Skocz do zawartości

ATFpost Jordan karpik - metlik


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, wklejam. karpik już ma i wklei niedługo (ufam mu)

 

 

1. Gdzie widzisz swoje przewagi?

- mój skład jest bardzo wszechstronny i ma w jaki sposób wykorzystywać słabości (niewielkie) składu karpika - obrona picków Derona i Dirka, problem z mobilnością wyjściowych wysokich, słaba obrona Varejao 1on1 Howarda,
- Dwight może sporo pomagać, bo zarówno Bogut jak i Varejao nie mają range - to będzie ważne w stopowaniu ataków kosza Derona i Pierce'a,


2. Założenia lineupów i matchupy

pg Cassell 22/Manu 10/Jet 10/Harden 6
sg Harden 22/Manu 16/Jet 10
sf Manu 10/Deng 18/Lewis 12/Harden 8
pf Deng 20/West 22/Lewis 6
c  Howard 38/Miller 10


Deron    Cassell/Jet/Manu
Pierce    Manu/Deng
Artest    Harden/Lewis/West
Dirk    Deng/West
Bogut    Howard/Miller        
Hinrich    Jet/Harden    
Howard    Lewis/Deng/Manu    
Cliff    Lewis/West
Varejao    Howard/Miller


zmieniam swój wyjściowy line-up, chcę przyspieszać grę od początku i bronić Dirka 1on1 Dengiem (myślę, że powinien być niezłym obrońcą przeciwko Nowitzkiemu. jest bardzo mobilny, silny, a dodatkowo ma więcej niż 7 stóp wingspan!). ponadto będę grał sporo Jetem (który może spokojnie kryć Kirka). zamierzam w tym match-upie dużo atakować kosz (Bogut jest bardzo dobrym rim protectorem, ale musi uważać na Howarda do którego ma kto wrzucać nad kosz. poza tym Dirk i Varejao są takimi sobie obrońcami obręczy). Brad Miller będzie swoje minuty grał z pierwszą piątką (wyciąga Boguta spod kosza), natomiast Dwight będzie grał przeciwko Varejao gdzie dostanie sporo piłek na post up. mam na kogo rzucać Hardena, więc bardzo się z tego faktu cieszę (jeszcze lepiej kiedy Artest się zorientuje, że Harden jest po tej stronie słaby). trochę minut zamierzam grać parą Deng - West, gdzie Deng będzie krył Nowitzkiego, a West Artesta (mogę wtedy pomagać Dwightem do Nowika, a Westem rotować do centra)


3. Kto/co bedzie X-factorem?

- szybkość pary Deng&Howard na tle Dirk&Bogut,
- słaba obrona pomalowanego karpika. tylko Bogut w tym względzie jest jakiś, ale ja trochę go wyciągam Millerem plus musi uważać na Howarda. a ja mam kim atakować kosz  (Jet, Manu, Harden),
- praktycznie brak podwajania Dirka (wole żyć z jego scoringiem niż dać się rozpędzić strzelcom karpika, którzy stanowią o sile jego ataku)


4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

- zmianą wyjściowego line-upu,
- zwiększoną ilością minut Jeta i line-upem Jet - Harden - Manu - Deng/West - Howard/Miller, która zapewnie mi świetną ofensywę

5. Na co chcesz zwrocic uwage glosujacych?

- mogę wykorzystywać niewielkie minusy składu karpika,
- Pierce z okresu karpika nie był zbyt dobrym obrońcą,
- kiedy na boisku jest Kirk obrona pick'n'rolls jest lepsza, ale nie ma wtedy Derona/Pierce'a, więc traci na tym atak (a w tym match-upie, myślę że może mieć zwiększone zadania),
- Dirk będzie musiał bronić pick'n'rolls i pops - zamierzam to grać zarówno z Dengiem jak i Westem jako wysokimi,
- Harden ma na kim odpoczywać,
- Dwight vs Varejao (między innymi) rozegrał świetną serię ofensywną (a tutaj Bogut będzie miał ciężko zagrać dużo więcej niż 30 minut - poza tym Varejao jest dobry w bronieniu pick'n'rolls, więc oczekuje jego dużych)
 

 

skład karpika jest super

 

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie widzisz swoje przewagi?

