Skocz do zawartości

Post Jordan Fantasy - głosowanie PO


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym optował za rozwiązaniem, gdzie głos tych wybitniejszych i mądrzejszych osób jak Lorak czy Bastillon liczy się bardziej, np. za 2 punkty. Biorąc pod uwagę jak zrównoważone są zespoły to zapewne i tak ich głosy będą przesądzać o zwycięstwie, a szaraczki będą szczęśliwe, że ich głos został wzięty pod uwagę.

 

Demokracja to tragiczny ustrój i nie może być, tak że głos MarcusaCamby'ego jest równy Bastillona.

 

To kto tutaj rozporządza? Głosy jawne czy musimy liczyć na męża zaufania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym optował za rozwiązaniem, gdzie głos tych wybitniejszych i mądrzejszych osób jak Lorak czy Bastillon liczy się bardziej, np. za 2 punkty. Biorąc pod uwagę jak zrównoważone są zespoły to zapewne i tak ich głosy będą przesądzać o zwycięstwie, a szaraczki będą szczęśliwe, że ich głos został wzięty pod uwagę.

 

Demokracja to tragiczny ustrój i nie może być, tak że głos MarcusaCamby'ego jest równy Bastillona.

 

To kto tutaj rozporządza? Głosy jawne czy musimy liczyć na męża zaufania? ;)

Jak dla mnie nieczłonkowie zabawy niech głosują tutaj jawnie. Głosy na pw co najwyżej uczestnicy.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bast/Lorak/ely/Jedras/Koelner

 

ely nie napisał nic podczas naszego grania, więc chyba nie jest zbyt chętny, a Jendras napisał, że nie chce głosować, więc chyba nie będziemy go przymuszać

 

Rappar ma racje, głosujmy tradycyjnie. już trochę ludzi spoza gry się zgłosiło do głosowania, więc będzie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby byl glos, ale primo deadline to ten piatek, secundo glosy niech beda argumentowane a nie na odwal, wiec jak ktos nie wie co sensownego napisac niech sie wstrzyma.

Co to znaczy argumentowane? Załóżmy, że oddaję głos w parze barcalover - metlik

 

1) Głosuję na Metlika, bo Dwight Howard zmiażdży PGasola (mimo, że ten pierwszy do teraz nie może się pozbierać, bo tym jak go Hiszpan zniszczył w finałach po obu stronach parkietu)

 

2) Głosuję na Barcalovera, bo metlika ma w składzie Manu Gino, który wykonał jedno z najgorszych zagrań ever(skupiam się na jednej akcji, a pomijam to, że to najlepszy kolo z ławki w zabawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy uczestnik głosuje. Kto ma ochotę, może pisać kolejny elaborat, argumentujący swój wybór, ale jego głos będzie się liczył tak samo, jak proste: "głos: metlik".

 

Ja sobie przeanalizuję składy i sposób gry poszczególnych teamów i par, ale nie mam zamiaru swoich decyzji argumentować jakoś szczególnie. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na 5 kluczowych pytań i jeśli ktoś głosuje np. na metlika, to znaczy, że te 5 odpowiedzi go przekonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.