Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi poza krajem od 10 lat i pewnie w domu ma tylko TVN lub TVP i zyje w przeświadczeniu, że Komorowski to wspaniały przywódca a Platforma Obywatelska to klawa partia (w wywiadach nie raz mówił że ich popiera).

To jest właśnie ciekawe zjawisko, które obserwuję od dawna na moim fb. Na temat sytuacji w Polsce, polskiej polityki (chwalenie, czy żarty) wypowiadają się głównie osoby żyjące za granicą.

 

Sumliński świetny gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza "kropka nad i" jest za mocna.

Nie ogladam tvnu ale ten kropka nad i jest u mnie czesciej ogladana niz NBA.

"Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria na zawsze dziewica" ~ Jaroslaw Kaczynski w Radiu Maryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale k**** te nasze politykiery. Z czystej ciekawości - są tutaj jeszcze wariaty co uważają, że są w Polsce partie lepsze i gorsze ? Że np. Pis to lepszy od PO wybór, albo SLD od PiS albo PO od SLD ? Osobiście uważam, że trzeba nie mieć mózgu żeby po kilku latach świadomej obserwacji tego burdelu łudzić się, że od tego czy zagłosujesz na PO czy PiS, czy SLD będzie jakakolwiek różnica.

 

Moja opinia jest taka, że wszyscy są umoczeni, a Ci co nie chcą być umoczeni muszą odejść z polityki bo nie da się być w polityce i stać z boku więc idealiści szybko zostają sprowadzeni na ziemię i albo wychylają nowopowstałą mordę do koryta albo usuwają się na margines.

Tuski, Kaczyńskie, Olechowskie, Sikorskie, Hoffmany, Piskorskie, Olejniczaki, Grodzkie, Pawlaki. Na kogo by nie zagłosował, głosuje na ten sam, c***owy system. Jedyne rozwiązanie to bunt totalny, tzn. maks 5%owa frekwencja w wyborach i masz z pochodniami. GDZIE JEST NASZ PIŁSUDSKI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryki Findek nie odkryłeś, sam od mniej więcej trzech lat mam w dupie wybory parlamentarne, a od mniej więcej dwóch nie oglądam żadnych wiadomości czy innych faktów. Niestety świadomość naszego społeczeństwa dalej wydaje się być zerowa, bo nawet jeśli w teorii Korwin czy innym misio mógłby coś zmienić na lepsze to w praktyce szansa, że kiedykolwiek ktoś jego pokroju będzie miał realny wpływ na losy kraju jest właściwie równa zeru. Dlatego róbmy swoje, nie jest jeszcze tak c***owo w tym kraju żeby oglądać się na tych cymbałów, sami sobie kreujemy rzeczywistość a na ten syf szkoda czasu i nerwów.

 

Edit

 

ło k****

 

https://www.youtube.com/watch?v=McGwHdAWC7c

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no serio, nie zgadzam się z poglądami Urbana, ale Zawisza swoją postawą po prostu sam się ośmieszył, nie jest sztuką pocisnąć Urbanowi a Artur niczym nie zaskoczył i wypadł strasznie jałowo, Urban pokazał spory dystans i poczucie humoru, a te riposty Zawiszy to trochę tak jakby z gimbazy - kwestia spojrzenia, myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka, bo przejrzałem komentarze na jutubie i każdy pisze jaki to urbach inteligentny i jak zjadł zawiszę. chyba nie nadążam, co on takiego błyskotliwego powiedział? jedyna wypowiedź, która miała jakąś treść to tam, gdzie o pierwotniakach politycznych mówił i przecież to były takie bzdury, że ja pierdolę.

 

a że z gimbazy? przecież grubas powąchał swoją rękę... 

może po prostu uczulony jestem na tego świniaka, ale nie wiem czym on wrażenie na ludziach robi, że zamiast charać mu na ryj to biją brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.