Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, zdradź co wiesz. Polityka wewnętrzna Izraela i zbliżające się wybory? Spisek przeciwko rządowi PiS?

 

Sednem problemu jest to, że pod tą ustawę można wszystko co się działo wrzucić, w tym te sprawy, których nie mamy rozstrzygniętych w naszej historii a nie tylko kłamstwo oświęcimskie.

 

Jedno i drugie:)

 

No sęk w tym, że nie można, po prostu rządzi PIS więc oni na pewno będą robić masowe egzekucje za mówienie prawdy, wyjdź z tej mentalności:) 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/567727,wyimaginowane-strachy-i-iluzoryczna-skutecznosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis o karze za kłamstwo oświęcimskie i ten przegłosowany niedawno mają dokładnie identyczne brzmienie. Zgadnij, czemu wtedy nikt nie protestował :smile:

Masz rację, są bardzo podobne. Nie rozumiem tej całej histerii, ale wciąż twierdzę, że to jest narzędzie, które w nieodpowiednich rękach, może (nie musi) być narzędziem do poprawiania historii na odpowiednią modłę. Podkreślam - nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, są bardzo podobne. Nie rozumiem tej całej histerii, ale wciąż twierdzę, że to jest narzędzie, które w nieodpowiednich rękach, może (nie musi) być narzędziem do poprawiania historii na odpowiednią modłę. Podkreślam - nie musi.

Jak każde prawo.

 

Natomiast nie możemy ugiąć się żądaniom Izraela, który chciałby pisać historię, tak jak im się w danym momencie będzie podobać, a przy każdym słowie sprzeciwu wobec faktów historycznych będą krzyczeć: "Holokaust!", "Antysemityzm", "Naziści"...

https://wiadomosci.wp.pl/netanjahu-szokuje-hitler-nie-chcial-zaglady-zydow-ale-namowil-go-palestynski-mufti-jerozolimy-6027740547990145a

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każde prawo.

 

Natomiast nie możemy ugiąć się żądaniom Izraela, który chciałby pisać historię, tak jak im się w danym momencie będzie podobać, a przy każdym słowie sprzeciwu wobec faktów historycznych będą krzyczeć: "Holokaust!", "Antysemityzm", "Naziści"...

https://wiadomosci.wp.pl/netanjahu-szokuje-hitler-nie-chcial-zaglady-zydow-ale-namowil-go-palestynski-mufti-jerozolimy-6027740547990145a

 

65 mld dolarów piechotą nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22958822,po-wpisie-o-parchach-ziemkiewicz-nie-przestaje-z-wolskim.html#Z_Czolka3Img

fluber jak tak wygląda w tv, to czekam na demo MW pod ambasadą. powinni panów z Wodzisławia ściągnąć.

 

Ja tam nie widzę antysemityzmu. Natomiast to było słabe, jak żarty Stuhra ze Smoleńska. Kompletne niewyczucie czasu. 

 

Myślę, że cała lewica czeka na tę demonstrację. Zastanawiam się tylko, czy jak się pojawią jakieś hasła i transparenty natury antysemickiej, to czy policja rozwiąże demonstrację i wjedzie z buta. Wszyscy by się nieźle zdziwili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie czekam, ja mam w du.ie. aczkolwiek nie powiem, bawi mnie jak obecna władza próbuje udawać, że nie ma nic wspólnego z tymi kolesiami na ulicy.

określenie "parch" nie jest antysemickie? jakby niemiecki dziennikarz a telewizji publicznej użył określenia polaczek to Krystyna P. dostałaby spazmów większych niż na widok Owsiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie czekam, ja mam w du.ie. aczkolwiek nie powiem, bawi mnie jak obecna władza próbuje udawać, że nie ma nic wspólnego z tymi kolesiami na ulicy.

określenie "parch" nie jest antysemickie? jakby niemiecki dziennikarz a telewizji publicznej użył określenia polaczek to Krystyna P. dostałaby spazmów większych niż na widok Owsiaka

 

chodzi Ci o wpis Ziemkiewicza? niepotrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie czekam, ja mam w du.ie. aczkolwiek nie powiem, bawi mnie jak obecna władza próbuje udawać, że nie ma nic wspólnego z tymi kolesiami na ulicy.

określenie "parch" nie jest antysemickie? jakby niemiecki dziennikarz a telewizji publicznej użył określenia polaczek to Krystyna P. dostałaby spazmów większych niż na widok Owsiaka

 

No ale ten link co wrzuciłeś był o programie "W tyle wizji", gdzie nie znalazłem żadnych wypowiedzi antysemickich.