 

Przede wszystkim metlikowi brakuje jakiegoś rozsądnego obrońcy na Dirka. Spodziewam się raczej small ballu z Dengiem na czwórce, ale Luol wydaje mi się mimo wszystko trochę za krótki i trudno mu będzie contestować rzuty 7-footera (to już nie jest ten sam Nowiztki, co w 2007 i nie ma takich problemów z S-Jaxami tego świata). Oczywiście Deng na Dirku oznacza, że metlik wyjdzie prawdopodbnie piątką Cassell-Manu-Harden-Deng-Dwight, czyli na ławce zostanie jeden jedyny guard w postaci Jeta i 3 "podkoszowych" (Rashard, West, Miller). Oznacza to albo krótką rotację metlika i zajeżdżanie podstawowych guardów albo mimo wszystko minuty jakiegoś Ryśka Lewisa na czwórce (dalej nie mogę uwierzyć w to, że Rysiu poszedł w 4. rundzie). W obu też przypadkach Deron ma dobry matchup, bo pewnie będzie kryty przez Cassella bądź Jeta. No i wreszcie Hardena czeka ciężka seria i siłowanie się z Artestem. Jeśli metlik wyjdzie swoim standardowym lineupem, to tym lepiej dla mnie, bo David West czy Rysio, to dużo gorsze rozwiązanie niż Deng.

 

2. Minuty i matchupy

 

Gram swoje, czyli wychodzę Deron-Pierce-Artest-Dirk-Bogut i zbytnio nie kombinuje w defensywie, czyli:

 

Deron-Cassell

Pierce-Manu

Artest-Harden

Dirk-Deng

Bogut-Howard

 

Staram się nie podwajać za bardzo Dwighta krytego przez Boguta, jeśli metlik gra Dengiem na czwórce. Bogut ma możliwości, żeby sobie z Dwightem radzić 1 na 1. Tu jest wideo, wprawdzie z tego roku, więc to nie ten sam Dwight, ale i tak można sobie wyobrazić, że Howard nie będzie raczej masakrował Boguta.

 

https://youtu.be/yd740T7LOIc

 

Jeśli wchodzi West na PFa, a Deng gra na SF, to podwajam Howarda od kogoś kryjącego tę dwójkę, głównie po to, żeby nie doprowadzić do foul trouble Boguta, bo ma on grać u mnie do oporu. Minuty:

 

Deron 32-36 Hinrich 12-16

Pierce 34-38 Hinrich 10-14

Artest 32-36 Howard 12-16

Dirk 36-40 Clifford 8-12

Bogut 30-34 Varejao 14-18

 

Dałem tu tak mało minut Bogutowi, bo i tak zdaję sobie sprawę, że przeciwko Howardowi w jednym czy drugim meczu nie uniknę foul trouble. Generalnie Bogut ma grać jednak tyle, ile tylko da radę przeciwko Howardowi. Varejao ma za zadanie frontować Dwighta i czekać na pomoc idącą pod kosz. Jeśli frontowanie jest niemożliwe i Dwight dostał już piłkę, to podwajam na pierwszym koźle. Dwight to dość słaby podający i kozłujący i na pewno wymuszę tu na nim kilka strat (złe podania, wyjęcie piłki albo ofens).

 

Hinrich sporo bronić będzie Manu.

 

3. Kto/co będzie X-Factorem?

 

Moja obrona. Mam dobry zestaw na wszystkie 3 gwiazdy metlika. Artest jest w stanie baaardzo poważnie ograniczyć Hardena, Bogut powinien wytrzymać fizycznie pojedynek z Dwightem, natomiast Pierce/Hinrich to solidny zestaw na Manu. Z drugiej strony metlik będzie miał problem zatrzymać Derona i Dirka. Manu na Pierce wydaje mi się dosyć ok (chociaż Pierce jest większy i silniejszy, więc dostanie piłki na post up).

 

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

 

Mam zamiar zamordować metlika przede wszystkim pick and popami Deron-Dirk oraz staggered pick and rollami. Post upy Dirka przeciwko Dengowi albo Ryśkowi raczej wielkim zaskoczeniem nie będą, ale powinny swoje zrobić.

