Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, julekstep napisał:

wg sondażu na którym oparta jest stronka na której sobie klikasz

tak lubisz vasquiego - nie przekonał Cię jeszcze do tego, żeby sondażom nie ufać (od miesiąca główny temat jego postów)?

a w NBA i PLK grają w kosza, więc poziom gry w tych ligach jest podobny... po drugie, Vasqueza bardziej cenię za formę wyrazu, ale tak czy inaczej zgadzanie się w niektórych kwestiach nie oznacza, że muszę się zgadzać we wszystkim. po trzecie, nawet abstrahując od dokładności tego badania, to była odpowiedzi na błędne informacje podane przez Rappara - który opierał się na tym samym źródle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cardi napisał:

Nie znam się to się wypowiem :) 

No raczej w tym przypadku "nie znam się to się zapytam":) 

8 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Nieźle. Fluber uznany za pisoski beton.

Oj gdyby tak przynajmniej ze 20% antyPiS medialnego, partyjnego oraz społecznego pisało tak jak fluber to dziś ta cała KO mogłaby się bić o 15-20 mandatów w sejmie więcej. Na szczęście antyPiS jest pełen vasquezów, koelnerów i elich.

Cholera, ale przysłodziłem fluberowi, kórego kiedyś chyba nazwałem największym pyszałkiem tego forum. :) Będę uznany za forumowego przydupasa. A co mi tam. to tylko forum o NBA.

Widzisz @josephnba zdania w tej sprawie są podzielone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fluber napisał:

No raczej w tym przypadku "nie znam się to się zapytam":) 

Widzisz @josephnba zdania w tej sprawie są podzielone:)

Wiesz, na dziesięć osób będących psychofanami PiSu, zapytanych o zamach w Smoleńsku, znajdzie się przynajmniej jedna (Ty na przykład) mówiąca, że to wypadek.

Jednak ogólnej tendencji Twój pogląd na tę sprawę nie zmienia.

10 godzin temu, fluber napisał:

Udana sobota, widze:)

Grunt to mieć idola który całym sobą oddaje się swojej pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Wiesz, na dziesięć osób będących psychofanami PiSu, zapytanych o zamach w Smoleńsku, znajdzie się przynajmniej jedna (Ty na przykład) mówiąca, że to wypadek.

Wg sondazu z 2018 roki 12% Polakow jest przekonana ze w smolensku byl zamach. Pis w sondazach ma 45-48%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może

Ja prawdę mówiąc nigdy osobiście nie poznałem nikogo, kto rewelacje bombowego Antka uznaje za choćby prawdopodobne, a w swoim otoczeniu mam mnóstwo ludzi będących zwolennikami PiSu 

Tak więc albo żyję w jakieś bańce, albo mam to szczęście, że nikt spośród ludzi których znam nie należy do betonu smoleńskiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał:

za dużo u Ciebie zarabiają 

Niestety

Ja, podobnie jak pani Monika wywodzę się z "niewykształconej" rodziny bo moi rodzice, podobnie jak rodzice p. Moniki mają "tylko" średnie wykształcenie!!!

 

Więc najprawdopodobniej fakt, iż polepszyłem swoją sytuację i zanotowałem skok w "hierarchii społecznej" jest wynikiem kradzieży lub ewentualnie mam wujka polityka!

No bo przecież przypadek p.Moniki idealnie odzwierciedla sytuację na polskim podwórku!!!

A ja oczywiście jestem też za głupi żeby zrozumieć przekaz tego wspaniałego wywodu Pana Profesora, którego nie zrozumiałem więc uznałem za bezsensowny

 

Pominąłem coś?

Ależ oczywiście że pominąłem!

Kocham po, mam logo kody wytatuowane na lewym pośladku, gwiazdę Dawida na łańcuszku, prenumeruję GW, a TVN mam na pierwszych 15 kanałach telewizora

 

Jezu czy też, "proroku Jezusie" jak ja na to wszystko znajduję jeszcze czas poświęcając większość energii na szukanie sposobów jak zdradzić Polskę i oddać kraj w ręce kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym?

Nie wiedziałem że na kacu jestem tak kreatywny!

No,i oczywiście

10.04.2010 siedziałem z ziomkami w lesie pod Smoleńskiem i wydluchiwaliśmy sztuczną mgłę z marihuany nad lotniskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, josephnba napisał:

Niestety

Ja, podobnie jak pani Monika wywodzę się z "niewykształconej" rodziny bo moi rodzice, podobnie jak rodzice p. Moniki mają "tylko" średnie wykształcenie!!!

 

Więc najprawdopodobniej fakt, iż polepszyłem swoją sytuację i zanotowałem skok w "hierarchii społecznej" jest wynikiem kradzieży lub ewentualnie mam wujka polityka!

No bo przecież przypadek p.Moniki idealnie odzwierciedla sytuację na polskim podwórku!!!

