Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Irlandia liberalizuje ustawę aborcyjną. w Polsce próby radykalizowania i tak już radykalnych przepisów. Im Europa bardziej oświecona, tym Polska bardziej ciemnogrodzka. To chyba ta przysłowiowa polska "przekora" ?

 

a to co w Sejmie się dzieje, to po prostu obnaża PIS : 

 

"mamy kasę !" - ale niepełnosprawnym nie damy, "jest cudownie !" - ale niepełnosprawni są flekowani; TO ! właśnie w tym proteście jest polityczne, stopień samozaorania się PISu.

 

wysłane gestapo marszałkowskie też zachowuje się jak tępy zomolak, bez grama wdzięku i sympatii dla ludzi. Przeciw kobietom, niepełnosprawnym

 

gdyby przyszło popisywać się przeciw kibolom czy górnikom, to zapewne cyborgi za dychę narobiłyby w spodenki. 

 

I ta propaganda z PRL w TVP Info : "warchoły", "awanturnicy", "wrogowie klasowi", "zgnilizna" i "smród z antresoli".

 

A tuż obok radzieckie w formie treści o stanie zdrowia towarzysza Breżniewa, czyli Kaczyńskiego.

 

k..., w XXI wieku Polacy własnymi łapami znów zaprowadzają komunę :] Jedną ręką ścigają i rozliczają peerelowskich konfidentów i sędziów, którzy skazywali słusznie opozycjonistów za łamanie obowiązującego prawa, a z drugiej sami powielają najgorsze wzorce z tamtych czasów.

 

PISowscy zajęci napychaniem sobie kieszeni publicznymi pieniędzmi jeszzcze nie widzą, ale już się skończyli. I badania CBOS dot. zaufania do polityków to już tylko bezwartościowa prostytucja.

 

suwerena PiSowskeigo czapkami nakryjemy. mało kto się orientuje, jakie jest wk.. w narodzie, zażenowanie, i jak rośnie mobilizacja przeciwko tej bandzie komuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie bawi jak jedno zdjęcie z dzisiejszego Irish Times, gdzie dwie lesbijki stoją przytulone i szczęśliwe bo w końcu, one lesbijki, będą mogły dokonywać legalnie aborcji na życzenie.


 

Co roku trąbi się na całą Polskę jaką kwotą Owsiak wyręczył budżet państwa. Ktoś coś takiego słyszał o organizacjach kościelnych, że wyręczają budżet państwa? Nie. Owsiak i WOŚP tylko dają, a Kościół i Caritas tylko zabierają.

Bez WOŚP polska służba zdrowia dawno dokonałaby już zapaści, dlatego cały świat patrzy i podziwia Owsiaka i bierze z nas przykład. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze teraz taka historyjka:

 

"Początki cementowni sięgają lat 1952–1955. Wówczas, w oparciu o miejscowe kopalnie wapienia i radzieckie technologie, powstała cementownia "Przyjaźń". Po 1989 roku nazwa została zmieniona na cementownia "Wierzbica".
...
Cementownia była zatem ogromnym pracodawcą, zatrudniającym większość osób z Wierzbicy i okolicznych wsi. Po transformacji ustrojowej, do 1995 roku zakład przynosił zyski.
...
Francuska firma zaoferowała najwyższą cenę za akcje, ale zarazem najgorsze warunki inwestycyjne. Umowa przedwstępna pomiędzy XI Narodowym Funduszem Inwestycyjnym a grupą Lafarge została podpisana 30 czerwca 1996 roku, a wygasała 30 listopada 1996 roku.
...
Ówczesny prezes cementowni Jacek Kuna, zarząd oraz związki zawodowe walczyły o unieważnienie przetargu, którego finalizacja wróżyła szybką plajtę zakładu.
...
17 września 1996 roku prezes cementowni zginął w wypadku samochodowym. Kilkanaście dni po jego śmierci, nowe władze przedsiębiorstwa podpisały umowę wstępną z Francuzami,
...
W 1996 roku zakład przejął koncern Lafarge, który 12 października 1997 roku wygasił ostatnie piece.

trybeus.prawynurt.pl/klub-dyletantow/jak-zniszczono-polskie-cementowniena-przykadzie-cementowni-wierzbica,1073.htm

Czyli cementownia przynosiła zyski, po czym ją sprywatyzowano, a kupujący ją zlikwidował
podobnie jak z cukrowniami, ta sama ekipa, tylko z cementownia poszło im szybciej

 

p.s. to ze prezes cementowni się stawiał i zginął w wypadku to moze być oczywiście przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest niepełnosprawnych zawieszony, wystarczyło odciąć dostęp do windy, pryszniców, odciąć TV, zabrać kamery, zasłonić kotarami, zabronić otwierania okien, specerów. W sumie mogli robić to wcześniej, a najzabawniejsze jest, że protestujący dostawali śniadania, dwudaniowy obiad i kolacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to nie było podpalenie tylko robotnicy zostawili cos na budowie co spowodowało zapalenie sie materiałów budowlanych i toitoia. Całe szczęscie że ogień nie był duży i nawet straż nie musiała przyjezdżać.

