Skocz do zawartości

ATF postJordan karpik vs ignazz


january

Rekomendowane odpowiedzi

Millsap od dawna jest bardzo dobrym obrońcą. widać to zarówno oglądając mecze (mimo wielu przechwytów rzadko popełnia błędy, świetnie broni picki, a dość mało centymetrów nie przeszkadza mu być co najmniej solidnym defensorem na poście) jak i w statsach (od lat jest regularnie w top 30 DRAPM).

 

Ale ja nie pisałem nic do temu zaprzecza. Obrona picków jest tutaj bez znaczenia, bo interesuje nas jego obrona Dirka na izolacjach. Zgadzam się, że jest "co najmniej solidnym defensorem na poście", czyli brakuje mu 2-3 klas żeby bronić Dirka 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem nic do temu zaprzecza. Obrona picków jest tutaj bez znaczenia, bo interesuje nas jego obrona Dirka na izolacjach. Zgadzam się, że jest "co najmniej solidnym defensorem na poście", czyli brakuje mu 2-3 klas żeby bronić Dirka 2011.

pi****lenie. Dirka nie da się zamknąć w serii - zresztą żadnego superstara w pojedynkę nie da się zamknąć. A cała zabawa polega na tym, że nie dać mu się rozszaleć. Millsap pochłaniający dwójkowe akcje z Dirkiem (świetny defensor picków) i dający mu wymagający matchup na post - to jest to czego oczekujesz kiedy stajesz na przeciwko Nowitzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisałem nic do temu zaprzecza. Obrona picków jest tutaj bez znaczenia, bo interesuje nas jego obrona Dirka na izolacjach. Zgadzam się, że jest "co najmniej solidnym defensorem na poście", czyli brakuje mu 2-3 klas żeby bronić Dirka 2011.

mój błąd, myślałem że "elitarnym obrońcą" odnosi się do ogółu D. z ciekawości: jacy zatem PF po zmianie przepisów byli lockdown defensorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, myślałem że "elitarnym obrońcą" odnosi się do ogółu D. z ciekawości: jacy zatem PF po zmianie przepisów byli lockdown defensorami?

 

"po zmianie przepisów" - co masz na myśli: PFs po 2005 roku, czy PFs przed i po którzy przy nowych przepisach byliby lockdown?

 

Poza tym, Na Dirka trzeba tutaj wziąć poprawkę, bo ci którzy normalnie są lockdown często nie mają czego szukać przeciwko Dirkowi (np. Duncan). Pytanie powinno brzmieć - jacy obrońcy są w stanie ograniczyć Dirka 1 on 1? Najlepszymi obrońcami byliby m. zd. KG, Cliff Robinson, Sheed z Portland. Myślę że Karl Malone od Julka nie wypadłby źle ze względu na swoją fizyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"po zmianie przepisów" - co masz na myśli: PFs po 2005 roku, czy PFs przed i po którzy przy nowych przepisach byliby lockdown?

 

Poza tym, Na Dirka trzeba tutaj wziąć poprawkę, bo ci którzy normalnie są lockdown często nie mają czego szukać przeciwko Dirkowi (np. Duncan). Pytanie powinno brzmieć - jacy obrońcy są w stanie ograniczyć Dirka 1 on 1? Najlepszymi obrońcami byliby m. zd. KG, Cliff Robinson, Sheed z Portland. Myślę że Karl Malone od Julka nie wypadłby źle ze względu na swoją fizyczność.

Czyli po 2004 roku dirka moglby bronoc tylko kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.