Skocz do zawartości

barcalover - metlik


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

Rappar pisałem o top3 obrońców wśród obwodowych, kogo stawiasz wyżej niż Denga w takim razie? bo jego wpływ na obronę całego zespołu w moich sezonach był ogromny

Artest, Kawhi, Iguadola, żeby się ograniczać tylko do 3 nazwisk. Z około 10 się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze overall tu absolutnie nie da sie wyklarowac jasnego top3, ale Denga widze nizej od Pippa zdecydowanie.

 

post Jordan? ;o Pip po kontuzji nie był już tym samym graczem w obronie, oczywiście instynkt i IQ zostało, ale szybkość poruszania się na nogach już nie ta. ciężko udowodnić w jakiś konkretny sposób czyjąś wyższość w obronie, ale Deng jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem w obronie, może bronić m2m i również jest świetny w helpD (imo tylko trochę gorszy niż Kawhi)

 

w moich sezonach był dwa razy 3. w DRAPM co jest niespotykane jak na obwodowego (co jest rzeczą niespotykaną, nie wiem czy ktoś coś takiego powtórzył, chyba tylko Iggy był raz 2.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaka statystyka jest dla ciebie w jakikolwiek sposób dobra jeżeli chodzi o obronę?

 

napisz jedną bzdurę wynikająca z DRAPM i się możemy zastanowić co z tym zrobić :)

 

Deng prawie nie siadał w moich sezonach, a jego głównymi zmiennikami na pozycjach 2/3 byli Brewer, Bogans i Korver. dwóch pierwszych dostawało minuty głównie ze względu na obronę, a Korver był trochę poniżej przeciętnej

 

nie wiem, dziwię się, że nie masz Denga za elitarnego obrońcę bo w naszej grze jest naprawdę jednym z lepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj Pippena z PO 00 , zdziwisz sie jak zasuwal. To co robil w D w serii z Blazers Lakers rozwalilo moj odbior na tamta serie. Denga mialem szczescie ogladac w wielu spotkaniach i nie uwazam go za elitarnego defensorja, tylko bardzo dobrego.

Drapm staty mnie nie przrkonuja, zbyt wiele razy wychodza z tego bzdury, notabene pamietasz kto zmienial Denga w Bulls w tamtych sezonach na jaki lineup rezerwowy na te nieznaczne minuty. Bo to przy D Bulls jest przy drapmie zaoewne mylace.

 

+1, to jaki Pippen miał wpływ na team defense z pomocy wysokim to nie sądzę, że ktokolwiek może się tutaj równać. Może RS nie miał takiego dobrego, ale to jest taki obrońca który w playoffs ma większy impact niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.