 

5. Na co chcesz zwrócić uwagę głosujących?

 

Na pewno korzystniej się z metlikiem matchupuję. W zasadzie jedynym moim problemem jest ewentualne foul trouble Boguta i brak pożądnego backupu przeciwko Dwightowi. Jednak nie wydaje mi się, żeby to był duży kłopot w skali serii (raczej 1-2 mecze, poza tym sam Howard też sporo fauluje i on też może mieć ten sam problem). Metlik jak na 16. pick w zabawie stworzył fajną drużynę (mógł bardzo fajną, ale ten Rysiek ;]), ale tutaj raczej braknie mu firepoweru w porównaniu ze mną. Zwłaszcza picki, w które zaangażowani będą Deron z Dirkiem powinny mu wyrządzić dużo krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie widzisz swoje przewagi?

 

Przede wszystkim metlikowi brakuje jakiegoś rozsądnego obrońcy na Dirka. Spodziewam się raczej small ballu z Dengiem na czwórce, ale Luol wydaje mi się mimo wszystko trochę za krótki i trudno mu będzie contestować rzuty 7-footera (to już nie jest ten sam Nowiztki, co w 2007 i nie ma takich problemów z S-Jaxami tego świata). Oczywiście Deng na Dirku oznacza, że metlik wyjdzie prawdopodbnie piątką Cassell-Manu-Harden-Deng-Dwight, czyli na ławce zostanie jeden jedyny guard w postaci Jeta i 3 "podkoszowych" (Rashard, West, Miller). Oznacza to albo krótką rotację metlika i zajeżdżanie podstawowych guardów albo mimo wszystko minuty jakiegoś Ryśka Lewisa na czwórce (dalej nie mogę uwierzyć w to, że Rysiu poszedł w 4. rundzie). W obu też przypadkach Deron ma dobry matchup, bo pewnie będzie kryty przez Cassella bądź Jeta. No i wreszcie Hardena czeka ciężka seria i siłowanie się z Artestem. Jeśli metlik wyjdzie swoim standardowym lineupem, to tym lepiej dla mnie, bo David West czy Rysio, to dużo gorsze rozwiązanie niż Deng.

 

 

popraw mnie jeśli źle kojarzę, ale najlepsze minuty na Dirku w POs '11 dawał Haslem, który jest od Denga krótszy, a wspomniałem o wingspanie, który Deng ma powyżej 7 stóp

 

zgadzam się Harden będzie miał tutaj kłopoty, Artest jest bardzo dobrym obrońcą na niego, jednak myślę, że mam na tyle wszechstronną ofensywę, że jakoś powinienem dać sobie radę po tej stronie

 

 

2. Minuty i matchupy

 

Gram swoje, czyli wychodzę Deron-Pierce-Artest-Dirk-Bogut i zbytnio nie kombinuje w defensywie, czyli:

 

Deron-Cassell

Pierce-Manu

Artest-Harden

Dirk-Deng

Bogut-Howard

 

Staram się nie podwajać za bardzo Dwighta krytego przez Boguta, jeśli metlik gra Dengiem na czwórce. Bogut ma możliwości, żeby sobie z Dwightem radzić 1 na 1. Tu jest wideo, wprawdzie z tego roku, więc to nie ten sam Dwight, ale i tak można sobie wyobrazić, że Howard nie będzie raczej masakrował Boguta.

 

https://youtu.be/yd740T7LOIc

 

Jeśli wchodzi West na PFa, a Deng gra na SF, to podwajam Howarda od kogoś kryjącego tę dwójkę, głównie po to, żeby nie doprowadzić do foul trouble Boguta, bo ma on grać u mnie do oporu. Minuty:

 

Deron 32-36 Hinrich 12-16

Pierce 34-38 Hinrich 10-14

Artest 32-36 Howard 12-16

Dirk 36-40 Clifford 8-12

Bogut 30-34 Varejao 14-18

 

Dałem tu tak mało minut Bogutowi, bo i tak zdaję sobie sprawę, że przeciwko Howardowi w jednym czy drugim meczu nie uniknę foul trouble. Generalnie Bogut ma grać jednak tyle, ile tylko da radę przeciwko Howardowi. Varejao ma za zadanie frontować Dwighta i czekać na pomoc idącą pod kosz. Jeśli frontowanie jest niemożliwe i Dwight dostał już piłkę, to podwajam na pierwszym koźle. Dwight to dość słaby podający i kozłujący i na pewno wymuszę tu na nim kilka strat (złe podania, wyjęcie piłki albo ofens).