 

Określenie parch jest antysemickie. Natomiast wypowiedź Ziemkiewicza, którą pozwolę sobie przytoczyć, antysemicka nie jest:

"Przez wiele lat przekonywałem Polaków, że należy Izrael wspierać. Dziś przez paru głupich, względnie chciwych parchów czuję się z tym, jak palant"

 

Co wspólnego z tymi kolesiami na ulicy ma władza poza miłością do Żołnierzy Wyklętych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za antyimigranckimi hasłami, PO wróg numer jeden, i całym prawicowym bełkotem to w sumie nic. kolesie od torciku z wafelkami wysli na wolność, jestem ciekaw jak sprawa się potoczy dalej. ten od kukły żyda jest na wolności. ale zagrożeniem jest koszulka z Marksem u Zandberga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za antyimigranckimi hasłami, PO wróg numer jeden, i całym prawicowym bełkotem to w sumie nic. kolesie od torciku z wafelkami wysli na wolność, jestem ciekaw jak sprawa się potoczy dalej. ten od kukły żyda jest na wolności. ale zagrożeniem jest koszulka z Marksem u Zandberga

Czy Zandberg był w areszcie za koszulkę? Jeśli nie to widać, że dla zwolenników morderców z komuny jest większe poparcie i przyzwolenia PiSu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za antyimigranckimi hasłami, PO wróg numer jeden, i całym prawicowym bełkotem to w sumie nic. kolesie od torciku z wafelkami wysli na wolność, jestem ciekaw jak sprawa się potoczy dalej. ten od kukły żyda jest na wolności. ale zagrożeniem jest koszulka z Marksem u Zandberga

Bezprawne aresztowanie i skazanie bez paragrafu byłoby wystarczające, czy publiczne tortury i egzekucja dopiero przekonałyby cię do tego, że PIS nie sprzyja narodowcom? I co się stało Adrianowi Zandbergowi podczas rządów PIS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ty ku.wa komunisto"

w dzisiejszej Polsce, to naprawdę jeszcze najmniej dolegliwa obelga.

 

"wpis Ziemkiewcza ? niepotrzebny"

 

niepotrzebna, to jest jego proza, podobnie zreszta jak całej prawicy, która nie ma żadnej historii do opowiedzenia, ale upierdliwie wyznaje zasadę, ze chęć szczera.

 

ten wpis zaś, to zwykłe popisy parobczaka folwarcznego, który dostał do reki Twitter i teraz wypróżnia się na nim z tego, co w czasach przedtwitterowych ujawniano pod budką z piwem, w gospodzie albo w świątyni dumania, by sobie ulżyć w oczekiwaniu na pierwszą falę.

 

ponoć w TVP Info po d... dostali paskowi, którzy w programie Tu Polska czy Teraz Polska wpuścili na ekran antysemickie wpisy. Podziwu godna reakcja dyrekcji TVP.

 

Natomiast opozycję, Niemców, Ukraińców i Komisję Europejską oraz Donalda Tuska będzie można nadal naparzać. Poziom agresji w tym programie jest niewyobrażalny : wyliniałych eks-solidarnościowców na trybunach, zapraszanych do programu tweetów oraz prowadzących, którzy bez cienia żenady mówią językiem PISowskich piarowców.

 

To się nie zmieni. Wstający z Kolan przejawiają typową mentalnośc polskiego chama : silnym lizać buty - słabszych kopać po pysku.

 

 

I jak ten przekaz wygląda : rząd robi w porteczki i tłumaczy się na wyścigi, a jego czynownicy w mediach robią mu koło pióra. Jak to mówią : poznać pana po cholewkach.

 

A bank rozbił i tak Adrian.

 

Klient, który pobiera pensję prezydenta, teatralnym głosem dudnił, że będzie bronil Polski przed "oczernianiem !", że nie pozwoli, że nie spocznie i tak dalej.

 

To ten sam koleś, ktory w Polsce podpisuje seriami ustawy łamiące konstytucję, naruszające normy prawne, sprzeciwiająće się ustrojowi demokratycznemu.

 

powiedziałbym, że dla całego cywilizowanego świata słowa tego zera mają wartośc obornika spod krowy, ale jestem zbyt dobrze wychowany, by stać mnie było na taki język.