 

Niezależnie od przyczyn pożaru po rosiaku obie strony polityczne i medialne niczego sie nie nauczyly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za twoje posty powinna być dodatkowo lewatywa

 

Nie ma znaczenia kto to napisał

Fakt że ktoś podpala kamienicę człowieka świadczy sam o sobie

Zawsze szczerze współczuję ludziom, którzy od lat czerpią wiedzę o świecie z Wyborczej.

Właśnie chodzi o to kto napisał, bo sam wstęp sugeruje że to wina tych z PiS

Tendencyjmie urbanowsko podany news.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szczerze współczuję ludziom, którzy od lat czerpią wiedzę o świecie z Wyborczej.

Właśnie chodzi o to kto napisał, bo sam wstęp sugeruje że to wina tych z PiS

Tendencyjmie urbanowsko podany news.

Proszę zatem o wskazanie, co ludzie powinni czytać byś nie musiał im współczuć. Przy okazji co trzeba oglądać a czego nie tykać.

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zatem o wskazanie, co ludzie powinni czytać byś nie musiał im współczuć. Przy okazji co trzeba oglądać a czego nie tykać.

Z góry dziękuję.

To jest ta różnica, że w gnębionej Polsce masz dostęp nawet do, jak to pisze ptak, szmatławca Karnowskich. W wyśnionej Europie Zach, cieszącej się wolnością słowa, dostępu nawet do pewnych Informacji nie masz bo zagrażać to może pewnemu interesowi?

Co czytać i oglądać? Twój wybór. GW to przede wszystkim pedagogika wstydu, wieczne narzekanie na Polskość, zaściankowość.

Ptak wybrał sobie takie media, podczas oglądania których przytakuje być może 3 razy na minutę. Teraz TVP mu przeszkadza, ciekawe czy tak było za Kraski, Tadli i Lewickiej? Wtedy nawet wyboru nie było, był jeden niemalże przekaz.

 

Artykuł GW to majstersztyk, wstęp i fragment o niemalże sięgających pokoju dzieci płomieniach

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś powiedział, że nikogo nie oskarża, liczy na to że policja znajdzie sprawców. Sądzę, że w TVP czy jakimiś szmatławcu Karnowskich takiej informacji nie znajdziesz ( tak strzelam bo nie oglądam i nie czytam wymienionych mediów)

 

Jestem elementem ataku pisowskiej telewizji. Od kilku dni bardzo intensywnego. Kurski z Kaczyńskim wydali wyrok, ale ja się nie poddam.  Boję się o rodzinę, bo od poniedziałku do piątku jestem w Warszawie. Mam trójkę dzieci, zostają same. Dostaję różne pogróżki.Ja się nie poddam. Jeżeli TVPiS na wolnym rynku w Warszawie nie może znaleźć kompetentnych dziennikarzy i żaden uczciwy dziennikarz nie podejmie się nagonki na mnie  to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że celnie ich trafiliśmy i pociągniemy to do końca

 

 

 

Brejza przyznaje, że od dłuższego czasu otrzymuje pogróżki w postaci m.in. anonimów, także kierowanych do rodziny. Kilka spraw zgłosił na policję.
 
- Nie przesądzam, chciałbym wierzyć, że to był czyn chuligański. Emerytowany strażak, ekspert od pożarnictwa, był zdziwiony siłą ognia. Mówił mi, że wysoce prawdopodobne jest to, że ktoś coś rozlał - mówi nam poseł PO.

 

 
 
Źródła: natemat.pl i gazeta.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta różnica, że w gnębionej Polsce masz dostęp nawet do, jak to pisze ptak, szmatławca Karnowskich. W wyśnionej Europie Zach, cieszącej się wolnością słowa, dostępu nawet do pewnych Informacji nie masz bo zagrażać to może pewnemu interesowi?

Co czytać i oglądać? Twój wybór. GW to przede wszystkim pedagogika wstydu, wieczne narzekanie na Polskość, zaściankowość.

Ptak wybrał sobie takie media, podczas oglądania których przytakuje być może 3 razy na minutę. Teraz TVP mu przeszkadza, ciekawe czy tak było za Kraski, Tadli i Lewickiej? Wtedy nawet wyboru nie było, był jeden niemalże przekaz.

 

Artykuł GW to majstersztyk, wstęp i fragment o niemalże sięgających pokoju dzieci płomieniach

Nie odpowiedziałeś na pytanie co mamy czytać, oglądać byś nie czuł wstydu. 

 

Pedagogika wstydu - ciekawe pojęcie. Czy zamiast tego powinniśmy używać pedagogiki dumy?

Czym według Ciebie jest patriotyzm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku ktory wkleiles?

mea culpa, niezbyt się przyłożyłem, bo jak widzę "wyborcza", PO i dyktatura PiS to mam odruch wymiotny na propagandę na poziomie pasków z TVP. Dawno, ale to dawno temu uważałem tą gazetę z opiniotwórczą. Obecnie z zasady omijam ich informacje o polityce w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.