Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

zawisza mnie w sumie ani ziębi ani grzeje, że słabość mam to za dużo powiedziane, ale lubię go oglądać, zresztą tak jak winnickiego czy bosaka, bo choć przy wódzie byśmy się pewnie nie dogadali to zwykle dobrze szmacą swoich oponentów z po/sld czy innej fundacji na rzecz gówna. w każdym razie na pewno wąsaty nie stracił u mnie po tym występie. i dziwne, że w ogóle mógł stracić u kogokolwiek kto go zna z wcześniejszych programów, bo jechał w swoim stylu, tak jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zachowujecie jakbyście świata nie widzieli

 

Naprawdę komuś się wydaje że świat polityki na Wschód czy Zachód od nas to lepsze standardy?????

 

No nie wiem wprawdzie jak wygląda to w Skandynawii ( ale tam ogólnie jest inaczej kulturowo) ale na Węgrzech dziwnym trafem sąsiedzi z wioski Orbana są w czołówce najbogatszych Węgrów. Amerykańscy politycy to idioci jakich mało bo wprowadzili sobie najbardziej debilny system czyli JOW i jak to mówi kongresmen zasiadający prawie od 40 lat w Kongresie że on przegra wybory tylko jeśli w jego łóżku odnajdą martwą kobietę lub żywego chłopca. Ich prezydent nie zna podstawowych terminów geograficznych. Ambasadorem zostajesz jeśli wpłacisz odpowiednio wysoką dotację na kampanię i nie ma znaczenia jak rok temu że nie masz bladego pojęcia o Norwegii to i tak zostaniesz tam ambasadorem

W Grecji od 50 lat istniało przedsiębiorstwo budowy tamy i zatrudniało 80 osób mimo że tamę skończono w 59. W Berlinie Niemcy przewalili budżet na lotnisku o 3 miliardy euro , opóźnienie budowy jest jakieś 4 lata i końca nie widać

 

Głupota korupcja i biurokracja to nie jest polska przypadłość ani tym bardziej wyjątkowość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.