Skocz do zawartości

SPALDING GRIP CONTROL


dworu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić konkretną piłe na sezon Myślałem o grip control od spaldinga. Ktoś nią grał ? Macie jakieś doświadczenia z tą piłką ? Ktoś testował ją na orliku ? Gram wyłącznie na orlikach / czasami beton i na takie nawierzchnie piłki szukam. Widzę po forum że uznaniem cieszy się też spalding tf-250. Myślicie że rożnica cenowa w przypadku tych piłek jest uzasadniona ? Faktycznie warto zapłacić prawie dwa razy tyle za "gripa" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam tę gałę od dwóch lat i raczej nie polecam. Grałem nią właśnie głównie na orliku i choć na począku była w porządku, to bardzo szybko straciła swoje właściwości chwytne. Jej nazwa grip control nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Obecnie do gry nie nadaje się już w ogóle, można nią sobie co najwyżej porzucać na rozgrzewce, bo piłka wyślizguje się z rąk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno Spalding Platinum StreetBall:

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-platinum-streetball

 

Póki co piłka jest super i wydaje się godna polecenia. No ale nie wiem jak z wytrzymałością.

 

Kumpel sobie chwali piłkę Nike Hyper Grip ( http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/hyper-grip-ot-meska-pilka-do-koszykowki/pid-1557432/pgid-1557433 ). Sezon zniosła nieźle. Na plus, że wygląda jak skórzana ale moim zdaniem od początku była trochę za śliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem / mam tego spaldinga streetball / szybko sie pościerał popękał / grało sie nawet nawet ale szczerze... nie wart tej kasy Kiedy wspomniany "streetball" powoli dogorywał dostałem od kumpla na urodziny piłkę firmy METEOR :) Pierwsza moja myśl "o kur..." nie dość że sie METEOR :)) nazywa to jeszcze była w takich kolorach ze ją chyba z księżyca widać było http://cornersport.pl/pl/pilka-koszykowa-meteor-grid-7.html  Poważnie zastanawiałem sie nad konkretną piłą na ten sezon ale tak sobie wziąłem do łapy wczoraj tego meteora  POLECAM KAŻDEMU Trzyma sie dłoni jak żadna moja dotychczasowa piłka Guma sie troche podtarła przez 2 lata ale to jeszcze bardzoej zwiekszyło jej przyczepność / te rowki (czy jak to zwać ) sa dosyć głębokie co jeszcze bardziej zwiększa kontrole nad piłką Naprawde świetna Gdyby był na niej napis spalding to śmiało by za nią wołali ze 100 zł więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.