 

Hinrich sporo bronić będzie Manu.

 

 

 

coś czułem, że wykorzystasz tegoroczny mecz Rox - Warriors cwaniaku ;] (Howard w tym sezonie jest cienki ofensywnie w porównaniu do moich lat). oczywiście, Bogut jest fajną wielką świnią na Howarda, ale post up Dwighta zamierzam wykorzystywać głównie przeciwko Varejao. przeciwko kangurowi będę grał głównie picki (zamierzam go dużo atakować bo jego ewentualne foul trouble i ogólnie zmęczenie kondycyjne będzie dla mnie kluczem - również dlatego przyspieszam grę grając dużo Jetem)

 

frontowanie jest spoko, ale mam jak to obchodzić przez hi-low czy ogólnie przez bardzo dobry spacing i dobrze podających graczy. poza tym frontujący Varejao jest trochę wyłączony z pomocy w pomalowanym a ja mam kim to wykorzystywać

 

 

3. Kto/co będzie X-Factorem?

 

Moja obrona. Mam dobry zestaw na wszystkie 3 gwiazdy metlika. Artest jest w stanie baaardzo poważnie ograniczyć Hardena, Bogut powinien wytrzymać fizycznie pojedynek z Dwightem, natomiast Pierce/Hinrich to solidny zestaw na Manu. Z drugiej strony metlik będzie miał problem zatrzymać Derona i Dirka. Manu na Pierce wydaje mi się dosyć ok (chociaż Pierce jest większy i silniejszy, więc dostanie piłki na post up).

 

 

zgadzam się, twój zestaw na moich trzech liderów jest bardzo dobry, ale Dwight trochę pogra vs Varejao, a Pierce w twoim okresie to przeciętny obrońca. poza tym właśnie dlatego zwiększyłem minuty Jeta, a punkty w moim zespole może zdobywać również Cassell i Lewis

 

Dirka każdy ma problem zatrzymać, ale uważam że akurat Deng to obrońca przeciwko któremu Niemiec mógłby mieć problemy. poza tym Nowitzki będzie musiał tutaj bronić pick'n'popy i rolle, a do tego wracać ile sił w nogach do obrony bo mój Sudańczyk umie szybko biegać

 

Deron rzeczywiście będzie trudny do zatrzymania, ale z drugiej strony też będzie musiał bronić (będę grał sporo picków przeciwko parze Williams&Nowitzki - Jet/Cassell klepiący a Manu&Harden robiący spacing grożąc rzutem, ścięciem czy wejściem pod kosz. niezła siła w ataku)

 

poza tym zwiększasz tutaj minuty Artesta i Kirka, więc trochę na tym musi ucierpieć twój atak

 

aha, no i twój Pierce nie jest tak wielki jak ten późniejszy. różnica wzrostu to tylko jeden cal między nim a Manu, jakoś nie boje się jego post upu. poza tym Manu coś tam na pewno flopnie ;]

 

 

4. Czym zaskoczysz przeciwnika?

 

Mam zamiar zamordować metlika przede wszystkim pick and popami Deron-Dirk oraz staggered pick and rollami. Post upy Dirka przeciwko Dengowi albo Ryśkowi raczej wielkim zaskoczeniem nie będą, ale powinny swoje zrobić.

 

5. Na co chcesz zwrócić uwagę głosujących?

 

Na pewno korzystniej się z metlikiem matchupuję. W zasadzie jedynym moim problemem jest ewentualne foul trouble Boguta i brak pożądnego backupu przeciwko Dwightowi. Jednak nie wydaje mi się, żeby to był duży kłopot w skali serii (raczej 1-2 mecze, poza tym sam Howard też sporo fauluje i on też może mieć ten sam problem). Metlik jak na 16. pick w zabawie stworzył fajną drużynę (mógł bardzo fajną, ale ten Rysiek ;]), ale tutaj raczej braknie mu firepoweru w porównaniu ze mną. Zwłaszcza picki, w które zaangażowani będą Deron z Dirkiem powinny mu wyrządzić dużo krzywdy.