A ja oczywiście jestem też za głupi żeby zrozumieć przekaz tego wspaniałego wywodu Pana Profesora, którego nie zrozumiałem więc uznałem za bezsensowny

 

Pominąłem coś?

Ależ oczywiście że pominąłem!

Kocham po, mam logo kody wytatuowane na lewym pośladku, gwiazdę Dawida na łańcuszku, prenumeruję GW, a TVN mam na pierwszych 15 kanałach telewizora

 

Jezu czy też, "proroku Jezusie" jak ja na to wszystko znajduję jeszcze czas poświęcając większość energii na szukanie sposobów jak zdradzić Polskę i oddać kraj w ręce kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym?

Nie wiedziałem że na kacu jestem tak kreatywny!

No,i oczywiście

10.04.2010 siedziałem z ziomkami w lesie pod Smoleńskiem i wydluchiwaliśmy sztuczną mgłę z marihuany nad lotniskiem

Widze ze Cie jeszcze trzyma:)

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Być może

Ja prawdę mówiąc nigdy osobiście nie poznałem nikogo, kto rewelacje bombowego Antka uznaje za choćby prawdopodobne, a w swoim otoczeniu mam mnóstwo ludzi będących zwolennikami PiSu 

 

 

 

2 godziny temu, josephnba napisał:

Wiesz, na dziesięć osób będących psychofanami PiSu, zapytanych o zamach w Smoleńsku, znajdzie się przynajmniej jedna (Ty na przykład) mówiąca, że to wypadek.

Jednak ogólnej tendencji Twój pogląd na tę sprawę nie zmienia.

Czy te dwa posty napisala ta sama osoba?:) przeciez one sa ze soba sprzeczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

a w NBA i PLK grają w kosza, więc poziom gry w tych ligach jest podobny... po drugie, Vasqueza bardziej cenię za formę wyrazu, ale tak czy inaczej zgadzanie się w niektórych kwestiach nie oznacza, że muszę się zgadzać we wszystkim. po trzecie, nawet abstrahując od dokładności tego badania, to była odpowiedzi na błędne informacje podane przez Rappara - który opierał się na tym samym źródle.

Lorak, naprawdę nie interesuje Ciebie tamta analiza? Potraktuj to jak RAPM

16 godzin temu, Koelner napisał:

ten artykuł tylko udowadnia że syna króla zostaje księciem. nie wiem co miałoby zmienić w dyskusji. PiS w ostatnich wyborach zmiażdżył wszędzie PO ale najmniejsza przewagę właśnie miał w wykształceniu wyższym 

Pokazuje dewaluację wykształcenia i to, ze obecnie duża pula osób z wyższym stanowi dokładnie ta sama pule co ludzie z średnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

 

Pokazuje dewaluację wykształcenia i to, ze obecnie duża pula osób z wyższym stanowi dokładnie ta sama pule co ludzie z średnim

To jest dosyc oczywiste. W 2002 roku 14% osob w wieku 30-34 mialo wyzsze wyksztalcenie. W tej chwili jest to 46%. I nie wynika to z faktu pojawienia sie jakiejs blizej nieokreslonej mutacji w kolejnym pokoleniu. 

2 minuty temu, josephnba napisał:

Niekoniecznie

Napisałem"osobiście" a Ciebie znam z internetu czyli cię nie znam osobiście

Sprzecznosc jest w innym miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Pokazuje dewaluację wykształcenia i to, ze obecnie duża pula osób z wyższym stanowi dokładnie ta sama pule co ludzie z średnim

i co to wnosi do dyskusji na temat elektoratów? posiadanie wyższego wykształcenia to nadal jest przesiew obojętnie jaki ma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

A tu cię boli

Fakt, może zbyt pochopnie użyłem stwierdzenia że wg mnie przynajmniej jeden na dziesięciu betonów nie wierzy w zamach

Może 1 na 100 brzmi rozsądniej

To w co trzeba wierzyc zeby byc pisowskim betonem?:)

16 minut temu, Koelner napisał:

i co to wnosi do dyskusji na temat elektoratów? posiadanie wyższego wykształcenia to nadal jest przesiew obojętnie jaki ma poziom

To jest zaden przesiew w momencie w ktorym studia jest w stanie skonczyc 100% osob ktore zdaly mature. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

To jest zaden przesiew w momencie w ktorym studia jest w stanie skonczyc 100% osob ktore zdaly mature. 

żeby mieć średnie wykształcenie nie trzeba zdać matury, trzeba zdać maturę żeby dostać się na studia, trzeba obronić licencjat żeby mieć wyższe wykształcenie. to jest przesiew. a gdzie buźka?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

żeby mieć średnie wykształcenie nie trzeba zdać matury, trzeba zdać maturę żeby dostać się na studia, trzeba obronić licencjat żeby mieć wyższe wykształcenie. to jest przesiew. a gdzie buźka?:)

To nie jest przesiew jezeli licencjat jest w stanie zrobic kazdy kto zda mature, wystarczy znalezc odpowiednia uczelnie:) 

I brakujaca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.