 

nawet pijany Kwaśniewski chwiejacy sie na cmentarzu przerastał go o głowę, bo Kwaśniewski w końcu trzeźwiał, a ten korniszon najpewniej umrze w błogim przekonaniu, że wypełnił jakąs dziejową misje.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprawne aresztowanie i skazanie bez paragrafu byłoby wystarczające, czy publiczne tortury i egzekucja dopiero przekonałyby cię do tego, że PIS nie sprzyja narodowcom? I co się stało Adrianowi Zandbergowi podczas rządów PIS? 

wystarczy, że pójdą do lasu a tam myśliwy pomyli ich z dzikiem, sarną. a potem dostanie 2 lata w zawieszeniu, bo przeciez pomylić się ludzka rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Wildstein  : "MYsmy Thun nie cenili za inteligencje"

p. Gmyz : "To za co ? bo za urodę chyba też nie"

 

skąd w mężczyznach wyznających prawicowe normy i poglądy taka pogarda dla kobiet ? albo wytykają im niedostatki urody, albo chwalą się że posiedli pijaną, albo dziela się własnym doświadczeniem, że 'zawsze się trochę gwałci", albo traktują protekcjonalnie.

 

a jednocześnie uprawiają tę pantomimę, która ma ich opisywać jako szarmanckich dżentelmentów : całują w łapy, otwierają drzwi, z goździkami przy okazji biegają.

 

I oczywiście wierzą w Boga, głównie z tego powodu, że Ojcowie Kościoła z nadania samego Dziadka z brodą, dali im prawo zabijać zwierzęta, bić dzieci i otóż właśnie kobietami pogardzać.

 

I zeby który chociaż adonisem był, a to sami osobnicy o urodzie dyskretnej i zapewne wyposażeni najwyżej do sikania.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Wildstein : "MYsmy Thun nie cenili za inteligencje"

p. Gmyz : "To za co ? bo za urodę chyba też nie"

 

skąd w mężczyznach wyznających prawicowe normy i poglądy taka pogarda dla kobiet ? albo wytykają im niedostatki urody, albo chwalą się że posiedli pijaną, albo dziela się własnym doświadczeniem, że 'zawsze się trochę gwałci", albo traktują protekcjonalnie.

 

a jednocześnie uprawiają tę pantomimę, która ma ich opisywać jako szarmanckich dżentelmentów : całują w łapy, otwierają drzwi, z goździkami przy okazji biegają.

 

I oczywiście wierzą w Boga, głównie z tego powodu, że Ojcowie Kościoła z nadania samego Dziadka z brodą, dali im prawo zabijać zwierzęta, bić dzieci i otóż właśnie kobietami pogardzać.

 

I zeby który chociaż adonisem był, a to sami osobnicy o urodzie dyskretnej i zapewne wyposażeni najwyżej do sikania.

smieszne te glupotki w dobie akcji metoo, ktora pokazala wrazliwosc i pro-kobiece postawy niejednego dzentelmena z lewej strony :D

 

no ale jak przyznala Kazia Szczuka to co ochydne u prawakow to u jej kolegow po prostu takie poczucie humoru (przeciez teksty typu "k**** przyszly" to humorek najwyzszych lotow jest!)

 

lubie te vasquezowo-lewicowa logike - prawackie okreslenie brzydkiej laski jako brzydka laska to gorsze przeciez niz nieznajoma wyzwac od kurew (oczywko tylko jesli wyzywajacym jest zadeklarowany lewicowiec-postepowiec!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawi mnie jak obecna władza próbuje udawać, że nie ma nic wspólnego z tymi kolesiami na ulicy.

 

Z jakimi kolesiami? Ja rozumiem ira-lewackie ;) upodobania, ale nie powielajmy głupkowatych przekazów z "Dzień dobry TVN" bo dojdziemy do wniosku, że Geremek, Kuroń i Kwaśniewski odpowiadają za Szczerego, Tejkowskich braci, Włodiego i cały skinhedowski klimat lat 90-tych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że pójdą do lasu a tam myśliwy pomyli ich z dzikiem, sarną. a potem dostanie 2 lata w zawieszeniu, bo przeciez pomylić się ludzka rzecz.

Gdyż jak wiadomo, do tej pory w takich przypadkach sądy były niezwykle brutalne, a poprzednie przepisy wyjątkowo surowo karały takie przypadki:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/slocwina-lagodny-wyrok-dla-mysliwego-ktory-zabil-czlowieka-zamiast-dzika/4g4cqhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brawo, załapałeś że sady w Polsce nie dadzą zrobić krzywdy myśliwemu. 

 

no brawo, właśnie odkryłeś pradawny tajny sojusz sędziów z myśliwymi:)

 

A tak serio to mam nadzieję, że kiedyś załapiesz, ze myśliwi to nie krwiożercze bestie zabijające zwierzęta dla przyjemności:) Dalej nie wchodzę w dyskusję, bo sprowadziłeś ją pierwszym zdaniem do absurdu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.