 

Rysiek nie kryje w ogóle Dirka w gwoli ścisłości

 

pogrubione zdanie odnosi się również do twoich problemów ;]

 

zgadzam się, że picki Derona i Dirka to dla mnie problem, ale Deng jest na tyle szybki że powinien nadążać na contest po pick'n'popie, a wejścia pod kosz Williamsa będzie bronił Howard, więc całkiem spoko

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że artest kryje hardena więc de facto zostaje na picku a harden jedzie dalej. artest powinien kryć cassela i grać w help defense. przy hardenie i manu i tak jest ważniejsza obrona wysokich, z drugiej strony deng na dirka jako podstawowy lineup mi sie nie podoba, metlik tak napierdolil w tej rotacji że tylko jacek gmoch môgłby się połapać

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że artest kryje hardena więc de facto zostaje na picku a harden jedzie dalej. artest powinien kryć cassela i grać w help defense

 

akurat główna wartość obrony Artesta to m2m i tutaj powinien dużo poprzeszkadzać Hardenowi, więc imo dobra decyzja

 

z drugiej strony deng na dirka jako podstawowy lineup mi sie nie podoba, metlik tak napierdolil w tej rotacji że tylko jacek gmoch môgłby się połapać

 

dlaczego ci się nie podoba? Deng to najlepszy mój obrońca na Dirka, a dodatkowo robię problemy przyspieszając grę i rozciągając maksymalnie obronę karpika

 

co takiego złego w tej rotacji? nie chciałem wpisywać wszystkich minut Jeta na pg bo będzie musiał kryć Kirka, więc na sg też pogra. poza tym obdzielam przeprowadzanie piłki między moich czterech guardów i chciałem żeby to wszystko było tutaj wyłożone (kiedy gram Jet - Manu - Harden ciężko powiedzieć kto gra na jakiej pozycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dobrze ogarniam, że masz dwóch obrońców własciwie metlik na obwodzie (Deng i Manu). Pierwszego dajesz na Dirka, drugiego na Pierce'a. Zostają Harden i Jet/Cassel na Derona i Artesta? O jejku rzeź, rzeź.

 

...tak bo Deng jest dobrym obrońcą na Dirka, a jakoś nie boję się zdominowania ofensywy przez Derona czy tym bardziej Artesta. rzeź? co najwyżej problem, jednak ja mam na każdej pozycji realne zagrożenie ofensywnie i zasoby, by wykorzystywać parę Deron&Dirk na pickach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad Miller będzie swoje minuty grał z pierwszą piątką (wyciąga Boguta spod kosza), natomiast Dwight będzie grał przeciwko Varejao gdzie dostanie sporo piłek na post up.

Ja zamierzam z kolei rotować centrami tak, że kiedy schodzi Dwight, to schodzi też Bogut, a więc to Varejao gra przeciwko Millerowi ;]

 

Pierce z okresu karpika nie był zbyt dobrym obrońcą

Dlaczego tak uważasz?

 

Wszystkie dostępne dane mówią coś zupełnie innego. DRAPM za 2002 +1.6, za 2003 +1.4. Tamci Celtics to była czołowa defensywa ligi, a Pierce jeszcze tę obronę poprawiał (chodzi mi o zwykłe on/off). Boxscore stats też wyglądają dobrze (prawie 2 stl/g, 1 blk/g i masa zbiórek). Dodatkowo w playoffs wchodził jeszcze level wyżej.

 

Dirk będzie musiał bronić pick'n'rolls i pops - zamierzam to grać zarówno z Dengiem jak i Westem jako wysokimi

Kto będzie rollował? Deng czy West? Bo moim zdaniem obaj się średnio nadają. W ogóle Deng do tego typu grania mi nie pasuje, bo jest mocno średnim shooterem. Trójki jeszcze jakoś trafia, ale jako spot up shooter (pick and popy, to trochę inna bajka), za to mid range ma wyraźnie <40%. W ogóle tych pick and popów się nie boję. West ma przynajmniej świetny mid range. W ogóle z tego co rozumiem, to chcesz grać zagrywkę z wykorzystaniem Jeta/Cassella i Denga/Westa mając wokół masę talentu w postaci Manu, Hardena czy Dwighta? Mnie to trochę wygląda na panic move, bo po prostu rezygnujesz z tego, co jest Twoją największą siłą, czyli drive and kick i oddajesz piłkę w ręce przeciętnych na tym poziomie graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam z kolei rotować centrami tak, że kiedy schodzi Dwight, to schodzi też Bogut, a więc to Varejao gra przeciwko Millerowi ;]

