Skocz do zawartości

Trenerzy NBA


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu Rivers radzi sobie słabo? Według mnie robi tyle, na ile pozwala mu roster. Ciała daje jako GM.

 

Właśnie. Szczególnie teraz widać, że potrafi zajebiście poukładać zespół choć ma pierdyliard dziur na każdej z pozycji właściwie. Szkoda, że LAC się nie wzmocnili bo pewnie znowu zaliczą max 2nd round i haterzy CP3 będą znowu mieli żniwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop, Carlisle, Vogel, Scott, Budenholzer, Casey, Clifford, Van Gundy, Brown, Thibodeau, Karl, McMillan, Adelman

 

A pewnie jeszcze drugie tyle pominąłem.

 

Ok, dlaczego Vogel, Scott, Casey, Clifford i Thibo są wg Ciebie lepsi? Co niby takiego osiągnęli w skali NBA?

 

Brown, McMillan i Adelman nie trenują drużyn NBA.

 

I czekam na drugie tyle :)

 

Btw.

@royceyoung

Scott Brooks named Western Conference Coach of the Month for February. Thunder went 9-3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz barca, że macie ekipę samograjów? Samym talentem i trio Wes-KD-Ibaka da się wygrywać mecze bez większej taktyki i Brooks to udowadnia. Ciężko jest z góry powiedzieć, że Brooks to ciota bo wyniki jakieś tam ma a w innym otoczeniu go nie widzieliśmy, ale to naprawdę nie jest żadną sztuką mając dwóch graczy nawet z top5 całej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co osiągnął Brooks mając najlepszego po Jamesie zawodnika ligi Duranta, Westbrooka rzekomo top 10 w lidze.Twoja argumentacja jest aż śmieszna... .99 na 100 użytkowników forum uważa ,że Brooks jest do wyjebania bo po prostu jest cienki i marnuje potencjał,nie rozwija zespołu itd. ,ale nie Ty jako wierny fan spod znaku OKC uważasz go za czołówkę bo ...bo trenuje Twój zespół?Zawodnicy najlepsi,trener najlepszy ...skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ?

 

 

 

Brooks i czołówki ligi to jak Beasley i czołówka zawodników w NBA.Tylko jednosobowa fantazja .

Edytowane przez prorok89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bottom 3: Wittman, Shaw, Scott

 

 

1. Kidd jest mega niedoceniany. Kidd w defensywie prawdopodobnie będzie (albo już jest) dokładnie tym czym Pop jest w ofensywnie.

2. Myślę, że mądrzejsza część ligi obawia się dnia jak Brad Stevens dostanie bardzo dobry roster i jak Spoelstra znowu dostanie bardzo dobry roster.

3. Stotts i Budenholzer to kolejno mini-Carlisle i mini-Pop.

4. Jestem pod wrażeniem tego jaki atak potrafili zrobić Joerger i Hornacek, 

5. Clifford Thibodo Vogel powinni być asystentami

6. SNYDER !!!!!

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy najlepsi,trener najlepszy ...skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ?

 

 

A jest źle? Jeśli faktycznie, to w ostatnich 2 latach głównie przez kontuzje.

 

A co osiągnął Brooks mając najlepszego po Jamesie zawodnika ligi Duranta, Westbrooka rzekomo top 10 w lidze.Twoja argumentacja jest aż śmieszna... .99 na 100 użytkowników forum uważa ,że Brooks jest do wyjebania bo po prostu jest cienki i marnuje potencjał,nie rozwija zespołu itd. 

 

To nie znaczy, że 99% się nie może mylić. Westbrook dopiero pod Brooksem stał się top5 ligi. Talent trzeba potrafić rozwinąć. Zresztą, Brooks największe wrażenie robi osiągnięciami w defensywie.

 

 

Nie rozumiesz barca, że macie ekipę samograjów? Samym talentem i trio Wes-KD-Ibaka da się wygrywać mecze bez większej taktyki i Brooks to udowadnia. 

 

To, że Ty nie dostrzegasz taktyki, to nie znaczy, że jej nie ma w Oklahomie. 

 

 

Ciężko jest z góry powiedzieć, że Brooks to ciota bo wyniki jakieś tam ma a w innym otoczeniu go nie widzieliśmy, ale to naprawdę nie jest żadną sztuką mając dwóch graczy nawet z top5 całej ligi.

 

Nie jest sztuką? Bo Ty tak mówisz? LOL.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Jendras ja pamietam wypowiedzi o del Negro jako najgorszym coachu ligi na tyn forum. Doc wedlug wielu tu osob mial pokazac jako swietny coach duzy upgrade nad Del Negro. WCF jako minimum, CP3 Griffin jako duet pod wodza Riversa w ofensywie na poziomie Nash Amare etc. Ile z tego wyszlo? Za co go tak bardzo chwalic?

 

Ale w czym konkretnie zawinił Rivers, że tego WCF nie osiągnęli?

 

bottom 3: Wittman, Shaw, Scott

 

Nie jestem fanem Scotta, ale dlaczego stawiasz go tak nisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bottom 3: Wittman, Shaw, Scott

 

 

1. Kidd jest mega niedoceniany. Kidd w defensywie prawdopodobnie będzie (albo już jest) dokładnie tym czym Pop jest w ofensywnie.

2. Myślę, że mądrzejsza część ligi obawia się dnia jak Brad Stevens dostanie bardzo dobry roster i jak Spoelstra znowu dostanie bardzo dobry roster.

3. Stotts i Budenholzer to kolejno mini-Carlisle i mini-Pop.

4. Jestem pod wrażeniem tego jaki atak potrafili zrobić Joerger i Hornacek, 

5. Clifford Thibodo Vogel powinni być asystentami

6. SNYDER !!!!!

 

Czemu tak nisko cenisz Byrona Scotta?

 

Co myślisz o Caseyu, który był ojcem defensywy w Seattle i mistrzowskich Mavs, a w Toronto nie potrafi zorganizować obrony na poziomie średniej ligowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

@royceyoung

Scott Brooks named Western Conference Coach of the Month for February. Thunder went 9-3

 

@barca wiecej Mike Brown dostał nawet COTY, a trener z niego taki jak z Waitersa MVP

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.