Skocz do zawartości

ATF POST JORDAN GLOSOWANIE 2 RUNDA


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat analogiczny do tego z 1 rundy - żeby łatwiej można było zliczać głosy itepe:

 

I zaczynam:

 

SlaKB - mac: 4:2

 

Nudna, męcząca seria z wynikami po 80-75 itp. mac ma najlepszą obronę w zabawie, ale SlaKB również jest w tym względzie elitarny a dodatkowo ma tutaj sporą przewagę w ofensywie i to zaważyło.

 

blackmagic - gregorius: 4:1 (mimo przewagi parkietu u gregoriusa!)

 

Jestem generalnie wyznawcą zasady fit>talent w ATF. Gregorius ma masę talentu, ale po prostu nie jestem w stanie sobie wyborazić tego w akcji. Blackmagic nie ma jednego (!!!) gracza, który by mnie jakoś specjalnie podniecał, ale trzeba przyznać że wszystkie klocki do siebie pasują w jego przypadku.

 

karpik - january: 4-3

 

Najcięższa dla mnie para do głosowania. Bardziej podoba mi się skład karpika, ale january wg mnie lepiej argumentował w temacie tej pary. Rzutem (Dirka) na taśmę wygrywa jednak karpik.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaKB - Mac

 

Fizyczna seria, gdzie każdy skończyłby ją mniej lub bardziej poobijany, ale najbardziej obita byłaby obręcz od niecelnych rzutów. Duncan ma chyba najbardziej niewygodnego dla niego rywala i atak maca w związku z tym może zbliżyć się niebezpiecznie blisko granicy 35% FG w serii. Sprawę trochę ratuje Carter i jego przewaga atletyzmu nad Christiem, ale ratuje tylko w niewielkim stopniu. Z drugiej strony wyobrażam sobie powrót najgorszych koszmarów LeBrona. Dobry plaster (G-Force) + rim protectorzy (nie jeden, a dwóch) i brak drugiego legit scorera (bo Redd to troszkę bieda na tym poziomie), to powód, by znów oglądać wersję Jamesa z bolącym łokciem. Sheed, Conley czy też Jermaine pewnie coś tam dorzucą, ale raczej będzie to za mało na 3. dogrywkę G7.

 

4:3 mac

 

julekstep - metlik

 

Obie ekipy są dla siebie niewygodne i trudne do zatrzymania. Fajnie, że julek zdecydował nieco zapgrejdować 2nd unit i dać pograć trochę osobno Nashowi i Malone, ale dalej jest to dla mnie jedna z najgorszych ławek całej zabawy (a na pewno czołowej ósemki). Różnicę w tej serii robi dla mnie przede wszystkim Dwight i jego help D na pickach.

 

4:2 metlik

 

blackmagic - Gregorius

 

Skład Grega oparty na obwodzie trafił na całkiem sympatyczną perimeter D. Gdyby blackmagic miał jakichś bardziej poważnych low post scorerów (LMA i Gasol mają możliwości, ale rzadko niestety z tego korzystają), to byłby sweep. A tak, to sweepu nie ma, ale seria raczej bez większej historii.

 

4:1 blackmagic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik 4:2 January

 

January ma świetnie poskładany skład, ale niestety brakuje mu zwyczajnie punktów. Artest jest bardzo dobrym obrońcą na Kobe (nie najlepszym, ale bardzo dobrym), Bogut jest dość mobilny, a poza tym nie wiem jak ta drużyna chce zdobywać punkty (ograniczone minuty Bibbi'ego, dobrzy obrońcy zarówno na centrach jak i Pippenie). może trochę Bosh i Odom by pociągnęli, ale przy ofensywie Deron + Pierce + Dirk to jednak trochę cienko

 

SlaKB 4:3 Mac

 

chociaż tutaj jest bardzo bliska seria, bo to idealny przeciwnik żeby wyłączyć (o ile się da) LeBrona, a poza tym SlaKB nie ma dobrych alternatyw. jednak Sheed na Duncanie i ogólnie problemy w ataku Maca będą jeszcze większe (Vince Carter kryty przez Douga serii nie wygra). no i dodatkowo small-ball po raz kolejny może przynieść profity drużynie LeBrona

 

Blackmagic 4:2 Gregorious

 

drużyna Blackmagica bardzo mi się podoba. natomiast Greg ma swoje problemy w ofensywie z podziałem zadań i częściowo (w konsekwencji) ze spacingiem. dodatkowo przeciwnik ma odpowiedzi na jego największe bronie. Blackmagic natomiast ma jak punktować (Aldridge, Penny z 2nd unitem, Baron) i jego ofensywa wydaje się być bardzo stabilna (choć ciut w niej za dużo mid-rangu, jednak może rozkładać akcenty w zależności od danego meczu i ustawień rywala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.