 

 

ok, ale np. załóżmy, że gram Dwightem całą pierwszą kwartę (w wysokim tempie) czego raczej Bogut nie wytrzyma już na wstępie, a zawsze mogę rozpocząć Howardem II kwartę po minucie/dwóch odpoczynku i wtedy już trafia na Brazylijczyka

 

poza tym Bogut zagra pewnie koło 32 mpg w tej serii, więc już jest 6 minut w których Dwight będzie naprzeciw Varejao, a na pewno zdarzy się też raz czy dwa foul trouble i około 20 minut w których będę mógł wykorzystywać przewagę w tym match-upie

 

 

Dlaczego tak uważasz?

 

Wszystkie dostępne dane mówią coś zupełnie innego. DRAPM za 2002 +1.6, za 2003 +1.4. Tamci Celtics to była czołowa defensywa ligi, a Pierce jeszcze tę obronę poprawiał (chodzi mi o zwykłe on/off). Boxscore stats też wyglądają dobrze (prawie 2 stl/g, 1 blk/g i masa zbiórek). Dodatkowo w playoffs wchodził jeszcze level wyżej.

 

 

"zbyt" to tutaj słowo klucz :grin:

 

po prostu z tego co pamiętam przed ostatecznym przeniesieniem na sf i ogólnie we wcześniejszej fazie kariery Pierce był słabszym obrońcą niż później

 

może masz racje, dawno nie oglądałem wschodu w mid '00s, więc chętnie sobie odświeżę w najbliższej przyszłości z czystej ciekawości

 

 

Kto będzie rollował? Deng czy West? Bo moim zdaniem obaj się średnio nadają. W ogóle Deng do tego typu grania mi nie pasuje, bo jest mocno średnim shooterem. Trójki jeszcze jakoś trafia, ale jako spot up shooter (pick and popy, to trochę inna bajka), za to mid range ma wyraźnie <40%. W ogóle tych pick and popów się nie boję. West ma przynajmniej świetny mid range. W ogóle z tego co rozumiem, to chcesz grać zagrywkę z wykorzystaniem Jeta/Cassella i Denga/Westa mając wokół masę talentu w postaci Manu, Hardena czy Dwighta? Mnie to trochę wygląda na panic move, bo po prostu rezygnujesz z tego, co jest Twoją największą siłą, czyli drive and kick i oddajesz piłkę w ręce przeciętnych na tym poziomie graczy.

 

West może spokojnie rolować i zatrzymywać się troszkę za foul line, czyli coś pomiędzy popem i rollem. Deng słaby do popów? nie jest on wybitnym strzelcem, ale da sobie radę poza tym po otrzymaniu piłki może jechać do kosza ze spóźnionym Dirkiem i on również może rolować (nieźle ścina pod kosz)

 

to, że zaczynam akcje od picku Jet/Cassell&Deng/West nie znaczy, że będzie to zagrywka która będzie kończyć posiadanie. w czasie grania picku, Howard może stawiać down screeny dla Hardena/Manu i po przerzuceniu piłki mogę grać dalej coś innego. po prostu przez parę broniącą picki Deron&Dirk będziesz miał problemy które będą się ciągnęły w trakcie posiadania. no i zamęczam też w ten sposób trochę Niemca, który moim zdaniem może mieć ciężką serię podczas biegania za Dengiem

 

aha, i nie zamierzam grać tych picków non stop i jako moja pierwsza opcja. na pewno będę to trochę grał, ale też bez przesady. poza tym kilka minut na boisku będzie para Manu - Harden jako backcourt (całkiem możliwe, że czasem również w crunch time), więc wtedy zamiast Jeta/Cassella będzie Manu/Harden także tego ;]

 

i nie twierdzę, że to panic move. myślę, że Jet mógłby trochę naklepać punktów w takim zestawieniu, bo w takim graniu nawet jak na atf jest bardzo efektywny

 

a no i Cassell też ma elitarny mid-range

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.