretarza generalnego SLD:) )

DpoessqXUAA60gy.jpg

#21170 vasquez

vasquez

Starter

• Użytkownik
  • 604 postów

Napisano wczoraj, 11:33

Ale oni nie pomagali i nie ryzykowali.

ukrywanie Żyda za kosztowności albo pieniądze, to nie była pomoc ?

Widzisz, są różnice :smile: A mimo to działają oba w dokładnie ten sam sposób :smile:

butelkowe piwo, to to samo, co kupka liści chmielu, szklanka wody i skibka drożdży ?

Kto go uważa za najważniejszy? Ty? Ze swoją wiedzą medyczną i biologiczną? :grin:

ja bym sie nie ośmielił, dlatego dałem cytat.

poza tym, biorąc pod uwagę fakt, że podstawowe instynkty to : "samozachowawczy, przedłuzenia gatunku i liderowania", a ja nie mam obaw wdawać się w dyskusje, które moga wystawić mnie na kompromitację, nie lideruję, a wprost przeciwnie oraz nie przedlużam gatunku, wykazując się miłosierdziem, żeby nie narażać świata na pojawienie się kolejnych generacji vasquezów - oczekuję, ze nazwiesz mnie człowiekiem o "wysokiej inteligencji, który potrafi działać przeciwko instynktom biologicznym".

I mam drugą nadzieję, ze nie będziesz mnie w tym elitarnym gronie zaszczycał swoim towarzystwem.

#21171 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3501 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano wczoraj, 13:12

nie przedlużam gatunku, wykazując się miłosierdziem, żeby nie narażać świata na pojawienie się kolejnych generacji vasquezów

Dziekujemy! (choc domyslam sie, ze tutaj w gre moga wchodzic tez instynkty kobiet, nakazujace unikac vasquezow jako potencjalnych partnerow :) )

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#21172 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5504 postów

Napisano wczoraj, 13:17

I na koniec taki mały "dowcip". Jaka jest różnica między lekarzem a firmą farmaceutyczną ? Taka, że lekarz chce pacjenta wyleczyć a firma farmaceutyczna leczyć.

czyli klasyk jak z Kleru, nie chodzi o to żeby zebrać ale zbierać :)

#21173 Cardi

Cardi

Starter

• Użytkownik
  • 576 postów

Napisano dziś, 07:11

Nie wiem czy było, ale wczoraj podczas youtube'owania bez adblocka na telefonie trafiłem na to:

I nie wiem czy bardziej mnie to śmieszy czy żenuje :)

In meeting, Bob Myers told Durant: Without you, we can another title or two. Without us, you might win too. Together? We'll win a bunch.

#21174 Cichy

Cichy

Super-Star

• Moderator
  • 2335 postów

Napisano dziś, 07:45

Jak dla mnie obrzydliwy spot.

Niemniej ciekawe są intencje PISu, z jakiego powodu teraz robią wrzutkę z głównego tematu kampani 2015r.

Boją się sondarzy do jakich mają dostęp - jest na prawdę źle?

#21175 vasquez

vasquez

Starter

• Użytkownik
  • 604 postów

Napisano dziś, 12:03

ale PIS się wykłada na finiszu tej kampanii : najpierw szantażuje, ze rząd nie da kasy, jak ludzie wybiorą inaczej niż powinni; potem ta niedojda nagrana na taśmach u Sowy i mętne tłumaczenia jego kompromitacji; potem groża Łodzianom, że jak wybiorą obecną prezydent, to ich głosy pójdą na marnację - we wszystkich miastach i miasteczkach ludzie odebrali ten przekaz i doznali niezłego wk...; teraz wkracza minister niesprawiedliwości i prowokuje podejrzenia o Polexit [i to w momencie, gdy sondaż pokazuje 75 % chęc pozostania w UE i tylko 11 % ochotę do wyjścia], a od początku do końca idiotycznie grają na super-mobilizację rodziny PSLowskiej, co da negatywny dla PIS efekt w wyborach do sejmików.

nie pomogą "sondaże" rządowego CBOS, propaganda najgorzej w historii oglądanych i słuchanych publicznych mediów - PIS z kretesem te wybory przegra, co przypieczętuje albo porażkę w parlamentarnych albo fałszerstwo skutkujące jakąś formą rewolty. Oba scenariusze są dla PIS  nokautujące..

tak kończą nieudacznicy, którzy fartem dorwali się do władzy, o której mądrym sprawowaniu nie mają zielonego pojęcia.

Użytkownik vasquez edytował ten post dziś, 12:05

#21176 vasquez

vasquez

Starter

• Użytkownik
  • 604 postów

Napisano dziś, 12:43

Dziekujemy! (choc domyslam sie, ze tutaj w gre moga wchodzic tez instynkty kobiet, nakazujace unikac vasquezow jako potencjalnych partnerow :smile: )

sugerujesz, że kobiety najchętniej wybierają mężczyzn brzydkich, surowych i pozbawionych uroku osobistego ?

#21177 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3501 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano dziś, 13:05

sugerujesz, że kobiety najchętniej wybierają mężczyzn brzydkich, surowych i pozbawionych uroku osobistego ?

nie

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#21178 vasquez

vasquez

Starter

• Użytkownik
  • 604 postów

Napisano dziś, 13:14

PIS złapał się za brzytwę, tym razem z tej drugiej strony :

nie

ole !

Użytkownik vasquez edytował ten post dziś, 13:14

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych